tu dodawajcie swoje opinie, komentarze, refleksje na temat Dębek. tylko w miarę qlturalNIE!!

Nick:Świcibaka Dodano:2005-08-01 12:50:36 Wpis:Wczoraj wróciłem po tygodniu spędzonym w Dębkach i cóż - nie podzielam większości opinii z tej księgi. Myślę że nie będę odosobniony w swojej awersji do opiewanego Beach Bolsa - jak można było tak zagospodarować kultowe miejsce nad rzeczką, gdzie ludzie chcą spokojnie podelektować się zachodzącym słońcem, pobaraszkować w Piaśnicy itp. i przy tym nie mieć cały czas w uszach monotonnego umpa-umpa (tak, wiem, nie znam się na supermodnej muzyce klubowej). Przecież te "atrakcje" można było do cholery pozostawić knajpom "na lądzie" albo zlokalizować Bolsa gdzieś dalej, na zwykłej plaży ale nie TU! Mieliśmy niemałą satysfakcję, widząc jak natura upomniała się w swoje i ów przybytek został dość solidnie zalany (worki powodziowe, woda pod stolikami, okopy, pustki w barze)) No ale od czego ludzka zaradność i tak oto już po paru dniach spokój plażowiczów zaczął zakłócać spychacz, który przerzucając masy piachu "równał klimat". Fajnie powypoczywać na budowie, czyż nie? Akurat w czasie mojego pobytu odbywały się imprezy Heinekena i z frekwencją było coś cinko-cinko... Skąd więc te tłumne zachwyty skoro później jak przyjdzie co do czego to "bawi się" tam garstka osób? Ale nic, może faktycznie trafiłem na słaby tydzień. A poza tym to w tym roku nad Dębkami objęli władzę rodzice z dziećmi - tylu ich tam jeszcze nie widziałem, zupełnie inaczej było w 98 kiedy zaczęliśmy jeździć do Dębek z ekipą. I wtedy nie było BB, za to porządne imprezy w każdej knajpie, a teraz to albo "klubowo" w Beachu, albo umcy-umcy w Bungalowie... Dębki się zmieniają, ale na gorsze. Przybierają charakter typowej nadmorskiej osady letniskowej, a jeszcze nie dawno były jedną wielką imprezownią dla ludzi lubiących bawić się w _różnych_ klimatach, nie tylko tych top-trendy. Natomiast jeśli ktoś chciał ciszy i spokoju to znalazł je np. właśnie przy ujściu Piaśnicy. Teraz jest deptak z tysiącem jadłodajni z kiepską na ogół obsługą i parę wysepek imprezowych dla lubiących jeden styl, a miejsc klimatycznych przyrodniczo ze świecą szukać. Po raz 7 w Dębkach i kto wie czy nie ostatni...
Nick:Pauliśka Dodano:2005-07-31 23:50:43 Wpis:W przyszły weekend jadę do Dębek z moim chłopakiem i mam nadzieję że będzie super!Madzia jak się w końcu zobaczymy to balangujemy do rana!Pozdrawiam także Kamilke Ilonke Jasia i całe super grono!Do zozobaczonka na miejscu!Dębki forever!!!!
Nick:Dziewczyny z kafejki:) Dodano:2005-07-31 16:04:20 Wpis:No dzieki Wam wszystkim za pozdrówki i ,że nas pamiętacie..) Tobie Michałku -do zobaczenia! i Tobie-nieznajomy-mamy Twoje okulary.. zajdź po nie kiedyś Gdyby nie to ,że czasem ktoś wpadnie, pogada,pośmieje się to możnaby się wśród tych kompów zanudzić na śmierć... Więc zaparszamy!!!
Nick:michallus Dodano:2005-07-30 23:44:50 Wpis:witam
wlasnie wrócilismy z dębek ! Było wypas - a jakby inaczej. Poszukuje kontaktu do dziewczyn z kafejki na polu bo zostawliśmy najprawdopodobniej okularki.
pozdrowienia
Nick:miki Dodano:2005-07-30 22:48:32 Wpis:wakacje były w pierwszym tygodniu nudne bo [adało ale nudy chociasz barek the beech było wporzo
Nick:mistrz Dodano:2005-07-30 20:10:25 Wpis:madzia z lodzi to szmacisko!pozdrówka
Nick:Maciej T Dodano:2005-07-30 00:49:22 Wpis:Zdjęcia z pięknych Dębek http://fotogaleria.org/galeria/thumbnails.php?album=361 na razie 3 ale będzie więcej.
Nick:NIKA Dodano:2005-07-29 14:59:00 Wpis:Pozdrawiam wszystkich w Dębkach - dopiero co wróciłam - a już nie mogę doczekać się przyszłego roku. Wprawdzie z Wrocławia jest trochę daleko - okupowane przez Wrocław są tereny zachodnio-pomorskie - bo bliżej
wolę nadłożyć drogi - BO WARTO !!!!!
Dębki - poczekajcie do przyszłego lata - i nie zmieniajcie się !!!!!!
Nick:al Dodano:2005-07-29 12:39:34 Wpis:witam, szukam noclegu dla 2 osów od 3 do 7 sierpnia, jak coś macie wolnego to dajcie cynk na GG, pozdrowienia
Nick:misiek Dodano:2005-07-28 23:25:24 Wpis:serdeczne pozdrowionka dla Natalii i Dagi z kafejki internetowej na polu kubusiado zobaczenia 14 sierpnia
Nick:Clear Dodano:2005-07-28 21:07:21 Wpis:Dziwnie trochę brzmią te wasze odgrażanie, szczególnie madzi i Bakusia " ...tacy jak wy wstepu tu nie macie", "...kije bejsbolowe". A niby jak temu zardzicie? Zachowując się jak oni?! A tak na marginesie, to ilu jest w Dębkach warszawiaków, którym wstyd powiedzieć, że nie sympatyzują z kibolmi legii?! Założę się też, że winni tej rozruby nie byli w dresach tylko odlotowo ubrani jak reszta ma "luzackich dębasach"
Nick:RAFAL GDYNIA Dodano:2005-07-28 16:38:28 Wpis:no co wy buractwo się zjezda na debki dresy myslałem ze Dębki zostawia w spokoju ;((((((((((((((((
Nick:Dębkowicz Dodano:2005-07-28 10:21:30 Wpis:KIBIC/dresik nazwa łacińska- (obijus mordus). Stworzenie niezwykle inteligentne. Potrafi w miarę umiejętnie posługiwać się kijem. Dresik składa się z krępego korpusu z mocno rozbudowanymi kończynami górnymi i dolnymi, oraz małą główką ze śladowym płatem czołowym. Charakterystyczną cechą dresika są trzy paski wzdłuż całego ciała.

Występowanie:
Dresiki są drapieżcami. Występują w stadach, na terenach gęsto zabudowanych. Prowadzą głownie nocny tryb życia. Swoje terytorium oznaczają moczem. Najczęściej czynią to w okolicach przystanków komunikacji miejskiej oraz kiosków. Podkreślają w ten sposób swoją dominację nad resztą zwierząt. Obecność na swoim terytorium oznajmiają innym zwierzętom również głośnymi rykami. Jedynym zagrożeniem dla dresika jest inny dresik. Do walki pomiędzy dresikami dochodzi, gdy zostaje naruszone terytorium danego stada przez członka obcego stada.

Rozmnażanie:
Aby doszło do zbliżenia z samicą, dresiki muszą wprowadzić się w nastrój zwany potocznie upojeniem alkoholowym. Wtedy nie ma znaczenia wygląd samicy. Samo zbliżenie trwa zwykle nie dłużej niż trzy minuty. Dresiki służą jedynie jako reproduktory, bowiem po zapłodnieniu zostawiają samice wraz z młodymi. Życie dresików jest przedmiotem badań dwóch światowej sławy naukowców: magistra Funkcjonariusza-Policji oraz prof. Sędziego. Zajmują się oni dokładnym badaniem życia i obyczajów dresików oraz prowadzą specjalny naukowy spis wszystkich dresików. Dzięki temu zoologowie będą mieli pełną wiedzę na temat tych ciekawych drapieżników.
Nick:admin Dodano:2005-07-28 10:08:09 Url:www.debki.pl Wpis:do LEGIA: Błagam cie chłopaku, wyjedź i nigdy nie wracaj do Dębek!!!!
Nick:madzia Dodano:2005-07-28 09:45:17 Wpis:jak tylko spotkam tam jakiegos typu "LEGIA" burasa z baseballem to będzie miał ze mną do czynienia-tacy jak wy powinni jeździć na wakacje do pokoików z różowymi miękkimi scianami i bez klamek-a nie normalnym ludziom do Dębek się pchacie- I tak ! cholera!będę mówić na głos,że tacy jak wy wstepu tu nie macie! inni chyba sie zgodzą pozdrowionka dla wszystkich milusińskich dębkowiczów-2 już będę-przy dobrych układach już 1
Nick:Larth Dodano:2005-07-28 09:34:12 Wpis:A co?! budują w Dębkach stadion? A tak poważniej to Niestety wstyd mi za warszawiaków, którzy popisują się w ten sposób. Ponoć uczulenie innych regionów na warszawiaków jest tendencyjne! Ale to nie prawda, oni mają rację, tylu zabufanych czubów co z warszawy to nie ma w całej Polsce. Bez urazy do tych co są normlani i szanują siebie i innych.
Nick:Bakuś Dodano:2005-07-28 07:48:25 Wpis:Ewakuować się z Dębek przyjdzie niedługo. Kibicochołota się zjeżdża. Mirek - musisz zacząć sprzedawać w Holsteinie kije bejsbolowe. Mirek - JESTEŚMY Z TOBĄ.
Nick:Legia do Legi Dodano:2005-07-28 00:50:59 Wpis:O jakiej Legii mówisz?
Nick:Legia Dodano:2005-07-27 21:55:44 Wpis:Ale ostatnio było zajefajnie jak w*****ol dostał gościu ze spożywczego. Ma nauczkę, że nie wolno sapać do Nas. LEGIA PANY i DĘBKI SĄ NASZE a nie ***anych kaszubów! LEGIA! LEGIA! LEGIA!
Nick:bor tu kil Dodano:2005-07-25 19:37:03 Wpis:nas niestety nie ma 1 raz od 10 lat i ze smutku pijemy teraz w liverpoolu pozdrawiamy wszystkie piekne panie