SERDECZNIE WITAMY WSZYSTKICH SYMPATYKÓW KOLARSTWA Rondo Babka Team

Nick:Azm Dodano:2011-06-16 00:23:34 Wpis:Hmmm tzn ze nas treningowych gregario czeka premia od zwycięstw , LOL :-D
Nick:mateo Dodano:2011-06-15 22:54:31 Wpis:Brawa dla Roberta Radosza za Złoty Pierścień i kryterium w Tarnowie
miło że do nas wpadasz
Nick:seba Dodano:2011-06-15 13:25:47 Wpis:W/G moich obserwacji to nie zawodowcy dali do lewej więc nie wiem skąd tyle zamieszania
Nick:ex-profi Dodano:2011-06-15 13:21:02 Wpis:LOL. 90% wyścigów w Polsce to ranty.
Nick:Piotrek Olsh Dodano:2011-06-15 11:05:05 Wpis:Niedzielne rondo jest punktowane więc trzeba je traktować jako wyścig, a wiadomo na wyścigu różnie bywa. Aczkolwiek metoda wszystkich do rantu jest nawet wśród zawodowców mało popularna. Można to było inaczej rozwiązać, a wynik na mecie był by taki sam.
Nick:BB Dodano:2011-06-14 10:46:33 Wpis:Przyłączam się do opinii Andrzeja mimo ze nie piszę anonimowo,koledzy zauważyłem że niektórzy robią wpisy tylko wtedy kiedy czują się bezsilni na rozgrywki które dzieją się rondzie i szybko się skarżą na forum; jak to ludzie którzy mieli coś wspólnego z kolarstwem utarli im nosa podstępem inie czystymi zagraniami, a ja wam odpowiem że dla takich to doświadczonych kolegów większość z nas tu przyjeżdża i uczy się od lepszych. Ci panowie którzy umiecie tylko krytykować coś co trwa ćwierć wieku umawiajcie się lepiej z żonami na treningi to może coś sobie udowodnicie bo od was można wynieść tylko lekcje z języka polskiego na księdze.Jak wiecie rzadko się wpisuje [no chyba że z życzeniami] i prawdopodobnie oberwie mi się za to na tej księdze ale nie mogę udawać że pada deszcz kiedy jak jestem sam na rondzie to nikt nic nie pisze ale kiedy ktoś rantuje pod prąd a ja siedzę na 20 pozycji i jeszcze koło puszcza tandem to na pewno ci niebiescy są źli bo odjechało parę osób i nie poczekało na resztę . Panowie ponad 20 lat temu moje doświadczenia z rondem były podobne do waszych [cieszyłem się jak przyjechał profi] i pewnie tez nie wszystko mi się podobało ale wtedy kilku nie do końca zadowolonych turystów nie miało takieich możliwości narzekania na forum tak jak dzisiaj i pewnie tylko dlatego rondo przetrwało.
z kol. pozdr. Bogdan B
Nick:azm Dodano:2011-06-13 23:48:58 Wpis:z tego co pamietam to do lewej nikt nie przyciskał tylko do prawej, a jazda na rancie to podstawowe zmagania na szosie,

to tak jak by inni kolaze mieli pretensje ze na wyscigu ktos rant ustawia.

a co do niebieskich to 9z10 na kazdym rondzie to uczestnicy amatorzy ;)
Nick:młody groszek Dodano:2011-06-13 20:16:30 Wpis:Warto jeszcze zaznaczyć, że panowie "zawodowcy" zaraz po pozbyciu się "niepożądanej" części peletonu zjechali do prawej. Co się będą dalej narażać, swoje zrobili nie?
A teraz drobna uwaga do kolegów jadących w drugiej grupie. Jechałem wczoraj na tandemie z tyłu. Praktycznie zaraz po opisanym incydencie na najbliższej górce zaczęliśmy gonić uciekających. Lecz na tandemie pod górę jedzie się ciężej niż na pojedynczej solówce. Mimo to zmniejszyliśmy trochę dystans dzielący obydwie grupy, lecz zaraz potem - przyznaję - nieco mi zabrakło siły. Czemu nikt w tym momencie nikt po nas nie poprawił i tym samym nie pomógł w pogoni? Wspólnie byśmy być może udowodnili, że "zawodowcy" niekoniecznie muszą nam odjechać i że może jednak nie tacy z nich "zawodowcy::-D?
Nick:pseudoprofi Dodano:2011-06-13 19:32:20 Wpis:ehe zapytajcie o zdanie młodych kolarzy co to rondo :))), otrzymacie obiektywną zdanie, bo ocenianie tradycji i historii to jedno, a tego co jest dziś to już inny biegun.
Student krytyka zawsze będzie na rondzie niemile widziana, przez zarozumiałych "starych" , którzy zniechęcają do przyjeżdżania na tę zabawę.
Nick:Andrzej Dodano:2011-06-13 15:24:51 Wpis:Ty student ale Ty upadek jesteś.Mało takich przypadkow było z takimi wpisami jak Ty
Rondo Babka synek w całej jego historii było treningiem dla wszystkich amatorów ,trzepakow,bardziej zaawansowanych oraz zawodowców .Dlatego do dziś ma taki wymiar i urok a tacy jak Ty nie powinni mieć nawet odwagi i czelności tego podważać ,,,synek!