Stwórz w prosty i szybki sposób własną stronę internetową


Aby utworzyć w szybki i prosty sposób własną stronę internetową proponujemy Ci następujące rozwiązania:


Kreator stron PRV.PL

Kreator stron PRV.PL to wygodne narzędzie do tworzenia stron internetowych. Wystarczy kilka "kliknięć" aby utworzyć stronę i opublikować ją. Tak utworzoną stronę można stale przebudowywać i modernizować, w każdej chwili można zmienić jej wygląd i szatę graficzną (otrzymujesz do dyspozycji kilka gotowych szablonów) oraz wzbogacić o różne przydatne elementy, m.in.: formularz kontaktowy, mapy, albumy ze zdjęciami, komentarze, księgi gości, aktualności, licznik odwiedzin itp. To wszystko bez żadnych opłat.

Kreator stron PRV.PL jest dość często wykorzystywany do tworzenia stron firmowych, także stron podmiotów takich jak bilbioteki, OSP, parafie, drużyny harceskie itp. Oczywiście z tego narzędzia może korzystać każdy, kto chce stworzyć nawet prostą stronę i chce mieć możliwość późniejszej rozbudowy swojej strony oraz każdy, kto chce aby jego strona dobrze wyglądała zarówno na urządzeniach mobilnych (telefony, tablety) jak i komputerach stacjonarnych.

Kreator stron PRV.PL

Kreator stron Tujest.pl

Kreator stron TuJest to proste narzędzie do publikowania stron zawierających tekst z możliwością dodawania zdjęć. Jego zastowanie zalecane jest wtedy, gdy chcesz szybko zamieścić w internecie pod prostym i łatwym do zapamiętania adresem prostą informację, która nie wymaga oprawy graficznej, np. szybka wiadomość ze zdjęciem wrzucona "z komórki".


Kreator stron TuJest

Dla zaawansowanych - przestrzeń hostingowa

To rozwiązanie jest zalecane bardziej doświadczonym użytkownikom - do Twojej dyspozycji udostępniamy przestrzeń hostingową z interpreterem języka PHP z dostępem poprzez serwer FTP oraz możliwość założenia bazy danych MySQL. Dzięki czemu możesz utworzyć własną stronę, która korzysta z języka PHP (oraz ewentualnie baz MySQL) lub skorzystać gotowych skryptów, takich jak cms Joomla, system blogowy WordPress czy forum phpBB. Oczywiście bez żadnych opłat.

Hosting