kategoria: Biznes i finanse   dodane: 29/07/2020
Pepco – znany i lubiany polski dyskont, w którym lubią robić zakupy przedstawiciele różnych pokoleń. To wcale nie powinno dziwić, gdyż sieć oferuje jakościowe, niedrogie, a jednocześnie modne towary. Niemniej jednak, nawet stali klienci nie zawsze wiedzą o wszystkich możliwościach oszczędzania w tej sieci sklepów. W tym artykule postaramy się opowiedzieć o najlepszych możliwościach oszczędzania podczas zakupów w Pepco.

Gazetki promocyjne


Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach w Pepco, przede wszystkim warto sięgnąć po gazetkę promocyjną tego sklepu. W tym celu wcale nie musisz udawać się do jednego z supermarketów: możesz pobrać aplikację mobilną sieci, która na bieżąco będzie informować Cię o obowiązujących zniżkach lub możesz zapoznać się z aktualną gazetką promocyjną – w wersji papierowej lub online. Wersję internetową gazetki znajdziesz między innymi na stronie Rabato, gdzie zamieszczone są wszystkie informacje, pozwalające zaoszczędzić podczas zakupów w sieci Pepco. Przeglądaj gazetki od sklepu Pepco na www.rabato.com co tygodzień i już w krótkim czasie uzupełnisz kolekcję ubrań dla całej rodziny lub całkowicie odnowisz wnętrze mieszkania, czyniąc je naprawdę modnym, oryginalnym i gustownie wyposażonym.

 

Zniżki w Pepco, które zasługują na Twoją uwagę


Niezależnie od dnia tygodnia, miesiąca lub pory roku, wchodząc do dowolnego sklepu Pepco obowiązkowo znajdziemy tam zniżki. I to niemałe, gdyż większość z nich wynosi od 20% od początkowej ceny towaru, a poniekąd sięga nawet 70% od początkowej ceny!

 

Wszystkie zniżki w sklepach Pepco można podzielić na dwie grupy:

 

* Oferty specjalne, czyli towary sezonowe i świąteczne, oferowane w niższej cenie;
* Promocje na produkty z różnych kategorii – odzież dla dzieci i dorosłych, dziecięce zabawki, akcesoria do dekoracji wnętrz, drobiazgi do ogrodu i na taras itp.

 

Promocje w Pepco zwykle obejmują szeroką grupę towarów, gdyż ta sieć realizuje politykę „Więcej za mniej… codziennie”. Między innymi w każdej gazetce promocyjnej znajdują się zniżkowe towary w takich kategoriach, jak:

 

* Ubranka dla niemowląt i dzieci;
* Codzienne i sportowe ubrania dla dorosłych;
* Stylowe akcesoria do wyposażenia wnętrz;
* Naczynia i akcesoria do kuchni;
* Dekoracje i korzystne towary na taras i do ogrodu.

 

Jak dodatkowo można dowiedzieć się o promocjach w Pepco

Jeśli z jakiegoś powodu nie lubisz lub nie możesz korzystać z gazetek promocyjnych, aby na bieżąco dowiadywać się o zniżkach w Pepco możesz zainstalować aplikację mobilną tego sklepu. Posiadacze kont w aplikacji mobilnej mogą także liczyć na dodatkowe zniżki oraz możliwość udziału w specjalnych akcjach dla stałych klientów sieci. Aplikacja Pepco dostępna jest dla posiadaczy większości urządzeń mobilnych, w tym tych działających na podstawie systemu operacyjnego Apple oraz Android.

 

Są też inne, nie mniej wygodne rozwiązania, wśród których można wymienić:

 

* Zapoznanie się z inspirującymi pomysłami i obowiązującymi zniżkami na profilu Pepco na Instagramie;

 

* Ciekawe informacje na temat aktualnej oferty sklepu, stylowe ubraniowe inspiracje, jak również oryginalne pomysły na dekoracje wnętrz za pomocą towarów, zakupionych. Można je znaleźć na stronie internetowej sklepu. Tu także znajdziemy informacje o wszystkich obowiązujących rabatach i najnowsze gazetki promocyjne!


* Śledzenie wiadomości od sieci sklepów dostępnych na Facebooku.

 

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, warto zajrzeć do Pepco w dniach wyprzedaży świątecznych.

 

Piątek”. Jeśli jednak nie lubisz długo wyszukiwać niezbędnych towarów bezpośrednio w sklepie, odpowiednie towary możesz wybrać online, a następnie na podstawie listy zakupów szybko skomponować swój koszyk zakupowy. Pamiętaj też, że ostatnio w Pepco pojawiły się dodatkowe usługi, wśród których znalazło się doładowanie telefonów i możliwość zakupu podarunkowych kart elektronicznych. Druga opcja – świetny pomysł na prezent dla bliskich i znajomych, którzy doceniają jakościowe, a jednocześnie niedrogie rzeczy.


Sklepy Pepco – to wspaniałe miejsce na niebanalne, ciekawe i niedrogie zakupy! Jeśli chcesz dodatkowo zaoszczędzić – zawsze możesz wybrać towary z dobrą zniżką. Oferta rabatowa zmienia się co tydzień, a to oznacza, że systematycznie kupując w Pepco możesz nie tylko na bieżąco uzupełniać swoją garderobę tanimi i stylowymi rzeczami, ale i stopniowo zmieniać wnętrza swojego mieszkania, przekształcając je na magiczne zakątki piękna i komfortu.