Nowości w PRV.PL
 1. 2017-09-06

  Obsługa poczty w domenie PRV.PL na zewnętrznych serwerach.

  W odpowiedzi na Wasze prośby udostępniamy nową usługę - jeżeli macie w PRV.PL stronę/alias, to od dzisiaj na zewnętrznych serwerach (poza PRV.PL) możecie obsługiwać pocztę w domenie takiej, jak adres Waszej strony, bez ograniczeń dotyczących ilości i pojemności skrzynek. I to wszystko bez żadnych opłat ze strony PRV.PL.

  Jak skorzystać z tej usługi? Wystarczy wybrać opcję "Przekierowanie poczty" w ustawieniach Waszej strony w panelu zarządzania usługami PRV.PL

  Obsługa jest bardzo prosta, ale jeżeli macie wątpliwości, to polecamy Wam skorzystanie z opisu usługi wraz z przykładem
 2. 2017-07-13

  Kontakt bezpośredni z właścicielem strony.

  W odpowiedzi na Wasze prośby udostępniliśmy możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielem strony. Jeżeli chcecie skontaktować się bezpośrednio z właścicielem strony/aliasu w PRV.PL, to zapraszamy Was do zapoznania się ze szczegółami tej procedury:

  Kontakt z właścicielem strony »
 3. 2017-07-05

  Kilka dobrych zmian.

  Pomimo, że staramy się "nie angażować w politykę", to jednak wprowadziliśmy kilka dobrych zmian ;)

  Dokonaliśmy między innymi przebudowy wyglądu panelu zarządzania usługami. Kierując się Waszymi sugestiami, jak i analizując przejrzystość i dostępność naszych usług dokonaliśmy zmian w panelu, dzięki czemu uzyskaliśmy lepszą przejrzystość, pomimo zwiększenia dostępnych funkcjonalności.

  Dokonaliśmy także kilkunastu drobnych zmian i poprawek (czy już je dostrzegliście?), w tym m.in. automatycznego generowania sitemap dla stron stworzonych kreatorem.

 4. 2017-06-06

  Ranking stron w PRV.PL

  Od dzisiaj, pod adresem: http://www.prv.pl/ranking/ dostępne jest zestawienie najlepiej ocenianych stron w PRV.PL. Oczywiście, możecie zarówno głosować na strony z rankingu, jak i zgłaszać swoje strony do naszego rankingu. Jak tego dokonać?

  Aby oddać głos na wybraną stronę, wystarczy przejść do profilu strony, za pomocą przycisku: "Dodaj opinię o stronie" w dole strony strony lub za pomocą przycisku "Skomentuj" w górnej części aliasu - przejdziecie wtedy do profilu strony, gdzie możecie ją m.in. ocenić, pozostawić komentarz lub dowiedzieć się czegoś więcej o właścicielu.

  Jeżeli jesteś właścicielem strony lub aliasu w PRV.PL i chcesz, aby Twoja strona trafiła do naszego rankingu, skorzystaj z poniższego opisu.
 5. 2017-05-31

  Domeny i adresy do przejęcia

  W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam katalog domen do przejęcia. Są to głównie adresy, które przestały działać/wygasły, ale posiadają często atrakcyjne adresy, które warto wykorzystać np. jako adres dla swojej strony.

  Jeżeli zainteresuje Was jakiś adres, to zapraszamy do skorzystania z procedury przejęcia go, całkowicie bezpłatnie.

  Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę: Domeny do przejęcia.