SERDECZNIE WITAMY WSZYSTKICH SYMPATYKÓW KOLARSTWA Rondo Babka Team

« 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 120 121 122 123 124 »
Nick:pmackow Dodano:2011-09-21 23:11:37 Wpis:O której jest wyścig w Modlinie? O 15 czy 16?
Nick:Krzysiek Dodano:2011-09-21 23:09:32 Wpis:najlepsze są komentarze panów przy kresce :-)
Nick:wioslo Dodano:2011-09-08 23:16:06 Wpis:Sylwester na ostatnim rondzie bylem 4 a nie 5 Grzes byl 5 na kresce go minąłem
pozdrawiam
Nick:ZIEMEK Dodano:2011-08-31 20:00:14 Wpis:http://allegro.pl/carrera-szosowka-nowa-super-stan-i1797079669.html
- Rower na sprzedaż !!!
Nick:Konrad Dodano:2011-08-29 15:25:30 Wpis:Witam. Kupię buty szosowe lub mtb + pedały. Lub pedały szosowe time +bloki. Prosze pisać na popo89b@interia.pl
Dziękuję
Nick:Krzysiek Dodano:2011-08-16 21:51:31 Wpis:kontakt do mnie: krzysztof.wojciech.dziedzic@gmail.com
Nick:Krzysiek Dodano:2011-08-16 21:09:20 Wpis:27/28 sierpnia robimy maraton 865km/24h na rundzie: http://www.bikemap.net/route/553562
zapraszamy wszystkich z ronda, i tych którzy chcą przejechać całość, i tych co tylko część a także osoby które chcą pomóc utrzymywać odpowiednie tempo. Będzie Perki i liczę na Wiosło oczywiście :-)
Nick:Krzychu Dodano:2011-08-16 19:53:46 Wpis:Brawo Honda ża ŻTC ,cieszymy się razem z Tobą
Mastersi z Ronda
Nick:Krzychu Dodano:2011-08-16 19:53:44 Wpis:Brawo Honda ża ŻTC ,cieszymy się razem z Tobą
Mastersi z Ronda
Nick:Krzysiek Dodano:2011-08-15 19:05:27 Wpis:jest ;-)
« 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 120 121 122 123 124 »