...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Kac Dodano:2003-07-27 10:13:27 Wpis:Słuchaj ty przemądrzały palladynie z moim zwieraczem jest wszystko w jak najlepszym porządku. Reakcje przeze mnie opisane pojawiają się tylko przy czytaniu TWOICH wypocin.
Lekce sobie warzę twoje mniemanie o mojej osobie. A jeśli już jesteśmy przy części "moralne i niemoralne oraz etyczne i nieetyczne ale jakże eleganckie zachowanie" to wiedz, iż bardziej chamskie jest wtrącanie się w cudze rozmowy, z tego co wiem nie zapraszałem cię do mojej dyskusji z Soulafeinem. Gdybym miał jak mówisz totalny brak odrobiny szacunku dla twoich poglądów to wyśmiałbym każde zdanie w twojej wypowiedzi.
I jeszcze dam ci ostrzeżenie (całkiem przyjacielskie) "nie zadzieraj z potęgą natury" bo możesz się przeliczyć. My druidzi trzymamy się razem a gdybyś był ciekaw to rzeknę ci iż utrzymujemy ciepłe stosunki z barbarzyńcami. I nigdy nie walczy sami. Druidzi z całego Faerunu staną ze mną ramię w ramię, a wątpię, by zakon zgodził się pomóc ci w twoich osobistych konfliktach, to by nie było zgodne z kodeksem zakonu. Więc strzeż się bo nie znasz dnia ani godziny... :P
Ale jako wspaniałomyślny druid daruję ci twoje winy o ile obiecasz, że już nigdy nie rozgniewasz natury chociażby w tak błachy sposób jak rzucenie papierka na ziemię.

Amber bardzo będę rad jak mi wyślesz coś o tym romansie.
Nick:Drizzt Dodano:2003-07-26 22:54:37 Wpis:Na początku cofam, co powiedziałem bardzo, bardzo dawno temu. Bo do Croma to się przywalamy, a jak ktoś z rządu namesza i zwieje to jakoś oburzenia nie ma :).

Jeśli będziecie tworzyć stronkę, to z chęcią Wam pomogę.

Pozdro dla wszystkich od Drizzta, mrocznego elfa, mającego zasady moralne i etyczne :).
Nick:Kandaskilczalskar Dodano:2003-07-26 21:42:40 Wpis:Najpierw znajdż notatki magów , są tam informacje jak zrobić mu kuku .Jeśli się nie myle a nie myle się na pewno to trzeba zacząć od komnaty maga powietrza , przełączyć wiatrak otworzyć drzwi.....
Nick:Piehoo Dodano:2003-07-26 17:52:31 Wpis:Ludzie kto mi powie jak rozwalic golema lodu na 2 poz twierdzy straznika, nawed ogien na niego nie dziala. Help!
Nick:Balthazar Dodano:2003-07-26 17:40:25 Wpis:prosze pomozcie mi!!!!!!! gdzie znalezc rekawice miażdżenia dla mnicha wiem ze gdzies w miescie grot ale dokladnie gdzie to nie wiem please help me!!
Nick:yxunomei Dodano:2003-07-26 12:49:48 Wpis:Do maciej_KO:już mi wyszło... U mnie wejścia po prostu nie było, ale już nieważne. Adalon też już zabiłam. Romans z Jaheirą nie musi być.Ostatnim razem grałam kobietą i quest był. Ale fakt, że teraz gram facetem... i romansuję... z ciekawości, a nie skłonności :) Z moją półelfką nikt nie chciał wtedy :(
Nick:Cespenar Dodano:2003-07-26 12:16:44 Wpis:Prowadzę właśnie negocjacje z profesjonalną firmą webmasterską. Bądźcie z nami, bo jeśli tylko wstaniemy - będziemy silni, jak nigdy dotąd.
Nick:Razer Dodano:2003-07-26 11:51:02 Wpis:Widzę że doczekaliście się wreszcie pierwszego wpisu.Fjnie co?Ale pomyślałem sobie że tyle tu pomocnych rzeczy dla takich fanatyków cRPG jak ja że trzeba coś skrobnąć co by zostało dla potomności.Pozdrówka dla Solufaeina Caspenara i Cromwella.CASPENAR rulez!
Nick:Amber Dodano:2003-07-26 11:37:34 Wpis:Do Krouga - dodatek sam w sobie s€źy raczej do szybkiego nabijania expa trcąc duźo zklimatu jaki był w podstawce.
Jest pewien mod dotyczący twierdzy złodzieii - moźe ja dostać kaźda klasa jesli będzie bohater chciał i dodaje bodajże dwa nowe qesty złodziejskie - wszystko po angielsku ale za to jakoś lepiej pomyslane - Kamazu którego przetrzymywał MaeVar okazuje się alchemikiem i będzie dla nas robił mikstury itd. - Fajny Mod http://www.fortunecity.com/boozers/winelodge/79/
Plik o nazwie "gbthfkpv.2.8.zip"
Do Macieja Ko - wciąź nic
Do Kaca - prowadzę właśnie romans z Viconią - etap opowieśći o bracie. Jak chcesz to prześlę ci solucje tego romansu także w ToBie
Amber
Nick:maciej_KO Dodano:2003-07-26 11:17:01 Wpis:Amber: trochę nie chciało mi się grać i bawiąc się zrobiłem palladyna, korzystając z pomocy Biblioteki Riklaunima i wzorując się na jego opisie. Jeszcze nie przeszedłem ToB zamiotłem właśnie Uwięzionego a teraz śmigam do Jaga-Shury...

Kac: jak jesteś chaotyczny-neutralny to wszytko jasne :] (BTW ale mam kaca)

yxunomei: wejście do Zachodnich tuneli chyba w ogóle się na mapie nie pojawia... ja zaznaczyłem sobie wejście na mapie a jest ono na zachodzie ;o) poniżej wioski Svirfnebli. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z jajami ;) Ja jaja zawsze podmieniam bez bólu zabijam tylko dwóch strażników przy wejściu i golemy po podmianie jaj a potem wychodzę ze Świątyni... A Srebrną musisz zatłuc bo inaczej nie zdobędziesz krwi i nie będziesz mogła ukończyc questu ze zbroją z ludzkiej skóry. Ta laska od harfiarzy przychodzi po tym jak napadnie na was ekipka bandziorow, kiedy śpicie. (ja zawsze śpię koło Twierdzy DeArnise jakoś lubię to miejsce) musisz się przespać pod gołym niebem, poza Athkatlia. A romansujesz z Jaheira? ;P chyba musisz, żeby quest się zaczął...

Soul: na wszeli wypadek zacząłem pisać solucje BG (skończyłem Wiezienie Irka i jestem przy Promenadzie)

IMek: Demi składa się z Korpusu króry jest w Dzielnicy mostowej dom w pobliżu Domu Grabarza, z Kończyn, które są ukryte w Kanałach po Dzielnicą Świątyń a czaszka jest tam gdzie Demi mieszka czyli w Dokach koło Gildii MaeVara.

pozdrowki M.
Nick:Woland Dodano:2003-07-26 10:09:19 Wpis:Ażeby ciągle pozostać uprzejmym:

Szanowny i Wielce Nieomylny Jednyny w Swoim Rodzaju Zawsze Posiadający Racje Panie Kac.
Mimi iż charakter chaotyczny neutralny Panu na to pozwala to jednak nazywanie cudzych zasad morlanych i etycznych głupimi miłe nie jest. To samo się tyczy napadów śmiechu (połączonych z utraceniem kontroli nad zwieraczem) przy czytaniu cudzych wpisów. Ja tam szanuje cudze zdanie, czasami się z nim nie zgadzam, ale nie lekceważe go. Jeżeli zaś chodzi o mieszanie z błotem to mnie to i tak nie zaszkodzi - po prostu to nie mój poziom. Jeżeli Panu zależy to bardzo chętnie skonfrontuje z Panem własne poglądy i logicznej i merytorycznej dyskusji. Niech się szanowny Kac nie martwi, za szczerość się nie obrażę, jednak Pańska reakcja po przeczytaniu mojego wpisu ( tzn. totalny brak odrobiny szacunku dla cudzych poglądów) jednynie pomniejszył moje mniemanie o Pańskiej osobie.

Wystarczająco uprzejmie i szczerze?

Oby nasze ostrza nigdy się nie skrzyżowały. Paladyn Woland
Nick:Kroug Dodano:2003-07-26 08:30:40 Url:www.keeeper.prv.pl Wpis:Do Amber: Chyba jednak dojdę do 40poz - jestem na 36, a przede mną jeszcze Sendai i Balthazar (bez urazy)
Do Soulafeina: Mam "upradge" do screenu z Firkraagiem - tym razem ofiarą pułapek został nie kto inny jak
sam Demogorgon! Wysłałbym go ale nie ma krasnala co by go w kuźni zamieścił... Czy w "uczciwej" walce
mocniejszy jest Uwięziony czy Amelissana?
Do założycieli: Początkowo myślałem że se jaja robicie z tym upadkiem kuźni ale skoro Kowal ma nas w d...
głębokim poważaniu (no chyba że umiera na raka w jakimś rynsztoku i z tego powodu go nie ma - to wtedy można
mu wybaczyć...) ja z góry moę zaofiarować swoją pomoc w założeniu nowego portalu - zawsze mogę coś skrobnąć
dla nowej kuźni przy okazji pisania tekstów na moją "grotę".
Do Xarevola: Sorry ale nie wiedziałem od kogo ten email...
Nick:IMek Dodano:2003-07-26 03:41:35 Wpis:Witajcie...Juz przeszedlem raz gre... Ale dalej mam w glowie 2 pytania:
1.Gdzie sa wszystkie czesci Lisza Kangaaxa czy jak mu tam...
2.Nie wiem jak robic teama nowego ;]A chce zeby to byla zla druzyna ...a nie wiem kogo sobie wybrac na glownego... na 100% biore Edwina, Korgana, moze Viconie...jak radzicie...
Nick:Hugoliniii Dodano:2003-07-25 19:30:01 Wpis:SIAMANKO WSZYSTKIM!!!WIDZE ZE SA JAKIES KLOPOTY ALE NIE MARTWCIE SIE- TAK WAM RADZI HUGULINIII !!! POZDRAWAIM !
Nick:Kac Dodano:2003-07-25 18:48:28 Wpis:1)Wiesz Woland, chyba tylko dlatego, że tak uprzejmie zacząłeś swoją wypowieź nie zmieszam cie z błotem (a wierz mi, że osoby o moim charakterze - chaotyczny neutralny - mają skłonności do nagłego wybuchania bynajmniej nie z powodu braku dobrego wychowania ino z racji posiadania wybuchowego temperamentu).
Twoją wypowiedź choć bardzo którką czytałem bardzo długo po co pare wyrazów musiałem robić przerwę gdyż oczy wypełniły mi sie łzami i musiałem leciec do kibla żeby sie nie polać ze śmiechu.
2) Żałuję Soulafein, że nie ująłem tego w mojej poprzedniej wypowiedzi, powinienem był nadmienić, iż założenie nowej strony byłoby bardziej etyczne i zgodne z moją moralnością :P Popieram ten pomysł. Nie przejmujcie się że będzie tylko dwoch redaktorów, skoro cała masa fanów będzie wam pomagać. Radze zacząć już na wakacjach bo później może być bardzo różnie z wolnym czasem.

PS
Mam nadzieję Woland, że się nie obraziłeś za te kilka ww słów szczerości z mojej strony^^
Nick:Soulafein Quen Elvenhair Dodano:2003-07-25 09:26:38 Wpis:1) Panie Kac, trochę dziwne są zasady moralno-etyczne, które Ty wyznajesz. Otóż według mnie są one dokładnym przeciwieństwem tego, co inni rozumieją przez słowa: moralność i etyka. Ja rozumiem, że zależy Tobie na odrodzeniu Kuźni (nam też), ale istnieją pewne granice, których nie przekroczymy dążąc do tego celu. A wyciąganie od Croma baz danych jest zdecydowanym przekroczeniem owej granicy...
P.S. Poza tym nie sądzę, abym ja reprezentował charakter Praworządny Dobry :-) Cesp raczej też nie...
2) W pełni uznaję zasługi Croma jeśli chodzi o tworzenie i prowadzenie tej strony (tym bardziej, że współpracowników nie miał łatwych). Tym niemniej uważam, że nie może on w taki sposób kończyć historii Kuźni. Jakieś oficjalne pożegnanie jest wręcz niezbędne, gdyż inaczej rozstaniemy się z niesmakiem...
3) Na koniec kilka słów o propozycji założenia własnej strony. Hmmm... Jest to dość ciekawa możliwość. Jednak cały czas uważam, że zaledwie 2 stałych pracowników to za mało. Potrzebowalibyśmy jeszcze kilku osób do pomocy i oczywiście trochę czasu. Poza tym nie wiem jak się na całą sprawę zapatruje Cesp. Ale zobaczymy...
Nick:yxunomei Dodano:2003-07-25 00:44:00 Wpis:Mam dwa trochę/bardzo głupie problemy i jedno pytanie.
1) gdzieś mi zniknęły Zachodnie Tunele w Podmroku, nie da się nigdzie wejść, nie ma ich na mapie...
2) jak mam dokładnie podmienić jaja smoka w Ust Natha? Chodzi mi dokładnie o to na ile mogę sobie pozwolić (próbowałam kilka razy- stawiam na nogi całą świątynię, kapłanki chca mnie ubić, a w dzienniku pojawia się, że zostaliśmy odkryci). Wczesniej jakoś mi wychodziło...
3) Jak w końcu z tą krwią srebrnego smoka(Adalon)? Mam ją tak po prostu, z mijsca zatłuc?? Czy jet może jakiś inny sposób?
Aaa... i jeszcze coś... pytanie trochę spóźnione, ale... Nie włącza mi się quest Harfiarzy. Weszłam do nich tylko raz, na początku, potem było zamknięte, Jaheiry nikt nie wzywał i nie wiem, o co chodzi. Wcześniej jakoś się włączało...
Z góry dzięki choćby za przeczytanie :)

PS: Uważam, ze mimo wszystko zasłużyliśmy na jakieś pożeganie czy choćby informację od Cromwella... Jeśli ma to byc koniec to niech będzie z klasą.
Nick:Woland Dodano:2003-07-24 22:10:24 Wpis:Szanowny Panie Kac. Upraszałbym ażebyś nie dyktował innym jakie mają mieć zasady moralno-etyczne gdyż nie zawsze one muszą być zgodne z Twoimi. Kuźnia to nie dzieło jej bywalców więc to Czcigodny Twórca Cromwell zadecyduje o jej losie. Myśle że do tego czasu nie mamy o czym rozmwaiać, gdyż pewnie krasnolud i tak wie jak bardzo Jego dzieło jest dla nas ważne i w czym w razie czegoś mogilbyśmy pomóc. Ja tam mu ufam i pogodze się z jego decyzją. W końcu bez Niego nie było by nic. On zbudował kuźnię i ma prawo ją zlikwidować.
Nick:Kandaskilczalskar Dodano:2003-07-24 20:45:27 Wpis:Kiedyś
Nick:ViNi i Ekipa Dodano:2003-07-24 18:37:52 Wpis:Witam!Mam pytanie:Mam juz Zwoj Nicości dla EDWINA.Kiedy go użyje i przemieni się w kobietę:-D ??????? Pozdrawiam :-D