...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Pierzasty Dodano:2004-07-02 21:18:46 Url:hehe mam layout...prawie Wpis:Witam!!!
Po pierwsze, Obżygany Kulfonie ty mój najdroższy półgoblinku, posiadam dość obszerną Fortecę w podziemiach, dość bliskich Dolinie Cienia, dlatego też napisałem, że twierdza ma leży w Dolinie Cienia. Nazwę krainy, gdzie mieszkam obecnie, bałbyś się wymówić. Ale wypraszam sobie, wszelakie obrazy. Nic nie wiesz o życiu moim, w którym ocaliłem więcej królestw, niż ty widziałeś.
Hehe, widać nie znasz prawdziwej natury Drakoliszów, skoro tak niesprawdzone sądy wygłaszasz. Nad Drakoliszem nie da się do końca zapanować, więc gdyby zobaczyły małe, szwędające się po ziemi stowrki to, raczej nie wytrzymałyby, nawet gdybym im rozkazał. Poprzednia myśl była próbą zaproponowania Ci pomocy, lecz jeśli ją odrzucasz i obrażasz mnie nie myśl, że ujdzie Ci to na sucho. Jeśli, jeszcze raz usłyszę tego typu obrazę, to spodziewaj się mojej kilkutysięcznej armii Drakoliszów, a powiadam Ci, to nie są żadne słabiaki, jeden potrafi zniszczyć nawet kilka tysięcy wojowników.

Dobra, tutaj skończę tą dziwną przemowę.
Zajmę się teraz bardziej poważnymi rzeczami, niż jakieś opowiadanie.

Wciąż poszukuję kogoś od zrobienia tego layoutu, bo moja kolejna próba stworzenia tegoż to, skończyła się, jak to powiedział doktor Frankenstein, potwora. Więc, jeśli znacie kogoś kto się zna na robieniu stron to informujcie.
Dobra, przyznam się, próbowałem kilku takich popularnych metod na wyduszenie hasła na Kuźnię, ale Cromwell się nie odzywa, a serwer jest zabezpieczony przed tego typu włamaniami(co za idiota wprowadza ochronę, przed 10 różnymi łamaczami haseł).
No, przyznam się też, do jednej takiej rzeczy, w chwili desperacji, próbowałem nawet zakosić layout strony. Ale wiecie co, czekała mnie niespodzanka, strony nie da się ściągnąć, chyba, że zna się hasło. Wtedy też narodziła się w mojej główce myśl, złamać hasło na stronę, ale jak już powiedziałem, nie udało mi się to.
Dlatego też, szukam dobrego webmastera, chyba, że póki co, usatysfakcjonuje was, bardzo uboga graficznie strona(wybór należy do was, albo grafik, albo monstrum).
Jeszcze jedno, poszukuję książek O KANE, jeśli ktoś takowe posiada, to możliwe, że zakupię.
Właśnie, jak ktoś chce się wpisać kilka razy dziennie, to trzeba: Usunąć pliki kg/ i kg spod:Temporary Internet Files(ostanio źle sformułowałem sposób).
Jeszcze coś, jakby strona powstała, to ktoś musi być jej szefem, więc oraganizuję wybory. Głosujcie na kogokolwiek, oczywiście musi to być ktoś kogo będę mógł złapać, a więc nie głosujcie na kogoś kto się dawno nie odzywał(jak np.Shade). No, może to idiotyczny pomysł, ale żeby zacząć, coś większego to trzeba się zająć,małym rzeczami.
No, na dzisiaj to tyle, więc pozdrowienia i całuski, śle wasz złodziej niemiły: I zbierajcie te bazie:)). I niech cromwellowi, ktoś Fireballa w dupę puści:P.

A, zapomniałbym, ZŁODZIEJ RULEZZZZ!!!
Nick:Obżygany Kulfon Dodano:2004-07-01 20:45:35 Wpis:Mój drogi Pierzasty.
Napomknąć Ci jeno pragnę, iż o żadną pomoc Ciebie nie prosiłem. Wyraźnie zaznaczyłem, iż jest to sprawa wyłącznie narodu pół-gobliniego, a najemni wojownicy z Waterdeep i innych miast, walczący u naszego boku to efekt doskonałej polityki i rozległych znajomości króla Północnego Jarku - paladyna Euzehiela, którego mądrość wielce sobie cenię.
A i jeszcze jedno Pierzasty: Dolina Cienia to właśność tylko i wyłącznie potężnego maga Elmistera, pamiętającego jeszcze czasy Nethreil'u. Dolina Cienia to jego dom. Nie byłbyś w stanie przejąć go walką, ani też go nie odsprzedał, również z nikim go nie zamieszkuje. Więc dlaczego obwołujesz się władcą ów ziemi. Ani tymbardziej nie ma tam żadnych drakoliczów, których mógłbyś trzymać w głodzie (a nawet zakładając, że tak, to jak są głodne to czemu nie zjedzą Ciebie?? Bo Cię słuchają!! A skoro Cię słuchają, bo jesteś ich panem, to mógłbyś chyba przekazać by nie zjadły moich poddanych?? Bardzo chętnie, połgobliny łatwo nie oddadzą swego honoru!!) Nie, Pierzasty, te kłamstwa w żywe oczy nie przejdą. Jakimi zasadymi kierujesz się w swym zepsutym życiu?
Nick:2 anonimy Dodano:2004-07-01 14:15:03 Wpis:To my! 2 anonimy - postrach wszystkich stron! Jest prawie tak dobrze, jak na "krypcie"! Tylko tak dalej!!!
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-30 22:29:36 Url:ojć... nieciekawie Wpis:No, ludzie ludziska, znalazłem sposób, aby wpisywać się po kilka razy, do księgi dziennie.Starczy usunąć plik kg/ spod folderu z Cookie i wpisujemy się ile dusza zapragnie.
Pozdrowinia dla wszystkich i całuski, wasz złodziej:
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-30 20:26:12 Url:layout w przygotowaniu.. Wpis:Witam wszystkich!!!
Przyznam się, po raz pierwszy piszę z nudów, więc nie będzie ten wpis arcyciekawy.
Ktoś mi napisał, żebym napisał coś o taktykach, więc piszę. Nigdy nie miałem żadnej taktyki na smoki, lisze, czy tym podobne. To, jak grałem, zawsze rodziło się z nastroju jaki miałem danego dnia. Nigdy nie zabiłem danego potwora tak samo jak poprzednio, bo wydawało by mi się to nudne. Gra zaczęła mnie nużyć dopiero teraz, gdy zacząłem korzystać z czegoś takiego: 3 pułapki czasowe, kilka od zadawania obrażeń i przy tym, gdy każda pułapka czasowa, kończyła swoje działanie, rzucałem kilka magicznych pocisków i na koniec Crom Faeyr'em dobijałem. I gra, po ładnych kilku latach grania zaczęła mnie nużyć, tylko przez stosowanie jakiegoś durnowatego schematu, którym potrafiłem każdego rozwalić, samym złodziejem(to do tych co piszą, że samym magiem wszystko zgładzą).
Dalej, o czym by tu pisać, bo wpis za krótki. o przypomniało mi się, słyszałem, że pantalony, to nie jedyna niespodzanka jaką przygotowali twórcy, tej wspaniałej gry. Nie wiem co to miałoby być, ale też słyszałem jakieś ploty o tajnym wejściu, do jakiejś dziwnej lokacji(raczej w to nie wierzę, ale jak coś wiecie to donoście).
Golan, wiesz ja z chęcią to opowiadanko napiszę, ale jak ja wchodzę do neta to Ciebie zazwyczaj nie ma, co nie ochładza mojego zapału twórczego.
Rincewindzie, witam po długiej nieobecności, czemu Cię tak długo nie było???
Obżygany Kulfonie i tak Ci nie wyślę pomocy dla twoich oddziałów, bo by całą twoją armię moje Drakolisze, zeżarły(wiesz na głodzie je trzymam)(^_^).
Ale, ale, wszyscy których poszukiwałem jakoś sie odezwali, oprócz Shade'a. Gdzie on się podziewa, co???(jak coś wiecie to piszcie).
Dobra, to tyle na dzisiaj i niech wam wszystkim wakacje bardzo wolno płyną, wasz złodziej:
TO NA RAZIE, ZBIERAJCIE B........uraki(myśleliście, że bazie, co???):)
Aha, ZŁODZIEJ RULEZZZ:)
Nick:Rincewind Dodano:2004-06-29 12:38:07 Wpis:Ahh, o tych pantalonach było pisane wiele razy a ten z nowu z nimi wyskakuje. No ale niic. Nic dziwnego, że nie możesz znależć trzecich pantalonów bo są one (jesli akurat o te chidzi) w bg1 pod pomocną dłonią (chyba:)) =[a takze w bg2 i w tob].
Sam nie wiem co mam pisac, siedze i sie nudze bo mi cd naped padł i pojecia nie mam kiedy go wymienie. Odezwij sie ktos na ggada.
W takim razie napisze moją taktyke na uśmiercenie smoka (w miare silnego) i nie tylko, bo innych też tak łoiłem .
Pierwszym krokiem jest rzucenie zatrzymania czasu, dalej obowiązkowo akceleracja; kolejno czary: uderzenie czaru, dla pewnosci przebicie tarczy, obniezenie odpornosci na magię, promien osłabienie, potem korzystając z Lekkomyślnego czaru Nahal zatrzymanie czasy i tak ze trzy razy plugawy uwiąd abidalzima, jesli czasu starczy jakies pomniejsze czary. W taki sposób takiego abazigala samym magiem dupnąłem na jakies 160, dobicie go to już formalność.
To nara i DZIKI MAG RULES !!!
Nick:Semaj Dodano:2004-06-29 10:20:01 Wpis:Witam Cie. Mam pytanie które nurtuje mnie od pewnego czasu. Mianowicie
chodzi o pantalony z ToB, słyszałem ze da sie zrobic zbroje z 3 par
pantalonów ja znalazłem 2 i nic szukam dalej ale za nic nie moge znaleźć
ostatnich potrzebnych do zbroi. Myślałem początkowo ze to żart ale
zobaczyłem screena na waszej stronie i prosze o pomoc!! Czy mozesz napisac
mi gdzie znajde te pzreklęte pantalony? Złote srebrne i bronzowe. prosze o pomoc i z góry dziękuje :)
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-28 21:46:29 Url:AAAAA, layout mi nie wyszedl, grafika mi dajcie... Wpis:Ho, Ho.
Witam wszystkich Was na Księdze.
Ślę wam wszystkim pozdrowienia, z mojej mallutkiej twierdzy w Dolinie Cienia.
Wyczerpałem już temat strony, więc sam layout robię. Tekstu o baziach nie zerżnąłem tylko przerobiłem całkiem inny tekst, a że zmieniłem wszystkie wyrazy, bo to było coś o wiśniach, to go uznałem za swój. I może być nudny mi się podoba.
Jednak, nie sprawdziły się moje prorocze wizje, że mnie nie będzie, ale od jutra, to juz na pewno mnie nie ma, będę od kumpla, pisał.
Dobra, ja ktos chce pogadac będę, już wkrótce, w godzinach wieczornych.
IDĘ ZBIERAĆ BAZIE NA RAZIE, WASZ ZŁODZIEJ: Pozdrowienia i całuski.
Nick:Obżygany Kulfon Dodano:2004-06-28 11:55:20 Wpis:Zacni poszukiwacze przygód.
Jestem i nic mi się nie stało, mój drogi Pierzasty. Cień wojny zawisł nad mym ludem i ów wojenne sprawy zakrzątnęły mą głowę. Po triumfalnym powrocie z Mithrilowej Hali, kolejna groźba zawitała do Zakopanego Jarku. Jest to jednak wyłącznie sprawa narodu pół-gobliniego i nie jest wskazane poświecań życie innych istnień na nasz cel.
Zza północnych granic mego kraju otrzymujemy wiadomości od naszych sąsiadów, złocistej rasy pół-goblinów karłowatych; naszych umiłowanych druhów, o pojawieniu się w ich okolicy hord orków ze wzgórz. Wzgórza to ziemie sporne, należące wieki temu do naszych kuzynów, z czasem jednak opustoszałe. Teraz stanowią dom dla koczowniczych plemion orków oraz spokrewnionych z nimi orklinów i ogrów. A oto nadszedł czas, gdy zjednoczone oddziały ów orków upominają się o swoją niezależność. Pierwsze grody Jarku odczuły już ich bezlitosny cios.
I tak oto ponownie wyruszam na wojnę, by walczyć na naszych braci z sąsiedniego królestwa i za ich mężnego króla - paladyna Euzehiela, ongiś wygnańca z Amn, teraz prawowitego władcy Północnego Jarku.
Wraz z wojskowymi oddziałami Jarku i specjalnie zwerbowanymi najemnikami z Waterdepp, Neverwinter i Gliester idziemy naprzód, bardzo możliwe że ku własnej zagładzie. A każdemu, któ przyczyni się do naszego zwycięstwa, nie omieszkam zapłacić za zasługi.
By Dalilia pozwoliła nam wygrać.
Nick:Aritandil Tiredanis Dodano:2004-06-28 11:54:53 Url:si2tarena.republika.pl Wpis:chciałbym sie z tobą skonsultować na temat Fantasy i stron www o nich niewiem jak dobrze poprowadzić taką stronę gdyż kiedyś takową miałęm i z*** ... ją totalnie poszukuję pomocy . Druid Cieni "Aritandil Tiredanis "
Nick:Elayan do'Mithandir Dodano:2004-06-27 17:05:42 Wpis:Witam wszystkich poszukiwaczy przygód!
Jeżeli ktoś chciałby pogadać o baldursie lub pograć w sieci (najlepiej od początku) i potrzebuje czarownika niech pisze do mnie!

Elayan do'Mithandir
Nick:Mateusz Dodano:2004-06-27 16:11:44 Wpis:Witam. Mam pewien problem. A mianowicie podczas gry w bg II mój bohater nie ma snów, to jest to, kiedy irenicus mówi coś tam do niego. Jestem już w podmroku, i gosdkowi nie śnił się sen, po ktorym mógł zamieniać sie w zabójcę. Nie jest to może jakiś wielki błąd bo i tak nie będę się w niego zamieniał, ale cos jest nie tak. Mam WinXP Professional + łatkę ToB + bonusowych sprzedawców. Powiedzcie co jest źle albo prześlijcie jaąś łatke czy inne badziewie ;P
Nick:Gildenar Dodano:2004-06-27 09:38:55 Wpis:Jeżeli ktoś miał by jakieś pytania to mogę wam w nich pomóc (przeszedłem bg1 ,bg2 i jestem mistrzem gry (D&D)).
Nick:Golan Dodano:2004-06-26 21:55:51 Url:potrzeba ludzi do dobrej stronki zgalszac sie do mnie lub di pierzastego Wpis:dzis jest specyficzny dzionek wysylam wpis pierzastego sam mnie prosil wiec pisze

HOHOHO !
To znowu ja, ze swoimi przydługaśnymi wypowiedziami. Wiecie co się do cholery, stało z
Shadem, Obżyganym Kulfonem, Elendilem i całą tą bandą, co się wpisywali jeszcze zanim, ja
się wpisywać zacząłem, co? Bo zauważam, że coś nam się dyskusje nie kleją. Nawet ja,
zaczynam bez przerwy pisać o tym samym i tematu nie zmieniam. Piszę więc to jako rzecz do
przemyślenia.
Hej, Hej nie będzie mnie przez około miesiąc w necie więc, chciałbym wzystkim życzyć
wspaniałych wakacji, dużó zabawy. (i skończenia layoutu strony)
Dobra, jak ktoś będzie chciał to niech napisze na maila, albo na GG, odbierać będę te
wiadomości, gorzej z odpowiedzami na nie, ale może jakoś mi się uda odpowiedzieć.
A teraz pozdrowienia dla: Cromwella:ZA OLANIE STRONY I WSZYSTKIEGO Z NIĄ ZWIĄZANEGO i ZA
STWORZENIE NAJBARDZIEJ NIEAKTUALIZOWNEJ STRONY O BG II. ZA WSZYSTKIE KLĘSKI ŚWIATOWE I BRAK
JAKIEJKOLWIEK REAKCJI NA PROŚBY I GROŹBY, ABY AKTUALIZOWAĆ STRONĘ, LUB ODDAĆ PRAWA DO NIEJ
KOMUŚ KTO BĘDZIE JĄ AKTUALIZOWAŁ.(np.Thorinowi, Artuadowi czy Golanowi)
Solauefina: ZA TO, ŻE SIĘ NIE WPISUJE, NA KSIĘGĘ, ŻE POMÓGŁ CROMWELLOWI. I DLA WSZYSTKICH,
KTÓRZY COŚ PISZĄ NA KSIĘDZE: PiSZCIE DALEJ, BO WAM BARDZO HAMSKIE POZDROWIENIA ZROBIĘ.
Władca twierdzy Drakoliszów, wasz Złodziej:
POzdrowienia i całuski dla wszystkich.
To na razie, idę zbierać bazie.
(Golan za mnie to wrzuci bo ja nie mogę)

a tak do samego pierzastego przestan z tymi baziami bo to nie jest twoj tekst i jest na maxa nudny ile mozna...

koncze swoje opowiadanie hehehe moze je tu zamieszcze pierzasty co ty na pomysl wspulnego opowiadania???
Nick:Realm Dodano:2004-06-26 14:14:55 Wpis:Siema wszystkim. Mam pytanie: w grze jak narazie kupowałem mikstury (leczenia) małe niebieskie, małe fioletowe i średnie niebieskie. W tej chwili to dla mnie nie stracza. Czy są jakieś inne miksturki lecznicze?? gdzie je mozna kupić??

Jestem w rozdziale 6, wyszłem z Podmroku i tera ide z Drizztem na Bohdi. Prosze o szybką odpowiedz.
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-25 20:57:52 Url:Wiecie, zróbcie szkielet... Wpis:Witam, witam moi najdroższi Księgowianie.
Ja jak zwykle, długi wpis bez ważniejszego przekazu treściowego.(tak mi ktoś na GG napisał, jak macie takie zdanie to piszcie):P. Dobra, będę coś sensownego próbował napisać, ale raczej mi nie wyjdzie, więc... . No, to ma ktokolwiek chociaż, jakiś szkielet tej strony naszej zrobiony, co??? Jak ktoś ma, to niech roześle do wszystkich, którzy się tą stronką interesują(albo jak nie ma czasu, niech przyśle do mnie, ja tutaj porozrzucam, do wszystkich). Jestem, w trakcie poszukiwań jakiegoś szybkiego serwera do publikacji, tej stronki i coś mi marnie te poszukiwania idą. Jeśli, ktokolwiek zna jakiś szybki serwer, to niech mnie poinformuje, dobra???
Zauważyłem, że coraz mniej osób się wpisuje na tą księgę, tylko jacyś napaleńcy, co wychwalają stronę pod niebiosa i kilka osób co, stale odwiedza tą księgę(wiecie co, zacznę zapychać skrzynki, całej tej bandzie co była przed nami, bo przydałyby się, jakieś świeższe wypowiedzi, więcej niż 4-6 osób).
Apel: WPISUJCIE SIĘ NA KSIĘGĘ, ALBO POMÓŻCIE NAM ZE STRONĄ.:)
Wiem już co nam tutaj potrzeba, świeżości(nie chodzi tu co najmniej o odświeżacz), a nowych ludzi załaszcza takich co umieją strony robić. A jeszcze lepiej, płci przecwinej niech wyraża swe zdanie.
Dobra, postanowiłem skracać wpisy, więc ten jest chyba wyjątkowo krótki.
To na razie, zbierajcie bazie (albo zróbcie, layout stony).
Władca małej Twierdzy Drakoliszów, wasz (nie)ulubiony złodziej: Całuski dla wszystkich.

Jakieś błędy w notatniku mam i po wklejeniu tego takie fajne odstępy się robią. Jakby ktoś myślał, że ja tak specjalnie z tymi odstępami. Jak się znów zrobią to się chyba powieszę:).

A właśnie, dlaczego jak się wpisze drugi raz jednego dnia, to przez następne trzy dni się wpisać nie mogę, co???

Poszukuję książek o KANE, jeśli ktoś posiada, proszę o kontakt.
Nick:Golan Dodano:2004-06-25 18:42:41 Url:nie posiadam Wpis:Pierzasty drogi kamracie zlodzieju mam 2 propozycje dokladniej propozycje i odpowiedz na twoje pytanie mianowicie ow plaszcz o ktory ci chodzi jest w miescie rybo-ludzi do ktorego sie dostajesz przpadkiem gdy z czarowiezow wracasz statkiem tam sie rozwala kilka tych nedznych rybeczek i ma sie plaszcz i jest calkiem spoko mazzy+ten lasz+cep wiekow z 6 glowicami+chem baldurana+zbroja admantytowa= wimiot totalny!!!!! a moze bysmy tak napisali razem jakies opowiadanko o poszukiwaczach przygod ktorzy prubowlai znalesc ten plasz... albo lepiej zlodziej i woj mogli by sie wybrac na poszukiwanie tak slynnego artefaktu tylko jakis mag by sie przydal
czy jest jakis chetny dobry mag do udzialu w bombowej przygodzi?? jak tak no prosze sie zglosic na gg albo tutaj albo na mailu ale raczej na gg labo tutaj!!!
Nick:Karister Dodano:2004-06-25 15:58:33 Url:http://adarc.w.interia.pl Wpis:Dodatek do bg2 z edycji kolekcjonerskiej można ściągnąć z neta, a dokładniej właśnie z tej strony (sam tak zrobiłem gdy owy dodatek pożyczyłem kuzynowi).
Nick:Igły Dodano:2004-06-25 13:00:33 Wpis:hey wiecie jak jest ten dodatek kolekcjonerski do baldura2(ten z szata Vekny)to czy wiecie czy mozna go z netu sciagnac i skad??bede wdzieczny za kazda pomoc pozdroooooooo!!!
Nick:Lia Dodano:2004-06-24 23:10:10 Wpis:Pierwszy raz byłam na tej stronce i muszę powiedzieć, że jest 'za***ista'! =) Czytam książki FR, więc w BG też gram(a mówią że dziewczyny nie umieją;-])
Pozdrawiam wszystkich podróżniów,
Lia