...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Shade Dodano:2003-10-17 05:55:59 Wpis:Ja Shade,mój przyjaciel długobrody krasnolud Baim Silverhand, oraz mój nowy towarzysz drowi mag Urlryn Lhalabar przysięgamt walczyć po stronie Belegostu!

Ronilu jak wrócisz z maszerujących gór zapraszam na kufel wiecznego miodu!
Nick:Ronil Dodano:2003-10-16 23:43:51 Wpis:Taak! Dziękuję! Orkriście, jeśli zechcesz wyruszyć ze mną, będę wielce rad! Te podłe istoty jakimi są giganty nie mają prawa zakłócać pokoju innym stworzeniom w Maszerujących Górach! Wyruszam wraz z Fathirem i Zoltanem! Może... jeśli przeżyję! za jakiś czas znów porozmawiamy! Durinie! Bracia! Życzcie mi szczęścia, bowiem nie jest to tylko chęć walki i zabijania, ale także pragnienie chwały i obrony honoru! Za dwa dni wyruszam – najpierw bowiem, musze pożegnać się z przyjaciółmi przy kufelku spienionego piwaaa!! :)
Chwała wam przyjaciele! W imię Durina i ku czci honoru!
Żegnajcie przyjaciele!
Nick:Markopolus II Dodano:2003-10-16 19:13:36 Wpis:Help me!!! Jak instajuje Trombala to przy maksymalnej instalce wskaźnik zatrzymuje się na 12% i ani myśli ruszyc, na minimalnej jest tak samo, ale przy 24%!!

PS. Od qmpla usłyszałem o naszyjniku miłosnym (taka otwierana *****oła w której sa zdjęcia i imicjały kochanków), gdzie można go znaleźć?

Pozdrawiam
Markopolus II z Zakonu Promiennego Serca
Nick:paramenides Dodano:2003-10-16 17:43:53 Wpis:supe fajna stronka tylko nie idzie zrobic zadnego downlowda interesuja mnie bardzi portrety ale nie dalo sie nic sciagnac szkoda
Nick:Balin Dodano:2003-10-16 14:10:16 Wpis:Samhainie znamy pojęcie pokoju, ale nie pokoju za wszelką cenę. Jest jedna rzecz w życiu wszystkich ras, klanów, królestw, za którą można bić się i umierać- tą rzeczą jest HONOR!
Mój klan, klan Długobrodych, poczynił już znaczne przygotowania do wojny. Przygotowania te nie mogą pójść na marne...
Ronilu! Durin kazał mi powiedzieć, abyś udał się ze swym oddziałem do Maszerujących Gór. Zawsze są tam jakieś giganty do wytępienia!
Chwała Długobrodym!
Nick:Alaundo Dodano:2003-10-16 10:34:27 Wpis:Almeiz na twoje pytanie odpowiem krótko, żadne z nich. Najlepiej mieć w Imoen.
Nick:Drizzt Do'Urden Dodano:2003-10-16 08:35:02 Wpis:Ja zawsze byłem po stronie krasnoludów (nie szarych), szczególnie kiedy poznałem Bruenora, przyszłego ósmego króla Mithrilowej Hali. Dziwię się Zaknafeinie, że chciałeś przeciwko nim walczyć...
Nick:Zaknafein Dodano:2003-10-16 00:09:29 Url:http://zak.blog.pl Wpis:Ronilu ! Twe slowa przepelnione sa madroscia.. Masz racje, ze chcesz walczyc ku chwale swojej rasie..
Orkiście ! Mam nadzieje ze nie zawiedziesz sie na mojej przyjazni!
Shadzie ! Czyzbys i Ty, zrozumial bledy, jakie popelnilismy chcacwalczyc przeciwko szlachetnej rasie krasnoludów ?!
Durinie ! Jeszcze raz chcialem przeprosic za slowa, które płynęły z moich ust...
Nick:Samhain Dodano:2003-10-15 23:47:50 Wpis:Taki jest właśni urok Krasnalków zawsze muszą walczyć zamiast żyć w pokoju.
Nick:Ronil Dodano:2003-10-15 22:47:43 Wpis:Grrrr!!! Skoro nie będę walczył z tobą Schade! W takim razie proszę Cię mój Królu Durinie daj mi szansę! Chcę walczyć ku Twojej chwale! Co mi rozkażesz, to zrobię! Wyślij mnie choćby na śmierć! Bestia i furia coraz bardziej wypełnia mą krew! Pulsuje w mych żyłach! Proszę pozwól mi zginąć w chwale! W trakcie śmierci - chcę jeszcze coś czuć! Coś oprócz skazy Baahala! Chcę czuć miłość do mego klanu! I z tą miłością polec w walce!

Chwała Durinowi! Chwała krasnoludom i ich przyjaciołom! Chwała Długobrodym!
Nick:Almeiz Dodano:2003-10-15 21:13:55 Wpis:Witam, pozdrawiam i pytam czy w BG1 lepiej jest miec Corana czy Alore ??
Nick:Shade Dodano:2003-10-15 16:41:15 Wpis:Widze że afera się zagęszcza.Lecz wojownicy z Belegostu i Nowogrodu musze was rozczarować,ostatnio przeglądałem księgi które by coś powiedziały o Belegoście!Znalazłem w nich jednak coś innego,coś o wiele bardziej ciekawego!Otóż Zuvassin(bóg diabelstw)ześle na każde diabelstwo które zabije krasnoluda z Belegostu,klątwe oraz swych posłańców by zgładzili tego jegomościa.Lecz jeżeli diabelstwo się przyłączy do kranoludów to będzie mógł liczyć na zasiadanie pośród jego posłańców.Na potwierdzenie tych słów zostało tam także napisane że pewna postać ma to potwierdzić!W pierwszej chwili nie chciałem w to uwierzyć,myślałem że tą księge napisał jakiś szaleniec!Lecz myliłem się,następnego dnia walczyłem z biesem z otchłani(zupełnie niewiem jak on się dostał bez użycia maga na powierzchnie)byłem bliski śmierci lecz w ostatniej chwili ktoś powalił na ziemie tego biesa!To był krasnolud,wtedy zrozumiałem że już koniec walk z wami przyjaciele.Teraz chodze z mym nowym przyjacielem i wybijam jego największych wrogów PÓŁORKÓW!
Bofurze,Durinie,Belegu,Ronilu,Orkriście jak będziecie podróżować do dziewięciu piekeł prosze mnie wezwać a was oprowadze!

Jeszcze raz was Krasnoludy przepraszam za słowa które padły z moich ust,będe teraz w walce stawiał się za waszą stroną!
Nick:Herecomesthepain Dodano:2003-10-15 15:58:35 Wpis:This is good shit.. fsjna stronka o Baldurze, ale czemu te ludziska gadajo na teamat, forumów ci u nas dostatek..
jakżekolwiek tak 3mać
Nick:Herecomesthepain Dodano:2003-10-15 15:58:13 Wpis:This is good shit.. fsjna stronla a Baldurze, ale czemu te ludziska gadajo na teamat, forumów ci u nas dostatek..
jakżekolwiek tak 3mać
Nick:Orkrist Dodano:2003-10-15 09:37:36 Wpis:Zaknafeinie! Mój król, Durin, prosił, abym przekazał Ci następujące słowa:
"Zaknafeinie! Krasnoludy w przyjaźni są wierne, w boju zacięte, pamiętają każdą, najmniejszą nawet przysługę, ale też nie zapominają krzywd. Wiedz, że nigdy nie zapomnimy słów, które padły z Twych ust. Jeszcze niedawno zarzekałeś się, że jesteś naszym wrogiem, że skrócisz kilku z nas o głowę... Nie ufamy Ci do końca (jesteś w końcu drowem). Będziemy Cię obserwowali! Oby Twe czyny utwierdziły nas w przekonaniu, że jesteś naszym sojusznikiem... Oby...!"
Bofurze! Cały klan rad jest z tego, że przyłączyłeś się do naszej wojny! Miejmy nadzieję, że wkrótce wypijemy razem za zwycięstwo!
Elwariusie! Wiedz, że mądrość, szlachetność, honor i rozsądek rządzą myślami mego króla, Durina!
Chwała Długobrodym i ich przyjaciołom!
Nick:Ronil Dodano:2003-10-14 21:14:05 Wpis:Ygr??? AHH! Możecie mnie wydziedziczyć, spalić na stosie, wysłać na krucjatę do samego piekła by walczyć z demonami! Ale najpierw dajcie mi walczyć z wrogiem mojej rasy! Niechaj polegnę w chwale mego klanu i mej rasy!
Skażona krew pulsuje w mych żyłach – przyćmiewa mój umysł ale nigdy nie zaćmi mej miłości do klanu!
Ahh Bofurze! Nie mogę się doczekać kiedy ramię w ramię z tobą i z mym bratem Orkristem stanę twarzą w twarz z naszym wrogiem! Chwała braterstwu i odwadze! Chwała Długobrodym! Chwała Krasnoludom całego Faerunu!
Zaknafeinie! Mało jest mrocznych o dobrych sercach! Miejmy nadzieję, że znajdziesz sobie kompana wśród mej rasy! Tak jak Drizzt! Może poznasz drugiego takiego krasnoluda jak Bruenor!
Durinie mój Królu! Oddziały wysłane przez Ciebie dotarły w całości! Odbieram ten dar jako szansę aby w walce odpokutować za swe błędy! Walka i śmierć ku twej chwale !! O nic więcej nie proszę!!!!
Chwała! Honor! Odwaga!
Nick:Zaknafein Do'Urden Dodano:2003-10-14 21:05:28 Url:http://zak.blog.pl Wpis:Durinie ! Nie wiem jak sie potoczy wojna, ale mysle ze stane po Waszej stronie sporu...
Sigmo ! Sila to jest 18/00 - 18/100 :D.. im wiekszy wspolczynnik (18/01 - 18/00) tym wiekszy mas znp udźwig etc..
Nick:Sigma Dodano:2003-10-14 20:36:31 Wpis:O co chodzi z na przyklad sila 18/00 i co jest lepsze SILA 18/00 czy sila 18/99 ??
Nick:Gladden Dodano:2003-10-14 20:11:30 Wpis:Sawiku jeżeli chcesz wskrzesić Aerie to musisz wziąść trzy księgi które leżą w skrzynce w Bodhi (pomieszczenie po lewej). Potem udaj sie do dzielnicy portowej i znajdź świątynie Oghmy. w niej będzie dwoch kapłanów jeżeli "umiejętnie" pogadasz z jednym z nich to powie ci ze musisz mieć serce wampira (Bodhi) który zaraził Aerie. wraz z cialem Aerie i sercem Bodhi należy sie udac do świątyni Amuanatora (zadanie na wzgórzach Umar) i położyc oba przedmioty w rękach posągu (w pokoju z literami). Wtedy powinna "powstac" Aerie.
Nick:Sawik Dodano:2003-10-14 19:29:25 Wpis:Mam 2 pytanka:
1 Jak wskrzesić Aerie po walce z Bodhi w dzielnicy cmentarnej?
2 Od pewnego czasu nie mogę wejść do dzielnicy świątyń. Gdy obszar się ładuje, nagle słychać dźwięk z Windows, ekran robi się czarny i gra nie odpowiada. Próbowałem już wszystkiego, nawet robiłem format dysku i nic. Może to być wina nagłego błędu na płycie BG2?