Nowości w PRV.PL
 1. 2017-02-22

  Zarządzanie plikami na hostingu - webowy klient FTP.

  W dniu dzisiejszym udostępniliśmy funkcjonalność zarządzania plikami na stronie z poziomu panelu bez konieczności wykorzystywania zewnętrznych programów do komunikacji FTP.

  Dzięki temu rozwiązaniu w prosty i szybki sposób możecie zarządzać plikami na swojej stronie, zyskując m.in. takie funkcjonalności jak dodawanie i kasowanie plików, zakładanie folderów czy zmiana nazwy lub uprawnień.

  Aby skorzystać z powyższego narzędzia wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto i panelu zarządzania stronami wybierzecie opcję: "Zarządzanie plikami".
 2. 2017-02-06

  Darmowa domena Wex.pl

  W dniu dzisiejszym, w ramach naszego darmowego hostingu udostępniamy Wam nową, darmową domenę: wex.pl. Zapraszamy do korzystania z tej domeny ze względu na dostępność wielu ciekawych adresów - kto pierwszy ten lepszy ;)
 3. 2016-12-21

  Kilka dobrych zmian.

  Wprowadziliśmy kilka dodatkowych modernizacji technicznych, które powinny zwiększyć wydajność usług przy zachowaniu lub ulepszeniu funkcjonalności.

  Najbardziej widoczną zmianą jest aktualizacja phpMyAdmina wraz z poprawieniem wydajności.
 4. 2016-10-06

  Logowanie poprzez Facebooka.

  Aby zwiększyć wygodę Waszego korzystania z naszych usług udostępniliśmy możliwość logowania do PRV.PL za pośrenictwem konta na Facebooku, dzięki czemu do zalogowania się wystarczy pojedyncze kliknięcie. Miłego korzystania :)
 5. 2016-08-18

  Pomocne dodatki.

  Dość często zdarza się sytuacja, gdy chcąc skorzystać z jakiejś funkcjonalności nie wiemy "od czego zacząć?". Dlatego, aby użytkownicy PRV.PL nie mieli takich dylematów stworzyliśmy specjalną podstronę, której zadaniem jest precyzyjne określenie Waszych potrzeb i wskazanie najlepszych rozwiązań - szczegóły znajdziecie tutaj

  Ponadto w odpowiedzi na Wasze zgłoszenia dot. naszego kreatora stron dokonaliśmy w nim kilku drobnych zmian.