kategoria: Technologia   dodane: 24/07/2023
Marka Apple to Twój ulubiony dostawca sprzętu elektronicznego i cenisz sobie oferowane przez nią rozwiązania technologiczne? Sprawdź jak dobrać urządzenia od tego producenta w taki sposób, by móc w pełni wykorzystać ich wszystkie możliwości i zwiększyć przy tym swoją produktywność. Dowiedz się więcej na ten temat, zapoznając się z naszym artykułem! 

Dlaczego warto kupić używany Apple iPhone S 

Zależy Ci na tym, by wykorzystać telefon w jak najlepszy sposób? Jeżeli szukasz wydajnego i zarazem taniego urządzenia wyprodukowanego przez Apple, to iPhone S będzie najlepszym wyborem. To sprzęt, który jest bardzo często wykorzystywany w celach służbowych i sprawdza się znakomicie w każdych warunkach.

 

Telefon iPhone S należy do starszej generacji sprzętów Apple, ale jego podzespoły wciąż są bardzo dobre. Pamięć wynosząca 2 GB RAMu, szybki 2-rdzeniowy procesor oraz dysk o pojemności nawet do 128 GB sprawiają, że idealnie sprawdza się w celach biznesowych. Może obsługiwać naraz dużą liczbę procesów i zapewnia płynne działanie większości nowoczesnych aplikacji.

 

Jego najważniejszą zaletą jest jednak niska cena. Szczególnie mocno polecamy urządzenia poleasingowe dostępne w sklepie AMSO. To w pełni sprawny technicznie sprzęt, który możesz dostać już za kilkaset złotych. Dlatego nie czekaj i kup iPhone S dla siebie.

Dowiedz się czemu iPad Mini to świetne rozwiązanie

Dlaczego to właśnie iPad Mini powinien być Twoim wyborem, jeżeli szukasz wydajnego tabletu do pracy? Doskonałej jakości podzespoły i wysokiej klasy wykonanie sprawiają, że radzi sobie świetnie z obsługą nawet najbardziej wymagających aplikacji. Z tego powodu możesz na nim polegać w każdej sytuacji.

 

Nie bez znaczenia pozostają jego rozmiary. To jeden z najmniejszych tabletów w ofercie Apple. Z tego powodu iPad Mini jest urządzeniem, które świetnie sprawdzi się w każdej podróży służbowej, home office czy pracy w terenie. 

 

To także świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie pracę kreatywną. Dzięki kompatybilności z Apple Pencil, tablet pozwala na precyzyjne szkicowanie, robienie notatek, podkreślanie tekstów i nie tylko. Przekonaj się o wszystkich możliwościach urządzeń iPad Mini i sprawdź ofertę na poleasingowy sprzęt od amso.pl

Jak wykorzystać iPad Mini i iPhone S razem? 

Dlaczego te dwa urządzenia razem stanowią idealny technologiczny duet, który pozwoli na zwiększenie Twojej efektywności? Przede wszystkim oba obsługują ekosystem Apple. Dzięki temu możesz zsynchronizować wszystkie dane i aplikacje między tabletem i telefonem. W ten sposób będziesz mógł łatwo przerzucić się między urządzeniami w taki sposób, by obsługiwać aktualnie to, na którym najwygodniej wykonasz obecne zadanie. 

 

Możesz na przykład wykorzystywać świetny aparat iPhone S i obrabiać potem zdjęcia na iPad Mini. Zwłaszcza że tablet ma dostęp do wielu dedykowanych aplikacji z App Store, które są dostosowane do większych ekranów i zapewniają bardziej przyjazny i precyzyjny interfejs. 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź amso.pl i sprawdź urządzenia znajdujące się w ofercie. Wszystkie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach i pozwolą Ci wynieść Twoją pracę na zupełnie nowy poziom!