Nick:Maciej
Dodano:2012-03-16 13:51:24
Email:slnpa.k2eom@@moe2k.apnls
Wpis:Czy pomimo zgrupowania jest w niedzielę trening ? Póki czas jest zimowy spotykacie sie o 10 na Rondzie i w Jabłonnie koło 10:30 jesteście ?
pozdrawiam
M
|
|
|
|
|
|
|
Nick:Maciej
Dodano:2012-03-16 13:50:11
Email:slnpa.k2eom@@moe2k.apnls
Wpis:Czy pomimo zgrupowania jest w niedzielę trening ? Póki czas jest zimowy spotykacie sie o 10 na Rondzie i w Jabłonnie koło 10:30 jesteście ?
pozdrawiam
M
|
|
|
Nick:Krzysiek
Dodano:2012-03-16 01:13:13
Wpis:taa, i dojdą dwie górskie premie ;-)
trzeba jeszcze coś zrobić ze światłami w Nasielsku i będzie dobrze :-)
|
|
|
|
Nick:Paweł
Dodano:2012-03-12 09:36:42
Wpis:Będzie ,jest w trakcie budowy.Z tego co widziałem powinni niedługo oddac go do użytku.Skończy sie uciekanie na szlabanach .hehehe
|
|
|
|
Nick:SylwuS
Dodano:2012-03-08 07:29:33
Wpis:a to w Chotomowie jest wiadukt ?
|
|
|
|
Nick:Krzysiek
Dodano:2012-03-05 00:57:33
Wpis:Jak tam wiadukty w Chotomowie i za Nasielskiem ? Ktoś tam ostatnio był ?
|
|
|
|
Nick:Janusz
Dodano:2012-02-12 14:59:46
Url:http://www.facebook.com/profile.php?id=1328033567
Email:jtkeons.stetka@@aktets.snoektj
Wpis:Pozdrowienia z Dayton, Ohio od groupy Master Team Dayton. Ja jestem z Krakowa mam 55 lata i kocham to co robie.
|
|
|
|
Nick:azm
Dodano:2012-02-04 23:42:52
Wpis:ale wolnych miejsc brak?
|
|
|
|
Nick:azm
Dodano:2012-02-04 23:41:48
Wpis:ale wolnych miejsc brak?
|
|
|
|
Nick:SylwuS
Dodano:2012-02-01 23:04:43
Wpis:będzie cypr 11-25 marca
|
|
|