Szukaj w pomocyWpisz szukane zagadnienie, np.: serwer DNS
Nie wiesz czego szukać?

Przejrzyj pełną listę FAQ »

Jak doładować punkty poprzez SMS?


Aby doładować punkty poprzez przelew musisz wykonać następujące kroki:

1) Przejdź do dowolnej usługi Premium, która wymaga punktów do aktywacji.


2) Jeżeli nie posiadasz odpowieniej liczby punktów do aktywowania usługi, to przy miejscu aktywacji usługi powinna być widoczna opcja: "Zasil punkty"


3) Przejdź do opcji "Zasil punkty". Powinna pojawić się tabelka "Zasilenie SMS" z opcjami doładowania, np. "Doładuj 50 punktów", "Doładuj 100 punktów" wraz z cenami zakupu tej liczby punktów itp.


4) Wybierz interesującą Cię opcję doładowania. Nastąpi przekierowanie na podstronę na której MUSISZ zaakceptować regulamin płatności. Gdy już zaakceptujesz warunki kliknij przycisk: "Zasilenie punktów".


5) Znajdziesz na stronie, na której znajduje się tekst, który musisz wysłać sms-em oraz numer pod który musisz wysłać ten tekst. Wyślij zatem sms-a z tym tekstem pod podany numer. W ciągu kilku sekund otrzymasz sms-a z kodem płatności.

6) Następnie kliknij link/przycisk "przejdź do systemu płatności".


7) Nastąpiło przeniesienie do systemu płatności - jeżeli znajdujesz się na stronie logowania to zaloguj się dokładnie tymi samymi danymi (e-mail i hasło) co w wypadku swojego konta w PRV.PL


8) Pojawił się formularz, w którym wpisz kod z otrzymanego sms-a, a następnie zatwierdź tę operację przyciskiem "Dalej".


9) Gdy płatność zostanie zrealizowana poprawnie, stan Twojego konta punktowego zostanie automatycznie powiększony o liczbę punktów, której zasilenie zostało opłacone.

zobacz też inne opisy zagadnienień w kategorii Platnosci »