SERDECZNIE WITAMY WSZYSTKICH SYMPATYKÓW KOLARSTWA Rondo Babka Team

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 120 121 122 123 124 »
Nick:baranek Dodano:2012-01-30 10:44:02 Wpis:witam, czy kolarze z Ronda planują w tym roku obóz treningowy zagraniczny?

pozdrawiam
Nick:pomarańczowy rower Dodano:2012-01-02 13:09:24 Wpis:Stary nie dziękuj...
Ciesz się że żyjesz!

Pozdrawiam i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! : )
: )
Nick:andy rid Dodano:2011-12-31 11:37:57 Wpis:Wszystkiego Najlepszego Wszystkim kolarzom RBT w nowym roku 2012 życzy Andrzej z Lublina i Dziękuje Wam ze mogłem trochę z Wami pojeżdzic.
Nick:Brat Dodano:2011-12-23 22:16:57 Wpis:Życzę wszystkim Wesołych Świąt i .... aby do wiosny.
Do zobaczenia w marcu.
Nick:pomarańczowy rower Dodano:2011-12-19 23:12:14 Wpis:A coś tam choodzi i chodzi...
W styczniu się pojawie:PP

Pozdrawiam



coś tu cicho
Nick:Brat Dodano:2011-11-05 16:40:31 Wpis:Super filmik :).
Nick:bikergonia Dodano:2011-11-03 09:11:21 Wpis:Witam.
Czy oprócz tych zdjęc na stronie RB macie jeszcze foty z zakończenia sezonu?
Jakieś linki?
Nick:Marcello Dodano:2011-10-22 17:07:28 Wpis:Odnośnie PINARELLO PRINCE, pancerze NOKON
Nick:Marcello Dodano:2011-10-22 17:06:14 Wpis:SPRZEDAM
PINARELLO PRINCE 2008/2009 w barwach CAISSE D'PARGNE. Rozmiar 56 cm. Dura ace 10spd, korba FSA SLK, Koła FFWD 5R szytka, kierownica FSA PLASMA, białe gumy na klamki HUDZ, siodło SELLE ITALIA FLITE KIT CARBONIO białe, stan roweru bardzo dobry. pytania na marcintdf@op.pl
Nick:Popek mróz Dodano:2011-09-23 17:57:16 Wpis:Kupie rame szosową aluminiową. oferty na e-mail --> popo89b@interia.pl
Do zobaczenia jutro na Babce. 3majciesie
Wybaczcie te moje posty ehh...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 120 121 122 123 124 »