|
Nick:kamila
Dodano:2008-05-09 20:30:54
Wpis:AGUGU ja szanuje Twoja decyzje Ja tylko chce się dwoiedziec skad wicie że to wina Roaccutane? na co dziecko zmarło? i czy kolejna ciąza była ciążą wysokiego ryzyka Zrozum mnie Boje się zajśc w ciąze
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick:Agata
Dodano:2008-05-09 20:10:31
Wpis:Tu w ogole nie warto sie udzielac proponuje www.izotek.pl żegnam wszytskich
|
|
|
|
Nick:Agugu
Dodano:2008-05-09 09:53:37
Wpis:Do Kamili. Nie bede dawała na forum nr gg. nie przejmuj się kochana , na pocieszenie powiem ze moja siostrzyczka po 7 miesiącach znów zaszła w ciaże i urodziła ślicznego chłopczyka, więc głowa do góry!!! bedzie dobrze, trzymam kciuki.Pozdrawiam.
|
|
|
Nick:kamila
Dodano:2008-05-08 14:27:21
Email:duog uaggau goud
Wpis:Ja wiem o czym piszesz To nie jest lek tylko koszmar dalszego życia Ja odczekał bardzo długo i moje dziecko też zmarło Lekarze i ja wiem dlaczego Czasem nienawidze siebie swojej mlodzieńczej dezycji Kobiety nie myslcie o sobie ale o swoich przyszłych dzieciach Powicei że mnie się łatwo mówi ale teraz wiem jak wielki błąd popełniłam Jestem zrozpaczona nie chce mi się żyć teraz mam ładną cerę i brak dziecka wolałabym miec trądzik na całym ciele ale mieć moje kochane dziecko
Agugu masz numer gg Chciałabym z Toba porozmawiać
|
|
|
Nick:Agugu
Dodano:2008-05-07 11:23:32
Wpis:Do Kamili i wszytskich którzy obrzucili mnie błotem ...i których ja obrzuciłam. Ktos z Was napisał że nie wiem o czym mówie i że nigdy chyba pryszczy nie miałam, otóż miałam prawie 15 lat z czego jakies 8 nie wychodziłam z domu, czułam sie jak zoombie. Brałam wszystki leki jakie sa tylko mozliwe, odwiedziłam najlepszych specjalistów w Polsce i za granicą, straciłam najpiekniejsze lata mojego zycia,płacząc całymi nocami, z reszta pewnie jak większośc z was!
Sory ze mnie tak wkurzyło podejście niektórych...wazniejsze dla Was jest własne drowie niz swoich dzieci, az mi sie ciśnie żeby napisać EGOISTKI!!!
Zeby mi nikt nie powiedział znów ze nie wiem o czym mówie: moja siostra brała to cholerne izo, po pół roku zaszła w ciąze, wreszczie upragniony bobas przez całą rodzine miał przyjśc na swiat i co?!!!! i nic zmarło zaraz po porodzie. W klinice w Bostonie ze 100 % pewnością lekarze stwierdzili że to przez izo!!!!! wiedz nie mówcie ze nie wiem co mówie, z resztą Ty Kamilo jestes tego tez przykładem.Serdecznie współczuje i głowa do góry!
|
|
|
|
Nick:Cagney
Dodano:2008-05-01 23:44:53
Wpis:Myślę, że przez okres pół roku - będzie to około 2 tysięcy złoty, ale dokładnie Ci nie powiem.....sorry! ; -)
|
|
|
|
Nick:Mycha
Dodano:2008-04-29 10:35:56
Wpis:Napiszcie mi proszę jaki jest koszt kuracji dla osoby ważącej ok 65kg..
|
|
|
|
Nick:kamila
Dodano:2008-04-28 19:13:27
Wpis:J bardzo żałuje ze wzięłam ten lek Wiadomio kiedyś liczyl sie dla mnie tylko wygląd nie myslalam do końca o konsekwencjach brania tego leku Myslałam jak kązdy z Was jakos bedzie Teraz winie sie za swoja głupotę Nie wiem co przyniesie jeszcze mi zycie Boje sie że nie dośc że straciłam dziecko to ten lek zniszczy i mnie zycie ŹLE się czuje jestem wiecznie zmęczona mam kłopoty z odpornościa oczami ustami Ten lek to zabójstwo....
|
|
|
Nick:cwirek
Dodano:2008-04-28 11:15:35
Wpis:Walczyłem ostro z trądzikiem(10lat)- "cudowny" lek mi pomógł opanować trądzik ale spowodował że mam problemy z suchością oczu, błony śluzowej, płucami itd.
Roaccutane zatrzymał łojokot ale zatrzymał też inne ważne do życia procesy w organizmie.
Wierzyłem święcie że mnie skutki uboczne ominą ale niestety:(
****a mać- nic tylko się pochlastać.
|
|
|
Nick:Mycha
Dodano:2008-04-25 10:45:22
Wpis:Witam! Izo to naprawdę straszny lek, ale jeśli ktos ma mieć zepsute swoje życie przez lata z powodu wyglądu- w pełni go rozumiem.. ja walczę z trądzikiem dopiero albo aż od roku i juz mam serdecznie dość.. nie mam już siły patrzec na siebie w lustrze. Lekarze już kilka miesięcy temu mówili mi o Izo, ja sie jednak bronie i póki moge szukam innych rozwiązań. Ale one juz się wyczerpują (i ja tez zaczynam być wyczerpana..) Już 4 lekarzy polecało mi retynoidy (w tym dwóch z kliniki dermatologicznej we Wrocławiu). Dlatego chyba niedługo się zdecyduję :-( Dzieci mieć nie planuję, więc przynajmniej ten problem odpada. Głodówka o której pisałam pomogła ale na krótko. Wytrzymałam 2 tygodnie, skóra mi sie ładnie oczyściła, niestety teraz problem znów nawraca :-(
Obecnie piję preparat ziołowy z Kalanchoe i codziennie sok ze świeżej pokrzywy, zastanawiam się nad leczeniem pijawkami lekarskimi. Próbuję, szukam innych metod, byle sobie pomóc bez retynoidów..
Pod koniec maja jestem jeszcze umówiona na wizytę w prywatnej klinice we Wrocławiu (sama wizyta kosztuje 200zł :-@ ) podobno tam mają najnowsze wieści z medycznego świata. Jak coś ciekawego mi zaaplikują- napiszę Wam.
A jak nie- pod koniec lata przyłączam się do Was- izotekowców..
ps. Agugu, trochę kultury. Kamila, szczerze współczuję, ale przypadki cięzkich chorób u dzieci zdrazaja się też często tak po prostu.. nie wiń siebie za to co się stało..
|
|
|
|
Nick:kamila
Dodano:2008-04-20 17:01:52
Wpis:To jest przez kuracje tym lekiem Dziecko mialo anomalie w mózgu Lekarz powiedzial wyraxnie że tak jest po kuracji tym lekiem Skutki uboczne pojawiaja się w czasie
|
|
|
|
Nick:19
Dodano:2008-04-18 11:01:48
Wpis:właśnie
|
|
|
Nick:Pawel
Dodano:2008-04-17 12:21:27
Wpis:Witam
Ja lecze sie roa sam i tak:
pierwsza kuracja 40mg/na dobe na 85 kg, pozniej 20mg przez chyba jakies 2 lata az wyniki zle wyszly i niestety rok przerwy
przez ten rok bylo zle ale lepiej niz wczesniej przed roa
pozniej druga kuracja najpierw 10mg na dobe, pozniej 10mg co drugi dzien, przy tak malej dawce skora sie troche przetluszca, nie ma jednak wagrow i pryszczy wiec jakos mozna zyc, za to skutkow ubocznych nie ma zadnych
Podpowiedz: najwazniejsze zeby skore utrzymywac jak najblizej stanu normalnosci, obserwujcie sie, jak jest przesuszona, zmniejszcie dawke posmarujcie jakims tonikiem nawilzajacym, jak tlusta zwiekszcie dawke awentualnie przemyjcie jakims zelem to ja troszke wysuszy, pomagaja parowki z ziol urzadzenia do parowek sa na allegro, dzis wyczytalem ze dobrze jest myc woda z wodorem - sprawdze to :)
A i jeszcze jedno dziewczyny, ja wchodze na to forum zeby sie dowiedziec czy weszlo moze na rynek jakies nowe lekarstwo, bo w sumie roa jest juz dlugo a przeciez medycyna idzie naprzod, i takich jak ja jest wiecej, wymiencie sie e-mailami i wysylajcie sobie wyzwiska na poczty, a nie zasmiecajcie tego forum.
Co do starty dziecka - wspolczuje, ale nie win sie, bo nie zrobilas nic zlego, poprostu chcialas byc zdrowa i sie leczylas, a to co sie stalo wcale nie musi byc przez kuracje
Jesli Ktos ma wiadomosci o jakims nowym lekarstwie i sposobie niech pisze, a Tym ktorzy chca sie tu powyzywac z gory dziekujemy
pozdrawiam
powodzenia i trzymajcie sie :)
|
|
|
Nick:kamila
Dodano:2008-04-16 14:08:34
Wpis:Witam Wszystkich
Chce zaapelowac do wszystkich kobiet w wieku rozrodczym
Moja historia jest przerazająca
Dwa lata temu zakończylam kuracje lekiem Roaccutane Minimalny okres do odczekania to 2 miesiące tak mówił lekarz prowadzacy Odczekałam dwa lata i zaszłam w ciąże Urodzilam slicznego na pozór zdrowego synka Moja radośc nie trwała długo Synek umarł mając zaledwie 3 miesiące Prowadzilam dlugie dochodzenia DLACZEGO?:(((( Jedyne co udało sie ustalić to to, że mój synuś miał jakies anomalie w główce czego wynikiem były wylewy Jestem przekonana, że to wina tego leku Lekarze rozkladaja rece, nikt dokladnie nie wie co się stało Czuje się jakbym byla w archiwum X Nie moge sobie wybaczyc, że bralam ten lek i przez to umarlo moje dziecko Dziewczyny opamietajcie się Pomyślcie o przyszłości
|
|
|
|
Nick:Natka
Dodano:2008-04-07 12:44:11
Wpis:Hmmm kto tu jest pusty, nie wiedziałam, ze ADHD to choroba... Pozdrawiam z takim myśleniem. Przestań ludzi obrazac bo chyba masz jakies wielkie kompleksy. Pozdrawiam:)
|
|
|
|
Nick:agugu
Dodano:2008-04-05 12:38:31
Wpis:Weż dziewczyno wyluzuj!!! wyobraz sobie ze nie pisałam tego do ciebie, bo jestes za pusta i za młoda zeby zrozumiec niektóre kwestie!!! jedz to swiństwo i tak ci to nie pomoże!!! a jak urodzisz dziecko uposledzone lub z ADHD to sobie przypomnisz swoje egoistyczne podejście, bo widocznie ważniejsza jest dla ciebie własna facjata niz zdrowe potomstwo. Powodzenia.
|
|
|
|
Nick:Natka
Dodano:2008-04-05 12:28:15
Wpis:Witam;) Dawno nie było mnie na tym forum, moje leczenie curacne zakonczylo sie rok temu i moge smiało powiedziec, ze ten lek uratowal mi zycie. Do osoby, ktora tak zareagowala zywiolowo, kobieto Ty chyba nie miałas prawdziwego problemu z tradzikiem, nie wiesz na czym chyba to wszystko polega gdy juz 10-ta seria antybiotykow nie przysnosi skutkow, gdy robione zastrzyki tez nie skutkują. Gdy sie ma olbrzymie kompleksy nie mogąc pokazac twarzy. Wyznaje taka zasade gdy sie nie ma o czyms zielonego pojecia nie wypowiada sie na dany temat. Pozdrawiam
|
|
|
|
Nick:agata
Dodano:2008-04-05 09:36:59
Wpis:to nie twoj zasrany interes kto sie tym leczy i po co wiec takie wolne przemyslenia zostaw dla siebie a nie piszesz je na forum kazdy ma prawo do robienia tego co uwaza za sluszne a ty chyba nie masz kultury skoro mnie obrazasz, nie masz argumentow wiec poslugujesz sie jakimis smiesznymi epitetami (żal)czlowiek inteligentny nie musi sie poslugiwac takimi prostackimi okresleniami.zycze ci powodzenia na przyszlosc
|
|
|
|
Nick:agugu
Dodano:2008-04-03 18:14:04
Wpis:co ty dziewczyno opowiadasz!!!!!!i bez takich mi tu! sama jestes niewyedukowana skoro tak piszesz!!!! zapytaj pożądnego lekarza a nie byle jakiego szarlatana, własnie przez takie głupie tearie jak twoja rodza sie chore dzieci... ty chyba tez z takiego miotu pochodzisz:P
|
|
|
|
Nick:Agata
Dodano:2008-04-01 15:44:25
Wpis:jakos nie stwierdzono zadnych pozniejszych skutkow ubocznych dotyczacych urodzenia chorego dziecka jesli by tak bylo to mysle ze nie wprowadzaliby tego leku na rynek takze moja rada to doedukowac sie!
|
|
|