...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Baltazar Dodano:2003-07-30 21:44:18 Wpis:które dziecko bhalla jest dla was najsilniejsze?? dla mnie abazigal , a największym rozczarowniem jest sendai
Nick:Sphinx Dodano:2003-07-30 13:49:52 Wpis:teoretycznie. w praktyce nie jest tak kolorowo. a przynajmniej u mnie. urzywalem i plaszcza i tarczy, oba przedmioty sa swietne jezeli chodzi o ochrone przed atakami magicznymi (plaszcz) i wzrokiem obserwatorow (tarcza), ale niczego nie odbijaja. zreszta, to i tak nie przeszkadza w szybkim unicestwieniu bestii. trzeba przyznac ze wszelkie rodzaje obserwatorow sa cienkie. i nie stanowia wyzwania (pojedynczo), grupa to co innego, ale i ona zatrzymoje tylko na chwile.

AVE
Nick:yxunomei Dodano:2003-07-30 13:27:47 Wpis:Najlpesza na obserwatory jest Tarcza Baldurana dostępna po zainstalowaniu Edycji Kolekcjonerskiej u Deidre na Targu Przygody, na Promenadzie Waukeen... Ewentualnie podobno Płaszcz Odbicia czy Odzwierciedlenia. Obydwa przedmioty odbijają promienie obserwatorów w ponownie w ich stronę. Wykańczają się same. Dość przyjemne... :P
Nick:Woland Dodano:2003-07-30 11:42:30 Wpis:1) Całkowita prawda. Jednak ja tam nie przepadam za teorią Yin i Yiang, równowagą dobra i zła, więc tych drugich będę likwidował.
2) Jako paladyn Matce Naturze czci nie oddaję, tak samo jak matce rosji, matce polce, matce wynalazku i żadnej innej poza własną. Ale jeżeli ty mi wybaczyłeś to i moi bogowie cie usłuchają (w końcu są miłosierni).
3) Twoie winy nie ja Ci będe osądzał, lecz zawsze lepiej otrzymać przebaczenie na zapas. To że nie czujesz się winny to Twój pogląd, skąd wiesz co uwarza Matka Natura, Ojciec Czas, Wielki Brat, Siostra Miłosierdzia, Pies Ogrodnika, Helm czy ktokolwiek inny z tych na górze?
4) Tak jak wyżej, Matka Natura jest kapryśna (jak to natura) i zmienia się jak pory roku. Nie zawsze może poprzeć Ciebie więc inni drudzi mogą jej posłuchać i schizma gotowa.
5)Zamiast wody polecam pić coś mocniejszego ( o ile wam druidą wolno. Ja należę do zakonu bez szczególnych ślubów czystości i trzeźwości, za co codzennie dziękuje bogom).
6) No cóż, ja tam do swoich przyjaciół zaliczam wszystkich bywalców Kuźni, więc i Ciebie. Najwyżej zostaniemy takimi przyjaciółmi co się nie lubią.
7) Na razie to rzeczywiście koniec. Ale jak chciałbyś przedyskutować coś z następujących tematów to wal do mnie jak w dym.
I. Przewaga budniu nad galaretką.
II. Czy na katar najlepszy jest akatar.
III. Czy istnieje UFO.
IV. Gdzie się podziały nasze podatki?
V. Jak długo Leszek M. i Andzej L. będą jeszcze kompromitować polskę?
Nick:Kac Dodano:2003-07-30 11:02:55 Wpis:1) Palladyni mają utrzymywać porzadek, ale my druidzi musimy utrzymywać równowagę w przyrodzie co czasem nie idze w parze z porządkiem (np. jesli jest za dużo porządku to trza wprowadzić ciupinkę chaosu^^).
2) Krzywdy wyrządzone mnie mogę ci darować jedynie ja, bądź też Matka Natura. I tylko te dwie osoby są upoważnione, twoi bogowie mnie nie obchodzą (ale jak już napisałem, darowałem ci winy więc nie bój żaby^^).
3) Z tym punktem zgadzam się prawie w całości oprócz tego o wybaczaniu moich win. Ja nie czuję się winny, a już na pewno nie względem ciebie.
4) Zapewniam cię, że nie doszło by do schizmy ponieważ kazdy driud jest oddany sprawie całkowicie, a jeśli oni przeszliby na twoją stronę to już nie byliby druidami tylko (tak jak to się często zdarza u palladynów) - upadłymi druidami.
5) Jeśli już znów czepiamy się mojego zwieracza to trzeba to zakończyć a więc... Doszedłem do wniosku, że reakcja na tamtą wypowiedź nie była spowodowana tylko nią. Było to coś w rodzaju odruchu warunkowego. Ja za dużo wypiłem (oczywiści wody mineralnej^^) i po przeczytaniu twojej wypowiedzi, która okazała się bodźcem wywołującym reakcję w odruchu warunkowym musiałem lecieć do kibla. Mam nadzieję, że łapiesz o co chodzi, i że nie każesz mi chodzić do twojego urologa, chyba ma wystarczająco kłopotów z tobą.
6) To iż dostałeś "przyjacielskie" ostrzeżenie nie oznacza, że jesteś moim przyjacielem. Ja bardzo uważnie dobieram sobie przyjaciół i żeby takowym zostać trzeba sobie zapracować bynajmniej nie w tem sposób jak ty to robisz.
7) Jeśli uważasz, że należy skończyć tą konwersację (której nie nazywam umyślenie kłótnią) to jestem za. Takie gadanie do ma sporo dobrych stron (chociażby rozrywka) ale nie powinniśmy tego więcej przeciągać. Jeśli naprawdę musisz się z kimś kłócić znaczy się konwersować, to znajdź sobie kogoś innego bo mnie to już nudzi.
Nick:otho Dodano:2003-07-29 20:37:09 Url:www.misteria.metal.pl Wpis:Bezdyskusyjnie najlepsza polska strona o BG. Brawa panowie, chylę czoła.
Nick:Olciaa Dodano:2003-07-29 17:35:34 Url:http://fleur.blog.pl Wpis:Jesat jakiś sposób na obserwatora?
Nick:HUNTER Dodano:2003-07-29 16:39:44 Wpis:Nie rozumiem dlaczego uważacie że druidzi są do bani .ja gram druidem i idzie mi lepiej niż berserkerem. Kto lubi druidów niech napisze mi maila na kuba6rip@tlen.pl
DRUIDZI YHE BEST
Nick:Durin Dodano:2003-07-29 15:05:39 Wpis:Haha... czy jest tu jakieś elfie ścierwo?
Nick:Amber Dodano:2003-07-29 10:45:56 Wpis:Do Baltazara - rękawice miaźdzenia dostaniesz od rekiniego króla jak przyniesiesz mu prawdziwe serce buntownika - okradanie króla nic ci nie da.
Znalazłem mod dający mnichom takie umiejetności specjalne jakie ma Baltazar - zamiast tych jakie mają wszyscy wojownicy - są całkiem niezłe - Pozycja Lunara, Szybszy niź Błyskawica itd
Adres -http://www.forgottenwars.net/?page=mods/oversight
Mod ten też daje min utudnioną walke z Sendai oraz nową podklase polladyna - Holly Liberator - charakter chaotyczny dobry!?
Pilnie potrzebuje spojlera do Kelsey Romanse
ale to na wczoraj - bardzo proszę o kontakt
Amber
Nick:Yasminek Dodano:2003-07-28 22:57:59 Wpis:WITAM WSZYSTKICH! GDZIE ZNAJDĘ SZPILKĘ HARFIARZY? TACY SPECJALIŚCI JAK WY POWINNI MI POMÓC ;-) POZDRAWIAM
Nick:maciej_KO Dodano:2003-07-28 22:53:40 Wpis:yxunomei: jak bardzo możesz się postarać? ;P ja z Jaheira mialem pecha /5,5 bo kazda z was jest ph5,5 ;)/ choć teraz znów zaczyna do mnie się przymilać... ciekawe może jeszcze się uda, tylko coraz bliżej jestem finału :]
Ale, że niedostępne kobiety zawsze stanowiły dla mnie wyzwanie więc przy kolejnej grze znów wezmę Jaheirę do drużyny. Łotrzyk, który będę grał na pewno będzie śmielej sobie poczynał niż Palladyn ;)

pozdrowki M.
Nick:Woland Dodano:2003-07-28 11:11:37 Wpis:Druidzie Kacu:

Po pierwszę moją rolą (i wszystkich paladynów) jest wtrącanie się i utrzymywanie wszystkiego w porządku (w końcu druidom też na tym zależy). A to co napisałeś jak dla mnie w porządku nie było, i nie potrafiłem obok przejść obojętny.

Po drugie nie Tobie darować moje winy gdyż tą role pozostawiam bogom.

Po trzecie jeżeli zależy ci na pojednaiu to raczej powinniśmy skończyć i puścić w nie pamięć co było, bo w końcu chyba każdy już powiedział co uważał za ważne drugiego nie przekonał, a zbliżający się upadek Kuźni (oby nigdy nie nastąpił) nie jest dobrą chwilą na kłótnie jej bywalców. Mój paladyński honor i moja pokora każą wybaczyć Ci twoje winy i samemu prosić w wybaczenie.

Po czwarte ja także posiadam wśród druidów przyjaciół, więc w wypadku wojny doszło by chyba do schizmy. A papierków nie wyrzucam o środowisko dbam, mam nawet nagrane wszystkie odcinki Kapitana Planety i planetarian.

Po piąte pierwszy raz widzę druida chaotycznego neutralnego. Jakaś swoista osobliwość.

Na koniec z Twoim zwieraczem chyba coś jednak jest nie tak, bo w określonych sytuacjach nie działa jak należy. Jak chcesz to moge Ci polecić dobrego gnomiego urologa.

Twój oddany przyjaciel (dzięki za przyjacielskie ostrzeżenie)

Przemądrzały Paladyn Woland
Nick:Loozak Dodano:2003-07-28 10:49:19 Url:brak Wpis:Ja tam mam romans z Aerie ale Bodhi ją porwała ;). Ale odbiję ją moim czarownikiem na 37 poziomie! Wszyscy zapamiętają herosów takich jak Cromwell jak Boo jak księga gości ze wszystkimi użytkownikami jak ja... Wszyscy jesteśmy bohatery!!
Nick:Piechoo Dodano:2003-07-28 10:44:33 Wpis:maciej_KO przeciez tarcza Baldurana odbija promienie opserwatorow a nie golemow.
Nick:Sphinx Dodano:2003-07-28 00:59:45 Wpis:a mnie smieszy ta cala klutnia opomiedzy kacem a wolandem. cholera, spotkajcie sie gdzies i rozwiazszcie to jak mezczyzni a nie klucicie sie na slowa. troche odwagi i meskosci. ale to tylko rada. a gdyby cos zycze cholera milej zabawy, przyznam ze wasze wypowiedzi sa bardzo ciekawe, tylko ta naciagana grzecznosc...no ale ja juz nic nie mowie.
Nick:yxunomei Dodano:2003-07-27 22:38:14 Wpis:Do maciej_KO: Staram się jak mogę... Jak na razie idzie chyba dobrze.
Może jest zbyt nieśmiały ;)
Nick:maciej_KO Dodano:2003-07-27 21:35:25 Wpis:Cespenar: trzymam kciuki za pomyślne zakończenie negocjacji :)

yxunomei: jestem ciekawy czy uda Ci się doprowadzić romans do szczęśliwego końca ;P oczywiście życzę powodzenia.
Ale jak to mogło się stać że z Toją półelfką nikt nie chciał romansować, mój palladyn już w niej się zakochał ;)

Piehoo: jak masz w drużynie kogoś z Tarczą Baldurana to poślij go na te Golemy, tarcza odbije te promienie, którymi one walą i masz je z głowy :)

pozdrówki M.
Nick:8@661n5 Dodano:2003-07-27 18:46:31 Wpis:szukałem portretów do bg2 inspirowanych tolkienem i znalazłem je TU. Jeśli tylko będzie to to o czym marzyłem to będę Wam dozgonnie wdzięczny.
Pozdrawiam
Nick:Soulafein Quen Elvenhair Dodano:2003-07-27 17:29:28 Wpis:Jestem wzruszony, Drizzt, ale nie licz na to, że owe zasady moralne i etyczne sięgają zbyt głęboko... :-)