kategoria: Technologia   dodane: 25/12/2021
Netflix to bez dwóch zdań serwis, który rozpieszcza nas każdego wieczoru, kiedy to mamy ochotę obejrzeć porywający film lub wciągający serial. Dzięki wciąż poszerzanej ofercie Netflixa możemy przebierać w dramatach, komediach romantycznych, horrorach i czym tylko chcemy. W ostatnim czasie pojawiły się także pozycje, które wywarły duży wpływ na kulturę i społeczność internetową. Jak brzmią tytuły seriali i najlepszych filmów Netflixa? Opowiemy o tym w naszym poniższym zestawieniu.

O najlepszych serialach Netflixa oraz filmach rozmawiają wszyscy - zarówno recenzenci, zapaleni filmowcy, którzy rozkładają fabułę na części pierwsze, a nawet redaktorzy na najpopularniejszych platformach. Chcesz wiedzieć o czym wszyscy z tak dużym zaangażowaniem rozmawiają? Koniecznie nadrób poniższe tytuły. 

Squid Game

Jeżeli chodzi o najpopularniejsze seriale Netflixa, to “Squid Game” zasłużenie zajmuje bardzo wysoką pozycję. Zaledwie w 9 odcinkach koreańskiemu twórcy Hwang Dong-hyuk udało się stworzyć porywającą i zaskakującą historię. Oglądając “Squid Game” można poczuć się jak na igrzyskach, obserwując jak setki dorosłych ludzi, aby odbić się od dna finansowego, postanawia wziąć udział w dziecięcych grach, w których przegrany umiera. “Squid Game” stworzone zostało w konwencji thrillera i jest jednym z najgłośniejszych seriali Netflixa 2021 roku. 

Arcane

Wśród najlepszych seriali Netflixa znajduje się także “Arcane” - niezwykle klimatyczna, zadziwiająca warstwą wizualną animacja, w której zaprezentowany został świat i postacie z  League of Legends. Historia w tym serialu skupia się na trzech wątkach, dzięki czemu dynamika akcji jest bardzo duża. “Arcane” to świetna propozycja dla osób, które szukają serialu fantasy z porywającą fabułą, akcją oraz dobrymi scenami walki. Tego typu fajne seriale i filmy Netflixa to strzał w dziesiątek. 

Jak zostać gwiazdą

W tym zestawieniu nie mogło także zabraknąć polskiego filmu Netflix “Jak zostać gwiazdą”. Jeżeli chodzi o gatunek to jest to chwytający za serce dramat, gdzie młoda dziewczyna musi uporać się z sytuacją rodzinną i presją, jaka narzucana jest przez showbiznes, jak i komedia oraz musical w jednym. Z tym filmem Netflixa w przyjemny sposób można spędzić dwie godziny podczas domowego seansu.

Dom z papieru 

O partigiano, portami via, o bella ciao… - już pierwsze nuty tej piosenki sprawiają, że przed oczami wielu osób pojawia się jeden seriali Netflixa, a mianowicie “Dom z papieru”. Porywający, trzymający w napięciu thriller, w którym zorganizowana grupa osób postanawia okraść hiszpańską mennicę. Piąty, a przy tym ostatni sezon ma przynieść wiele wyczekiwanych odpowiedzi i sprawia, że cała seria może walczyć o tytuł najlepszego serialu Netflixa 2021 roku. 

Zagubieni w kosmosie

Wśród najlepszych seriali Netflixa 2021 roku nie mogło także zabraknąć “Zagubionych w kosmosie”, którzy doczekali się 3 sezonu. Historia Robinsonów zainteresowała wielu widzów - rodzina, która zmuszona była wykonać awaryjne lądowanie na obcej planecie, od tego czasu musi zmagać się z wieloma przeciwnościami losu oraz zagrożeniami - czy jej się to uda? Z pewnością tego typu fajny film na Netflixie przypadnie do gustu dorosłym, jak i młodszym widzom. 

Poobijana

Bez wątpienia “Poobijana” to polecany film na Netflixie, który przez dwie godziny wywołuje u widza niemałe emocje. Podczas seansu poznaje się historię zapaśniczki, której kariera upada po przegranej walce. Jej życie nie jest łatwe, jednak wszystko się zmienia, gdy musi zająć się synem, który wrócił pod jej opiekę. Czy uda jej się na ringu odzyskać dobrą reputację? Obejrzyj ten film Netflixa, aby się o tym dowiedzieć. 

Czerwona Nota

Mówiąc o polecanych i najlepszych filmach na Netflixie w 2021 roku nie sposób pominąć “Czerwonej Noty”, która szturmem, w niecałe dwa tygodnie, znalazła się na wysokich pozycjach w wielu zestawieniach. Jest to najlepszy film akcji, w którym można podziwiać wzorcowo odegrane role przez Dwayne Johnsona, Ryan Reynolds oraz Gal’a Gadota. Fabuła skupia się na współpracy kryminologa z FBI oraz oszusta, którzy wspólnie starają się dopaść złodzieja dzieł sztuki. Czerwona Nota to aż 2 godziny dobrej zabawy.