<123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102>

Coś sie ty tak Myk do Niego przyczepił?? Masz coś do niego to mu pwoiedz w twarz a nie wypisujesz jakieś pierdoły. MAsz jakies kompleksy czy co? O co ci chodzi?

2006-10-17 11:38:22
ale zajdi niedenerwój się tak winka się napij to ci przejdzie mam nadzieję ze w niedzielę pokazesz na co cię stać powodzenia a z tym żulem to żartowałem

EKS
2006-10-17 07:36:10
Pele - tak w miarę obiektywnie, bo zupełnie z boku, patrząc, to Wisłoka nie ma, wbrew temu, co twierdzisz, wielkich możliwości. Bo zobacz z kim Wisłoka wygrała w tej rundzie: z rozpadającą się Dębowczanką w której graja chłopaki z byłego LKS Majscowa (ale bez Krupy, który stanowił 80% wartości tamtej drużyny), z Trzcinicą, która gra tak, że spadłaby z C klasy (gdyby to było możliwe) i ... (nie pamiętam, kto był trzecią drużyną). Zwróć jeszcze uwagę na jedną rzecz - na ilość kartek! Jeżeli ostra gra, która skutkuje kartkami (pomijając ewidentne pomyłki sędziów) nie jest celową taktyką, to w takim razie jest przejawem frustracji wynikającym z zasady: wygrają, ale niech poczują tę wygraną. Podsumowując: potrzebne są wam wzmocnienia, bo jeżeli nawet nie spadniecie w tym sezonie, co byłoby dość trudne, to z taką grą spadniecie w następnym. By nie było nieporozumień: nie sprawi mi żadnej przyjemności, gdyby Wisłoka spadła do C klasy; wolałbym, by w przyszłym sezonie grała w B klasie wraz np. z Osiekiem i Szebniami, bo wtedy byłaby możliwość porównywania gry. I jeszcze jedno: Zajdi! Postaraj się udodowdnić w najbliższym meczu, że krytycy nie mają racji! Powodzenia!

2006-10-16 21:11:44
macie racje przegralismy na wlasne zyczenie ale mam nadzieje ze juz w niedziele zmazemy z siebie plame wpadki zdarzaja sie kazdemu wiec dlaczego nam nie mialy by sie przytrafic jezeli niektorzy kibice twierdza ze gral az tak zle to spoko jezeli bede mial okazje zagrac w niedziele to postaram sie ze wszystkich sil zmazac plame a jesli nie to postaram sie do zrobic przy najblizszej okazji mam tylko nadzieje ze bedziecie trzymac za mnie kciuki

2006-10-16 18:03:51
Masz racje kastor. Bo gdyby Wisłoka była tak wypompowana jak oktreśla to yourek to jak to możliwe , że strzeliła az 3 bramki w drugiej połowie tracąc przy tym już tylko jedną?? Gdyby ,żę czywiście tak było to Karpaty powinny dalej strzelać i co chwila podwyższać wynik!!! A tak wyszło , że w drugiej połowie Wisłoka była już lepszom drużynom.. lecz nie starczyło już czasu żeby strzelić az tyle bramek głęboko cofniętej drużynie z klimkówki....

2006-10-16 16:06:24
moim zdaniem przyczyną porażki wisłoki był brak koncentracji w pierwszej połowie,ale nie ma się czym zamartwiać tylko grac swoje,w niedziele stawiam 3:1 dla wisłoki

2006-10-16 15:25:58
Nie ma co jeżdzic po jednym zawodniku! Wszyscy zawalili, nie tylko ON. Każdy w mniejszym lub... większym stopniu. A impreza no cóż... uważam , że porażka nie wynikała z tego iż większość zawodników była tam i dobrze sie bawiła. Oczywiście jest to w jakimś stopniu powód ale bardzo niewielkim. Dajmy już temu spokuj. Wierze, że Wisłoka zmaże ten niefortunny występ i pokaże za tydzień na co ja stać,,, a stać ją na wiele!!!! W takik podniosłym homerowym nastroju stawiam już dziś, w poniedziałek wynik na niedziele!!!! Wisłoka wygra ten mecz 4:2 i ... tym wynikiem zamknie mordy niektórym szczekaczom ludzi typu MYK albo XYZ. Pozdro ZAJDI ;)

2006-10-16 14:15:24
Krystian nie denerwój sie jak ktoś mówi prawdę - jak bys widział ten mecz z boku tak samo byś mówił. A to że gracie za darmo to każdy wie lecz jednak bycie w drużynie i to w pierwszej jedenastce do czegoś zobowiązuje. Niestety nie gracie tylko dla siebie, są jeszcze miej lub bardziej wierni kibice -taki jest sport. A tak sobie pokopać to może każdy. Mimo wszystko typuje 2-1 dla Wisłoki.

2006-10-16 11:58:38
Jeszcze jedno my nie dostajemy kasy i nie mamy rowniez powodu aby nie isc na impreze przed meczem gramy bo lubimy dla wlasnej przyjemnosci a skoro osoba o nicku MYK sadzi ze grala by lepiej to prosze przyjsc na trening odbywaja sie one w srody i piatki o godz16 moze akurat toty zajmiesz moje miejsce i bedziesz gral nie bede mial nic przeciwko

2006-10-16 11:52:43
Myk odpierdol sie ode mnie mam cie gleboko w dupie

EKS
2006-10-16 11:48:48
Czy w najbliższą sobotę jest jakaś impreza w Niegłowicach bądź najbliższej okolicy? Pytam, bo nie wiem jak typować wynik! A serio mówiąc, to też nie mogę i nigdy nie mogłem zrozumieć, jak można, wiedząc, że na drugi dzień gra się mecz, imprezować na full przez całą noc...

myk
2006-10-16 11:47:45
mój typ na niedzielę to oczywiście plecy
3:1 dla dobieszyna

myk
2006-10-16 11:46:44
co wy cieniasy robicie obrona to katastrofa a najgorszy to zajdel skończony żul pozdrawiam go

2006-10-16 11:34:12
Następny mecz 3:1 Dla Victorii. Trzeba byc realistą.
Pozdro.

2006-10-16 09:09:42
Pierwsza połowa to była tragedia. Wisłoka przegrała mecze u siebie i przerwała dobrą passę meczów bez porażki u siebie. Ostatni raz przegrała u siebie w meczu ligowym z Moderówką we wrześniu rok temu o ile dobrze pamięta.