...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Vizaque Dodano:2003-10-14 19:25:22 Wpis:Super stronka, naprawde jestem pod wrazeniem. :)
Mimo ze w gre nie gralem juz od roku, to znowu mam zamiar, bo slyszalem oficialne wiesci o tym, ze ma sie pojawic BG III.
pozdrawiam
Nick:Elwarius Dodano:2003-10-14 19:18:45 Wpis:Witam!
Uch. Sprawa nabiera poważnych obrotów. Nie spodziewałem się takiego przebiegu całej sytuacji. Do tej pory starałem się trzymać na uboczu. Z twoich słów bije mądrość Durinie ale czy aby rozsądek? To się okaże ... albowiem nie mnie dane jest osądzać.
Jestem Elwarius – (mag –mistrz przywołań) – przyglądam się tej hmmm ...wojnie już od jakiegoś czasu. A że „wojna na słowa” zawsze pociąga za sobą ludzi oświeconych - zacząłem zastanawiać się, czy może nie przyłączyć się do którejś ze stron. Wiele słów zostało wypowiedzianych, wiele uwag zasugerowanych. Trzeba czasu, aby nie podjąć pochopnej decyzji.
W każdym razie już wkrótce użyczę swych umiejętności jednej ze stron, o ile moja osoba w tej wojnie będzie w ogóle pożądana. Najpierw wprawdzie będę zmuszony do przeanalizowania wszystkich dotychczasowych posunięć obu stron.
Żegnam i pozdrawiam.
Nick:Durin Dodano:2003-10-14 18:16:41 Wpis:Wielkie Nieba! Bofurze, pochodzisz z Nogrodu- w naszej mowie zwanym Tumunzahar, twierdzy gdzie urodził się sławny mistrz płatnerski- Telchor...
Biada naszym wrogom! W imię honoru rasy krasnoludzkiej staniemy obok siebie w polu!
Zaknafeinie! Wielu mamy szlachetnych wojowników, pośród nich jest również Orkrist, jednak i Twój miecz przyda się nam w walce ze złymi istotami, które śmiały obrazić mą rasę...
Jak już tłumaczyłem, słowa Orkrista i Ronila spowodowane były skazą Bhaala. Udzieliłem im już ustnej reprymendy... Zrozumieli swe błędy i od tej pory będą postępowali właściwie... Nie wydziedziczę ich!...
Ronilu! Czy oddział, który Ci wysłałem już dotarł?
Chwała połączonym siłom dwóch krasnoludzkich twierdz- Nogrodu i Belegostu! Razem wyjdą w pole w imię HONORU krasnoludzkiej rasy!
Nick:Bofur Clawhammer Dodano:2003-10-14 09:56:57 Wpis:O krasnalach to ci twa diabelska matka mogła opowiadać jak byłeś mały Shadzie (chociaż teraz dalej nie wiem jaki jesteś...)... a ja wyrusze z Nogrodu aby walczyć z wrogami mej rasy i bratnich klanów ale nie dla zysków ale honoru... biada im jak będzie na nich spadał mój topór i młot...
Nick:Guriletado Nuy Dodano:2003-10-14 08:45:20 Wpis:Strona ta okazała się niesamowitą pomoca w moich podróżach po krainach Amn Dziekówa czekam na nowe dodatkii pomoce
Nick:Elendil Qu'Orl Dodano:2003-10-14 00:01:03 Wpis:mysle ze mozemy wybaczyc salvatorowi...bledy mlodosci;)
Nick:Samhain Dodano:2003-10-13 23:07:22 Wpis:Stronka naprawde za***ista i godna największej czci.Naprawde trzeba mieć talen by coś takiego zrobić.I przychylam sie do słów Mortifera by zamieścić chyba najciekawszy (wedłóg mnie) quest z Gaxxem.Jest naprawde dobry i jeśli ktoś o nim nie wie to powinien właśnie dowiedzieć się z waszej stronki.Pozdrowienia od złodziejskiego nasienia!!!!hehehehehehe!!!
Nick:Starym Dodano:2003-10-13 20:51:51 Wpis:Szukałem Joluva chyba przez godzinę, rzucałem wykrywanie zła i nic. Czy jest możliwa egzystencja Deidre bez Joluva? Te dwie osoby wiąże przecież nierozerwalna nić dodatku! Joluva nigdy nie widziałem w Miedzianym Diademie, pod też nie, jeżeli miejsce pod tą gospodą możemy nazwać kanałami, w których jest ten gadający miecz.
Nick:Świstak Dodano:2003-10-13 20:27:45 Url:w produkcji Wpis:Strona jest super zrobiona moje powazania do wszystkich autorów jest to jedna z lepiej zrobionych stron jakie widzialem P.S Można mnie znależć na gg nr1388756
Nick:Zaknafein Do'Urden Dodano:2003-10-13 16:46:58 Wpis:Orkiście ! Szlachetny krasnoludzie ! Ja, Zaknafein z domu Do'Urden, Nie zamierzam z nikim walczyc... Widze, iz strona, po ktorej stanalem, od kiedy prym przejal Shade okazuje sie atackerem, tego nie chce... Wiec jezeli Shade z checi krwi i mordu napadnie na was, wiedz, ze stane w tej bitwie, po nizszej stronie. Nie przecze ze Wasze wyroby, np kolczugi, sa najlepszymi w calym Faerunie, aczkolwiek Drowie kolczugi wspomagane magia, rozwniez wiele wytrzymuja.
Shade ! Wiedz, ze nie wystapie po Twojej stronie sporu, jezeli bedzie wygladalo to nadal tak jak wyglada.. Nie mozesz ich obrazac z racji ich wzrostu..
Durinie ! Gdy wojna sie zakonczy, proponuje abys ukaral dwoch swoich pobratymcow, ktorzy to wprowadzili w zycie ten jakze bezsensowny spor! (proponuje wydziedziczenie z klanu Długobrodych, ale wiem ze ja nic nie moge Ci narzucic)
Zaknafein Do'Urden
Nick:Ronil Dodano:2003-10-13 15:47:09 Wpis:Po pierwsze Shade. Już moja rasa jest bardziej szlachetna i zbliżona do humanoidów niż ty. Nie wiem jak wygląda pomiot z piekła rodem, który odważa się oczerniać mego króla nie znając go. Skoro jednak twierdzisz iż jesteśmy ćwierćinteligentami to może i dobrze. Wierzę że to cię zgubi. Wiedz że można zachowywać się nie tak jak to zwykli robić ludzie, i mieć przy tym wysoką inteligencję. Co do Drużyny Dobra, jak pamiętam składającej się z kilku maksymalnie odległych od dobra istot (mroczny elf i pomiot piekielny), nie znających zwyczajów pierwszosferowców a do tego naziemców, jestem przekonany, że wielu z was nie będzie mogło się ze sobą dogadać. Już widzę jak dumny paladyn dogaduje się z diabelstwem czy mroczniakiem! HAHAHA śmiechu warte... (hmm... a myślałem że opieramy się na zasadach aD&D)
Po drugie Beleg urodził się w Belegoście ale to nie znaczy, że jest krasnoludem. To zacny człowiek, łucznik i przyjaciel klanu!
BELEGOST – nie Beregost!!! Istnieje! Jego krasnoludzka nazwa to GABILGATHOL! A jeśli jej nie znajdziecie .... nie martwcie się my znajdziemy was!!!
Chwała Długobrodym, Chwała Durinowi!!!! Chwała przyjaciołom!!
Nick:Orkrist Dodano:2003-10-13 13:16:10 Wpis:Masz rację Beleg, Belegost (gdzie się urodziłeś i stąd Twe imię) tylko czeka na wrogów, jednak na najeźdźców czekają, nie tylko groty, ale i zawsze ostre topory...
Kac-u Beleg ma rację, każdy kto jest przyjacielem klanu bardzo na tym zyskuje (nie koniecznie zyskiem tym będzie rzepa:)...
Jeśli macie dość krzepy żeby ruszyć Wasze koboldzie tyłki to śmiało- najeżdżajcie Belegost...
Wiedzcie jednak, nie zamierzamy gnuśnieć w naszej twierdzy, wyjdziemy na spotkanie z Waszymi wojskami...
Ronilu bracie mój! Obiecany Ci oddział już wyruszył z Belegostu... Król Durin postanowił, że wyśle Ci jeszcze Gnariego, przyda Ci się iluzjonista (proszę wytrzymaj jego bełkot... niech Moradin będzie z Tobą)
Bofurze nie odpowiadasz na wezwanie mego klanu...
Do boju szlachetne plemię krasnoludzkie!!!
Chwała Durinowi! Chwała Długobrodym!
Zmyjmy zniewagę jaka padła z ust Gladdena, Shade'a, Zaknafeina ich własną krwią!
Baruk KHAZAD!!!!!!!!!!!! KHAZAD AIMENU!!!!!!!!!
Nick:Shade Dodano:2003-10-13 13:12:54 Wpis:Oj Belegu jesteś chyba głupszy od swego wodza Durina!Co z ciebie za wojownik która zdradza skąd będzie atakował?
Jesteś normalnie jak każdy inny krasnal ćwierćinteligentny!Dzięki za ostrzeżenie!
Kacu artefakty z piekła są też bardzo wartościowe!Aha Durinie apropos twego pytania.Spotkałem grupe krasnali z mymi kompanami(szczególnie Gladdenem)którzy byli odziani w złote zbroje i wracali z Bergostu!Byli nachlani i pomyśleliśmy że wy sie mylicie i nie mam Belgostu tylko Bergost(i pewnie w kanałach tam łazicie)eh zailiśmi ich!Durinie ja wywnioskowałem że najbardziej nachlany krasnal to ty i ja go zabiłem,ponieważ wiem że wódz musi być naj-tym razem najbardziej nachalny!
Nick:Beleg Dodano:2003-10-13 09:51:31 Wpis:Spróbujcie najechać twierdzę mych przyjaciół- potężny Belegost jednak wiedzcie, że pośród ukrytych wśród skał otworów strzelniczych czekają groty mych strzał i bełtów krasnoludzkich kusz...
Kac-u wiedz, że klan Długobrodych posiada liczne artefakty- wykuty przez najlepszych kowali...
Nie mogę wypowiadać się w imieniu krasnoludów- jednak wiedz, przyjaciół Długobrodzi wynagradzają bardzo hojnie...!
GNARI:
Hahaaha! Ostatnio dostałem od nich chyba z tonę rzepy!!!!!!
Nick:Kinski Dodano:2003-10-12 22:25:25 Wpis:Joluv jest w środku Miedzianego Diademu w dzień, a w nocy pod Miedzianym. Czasami na odwrót. Można go odnaleźć czarem Wykrycie zła.
Nick:Xarevol Dodano:2003-10-12 17:51:33 Wpis:Oj panie Kac. Druid z chaotycznym neutralnym??? Ktoś już o tym Ci wspominał...
PS. Ale nie ja. ;-)
Nick:yxunomei Dodano:2003-10-12 13:38:49 Wpis:Joluv jest Pod Miedzianym Diademem...
Nick:Xzar Dodano:2003-10-12 13:10:02 Url:www.niemam.pl Wpis:Cze
Nick:Demos Dodano:2003-10-12 08:35:48 Wpis:jak ktos na kogos rzuca czar??? wystarczy przyladowac w niegho z miecza lub z magicznego pociku itp i musi mi sie nie udac rzut na koncentracje.... a jesli ty rzucasz to oszywiscie wystarczy sie przesunac... ale to chyba nei sa pyt na ktore musisz odp o przyje3cie do klanu :D
Nick:Turin Dodano:2003-10-11 20:40:17 Wpis:Byłbym rad, gdyby ktoś mi odpowiedział:
1) Jak się przerywa czar w trakcie rzucania?
Jakaś litera, tylko jaka!
2)Gdzie ten Joluv jest? Raz go widziałem, ale w końcu nie wiem.