...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Veldrin Dodano:2004-08-28 02:22:07 Wpis: Żegnam mili panowie
idę z Pierzakiem na urlop, niech was Fireball walnie wszystkich.
Nick:Pierzasty Dodano:2004-08-27 20:34:47 Wpis:HOHo skończyłem stronę, wkrótce ją opublikuję. Do zobaczyska.
Nick:Veldrin Dodano:2004-08-26 18:18:25 Wpis:Jak ja was wszystkich lubię
Czółko panowie. co tam na stronie. Dalej się Pierzasty opier***asz zamiast stronę robić. Zostały mu dwa artykuły a nie chce mu się skończyć, po prostu debil.
wyrazy szacunku Barbarzyńca podmroku VELDRIN.
Nick:Mag Wolfkayn Dodano:2004-08-26 10:42:58 Url:Pracuje w swojej wieży Wpis:Bardzo ciekawa strona porusze temat na radzie magów ...Jedna prośba prosze o więcej plików do BG2
Nick:Obżygany Kulfon Dodano:2004-08-25 22:34:39 Wpis:Znakomicie Pierzasty. Przystaję na Twą propozycję. Mam nadzieję, pomimo paru sprzeczności, że ów spotkanie będzie dobrą okazją zakopać topór wojenny i omówić sprawy korzystne dla nas obu. Zatem do zobaczenia.
Nick:Pierzasty Dodano:2004-08-25 18:58:48 Url:kończę, chlip, qńczę ją robić.. Wpis:Witam
Witaj po długiej nieobecności Obżygany Kulfonie, czuję się zaszczycony przyjęciem mojej oferty z twojej strony.
Wkrótce wysyłam do ciebie posłańca z mapą, która zaprowadzi Cię prosto do mej siedziby, na północ od Doliny Cienia.
Nie będę opisywał tu drogi do mej twierdzy, bo wiele orczych uszu przysłuc***e się naszym rozmowom. Być może nawet sam Grishnak widzi co piszemy tutaj.
Dlatego też, spodziewaj się małego zbrojnego orszaku, wraz z mapą i darami ode mnie. Miejmy nadzieję, że dojdzie w całości.
Niestety nie mogę wyruszyć wraz z orszakiem, gdyż przygotowuję wielką uroczystośc na twe przybycie.
Spodziewam się twego rychłego przybycia.
Pozdrrawiam, całuję i baziuję Pierzasty.
Niech Mask wszystkich złodzieji strzeże.

Złodziej Rulezz
Nick:Obżygany Kulfon Dodano:2004-08-25 10:31:28 Wpis:Witam wszystkich po długiej nieobecności.
Z przyczyn osobistych trzy dziesięciodnie na kuźni nie gościłem, toteż czym prędzej posłańca z wieścią wysyłam. Pierzasty, wspólna nasza sprawa przystanęła ongiś na mojej wizycie u Ciebie. Tak więc pragnę ją ponownie przedstawić na forum kuźni: jakie jest Twe stanowisko w ów sprwie? W każdej możliwej stronie szukam sprzymierzeńca, toteż i do Dolin Cienia zawitać mogę. Pytanie tylko czy oboje tego chcemy? Zaznaczyć także muszę, że dalekie mi są Cienia Doliny i czasu trzebabyło mi aby tam dotrzeć. A więc z góry ustalmy, najprzód cel, później datę takiego spotkania.
Nick:Veldrin Dodano:2004-08-24 20:37:33 Wpis:A co mi zrobisz jak tu będę siedzial. Sasza mifasza, teretete, jak to mówią węgrzy(zwalony język). Przestań tutaj takie mądrizmy pisać bo mi się żygać chce. Poza tym jak się deklarujesz, że przyjdziesz to przyjdź.
I co się gapicie idioci, nie wasza sprawa o czy tu gadamy.( i nie wyskakujcie tu z czymś takim, że to nie moja strona). Moja,zadeklaruję jak ten co jest jego księżyc. Cromwella nie ma więc jest moja. I co debile, guwno macie do gadania.


I weź te bazie wsadź se w dupę.( i całuski też):P

Nie wiem czy wyjdzie to na górze ale jak nie wyjdzie to was pozabijam mutanty. Jak wyszło to wciśnijcie na tym ruszającym się napisie.(jestem tego zwolenikiem tak jak i Pierzasty)
Nick:Pierzasty Dodano:2004-08-24 20:26:20 Wpis:Pozdrówka
Jak chcesz te przedmioty, to popytaj się Golana i Thorina, oni powinni wiedzieć.
Nick:MonT Dodano:2004-08-24 20:17:12 Wpis:Ludzie dajcie mi opis gdzie znalezc ten smieszny topor co daje charyzme i madrosc bo ja tu cisnienia dostaje bo przeszlem ta gre razy kilka i nie moge znalesc dwoch zeczy. Tego toporka i butow przemieszczenia czy jakos tak:P. Z gory thx jak ktos chce mi help to na gg. Stronka jest kozacka tylko dlaczego mi forum nie dziala??
Nick:Pierzasty Dodano:2004-08-22 18:56:43 Wpis:Wal się. Veld.
*Raven, pantalony zbiera się po kolei przechodząc jedną postacią grę. Najpierw w jedynce Pod pomocną dłonią u szlachcica złote, w dwójce jako okup srebrne i w trabalu, brazowe przynosi Ci drużyna którą odczarowujesz z kamienia.
Gdzies u dolu jest dokladny opis tego wszystkiego poszukaj to znajdziesz.

Veldrin, mówiełem żebyś tu nie właził cholereny idioto. Jutro tam do was wpadne a ty sie przymknij.
Nick:Veldrin Dodano:2004-08-21 20:38:39 Wpis:Ludzie, co to za debilna strona nieaktualizowana co??. Co tu niemrawo, jak na Ugandzie. A ten Pierzasty pseudo jak z Zimbabwe. Co debile, myśłicie, że jak żeście się tu osiedlili to was nie wywalę. i jeszcze na Cromwella będą narzekać, sami zróbcie taką stronę, cieniasy.
Pierzasty, wiem ktoś ty i przestań się wymądrzać, pederasto. Bo ja jako twój kumpel Cię dorwę, a później wykastruję(piórka też wyrwę).
Jak myślicie ludziska, ziomki, nie zwracajcie uwagi na tego zgreda Pierzaka(ohohoho), to się przestanie odzywać. I niech Veldrin będzie górą.
I co mi zrobicie, że was obrażam, guwno nawet mojego stałego IP nie macie.
Najlepszą klasą jest barbarzyńca i nikt temu nie zaprzeczy.
Spadam, bajubaju debile.
(a właśnie ile masz tych Drakoliszy, jak dobrze pamiętam na jednego Drakolisza trzeba jednego smoka, i maga kontrolującego tą bestię. Więc jakim cholernym cudem zebrałeś taka armię.)
Nick:Raven Dodano:2004-08-21 15:50:23 Wpis:AVE, mam pytanko, kiedyś widziałem że na tej stronce ktoś się chwalił za***... zbroją potrzebne do niej były złote pantalony i ...właśnie i co jeszcze (chodzi mi oczywiście o tę zbroje golema czy coś takiego). Jeśli ktoś jaży o co mi biega to dajcie znać. Z góry THX
Nick:Veldrin Dodano:2004-08-21 10:06:42 Wpis:Pierzasty, co Ci odbija, może byś się pojawił, a nie jaja se robisz.

I co się ***** gapicie, rozdwojenie jażni to dobra rzecz.
Nick:Pierzasty Dodano:2004-08-20 22:12:11 Wpis:Chwilowy zarządca księgi się kłania.
Nikogo ze "starych" nie ma, więc uważam, że przejąłem władzę nad księgą.
* Windriverze, czym jesteś wobec niezliczonej armii Drakoliszy, wobec magów, których mam na służbie. Jesteś kolejnym robaczkiem na drodze(bez urazy). Sam na sam wygram z tobą bez problemu. Nic nie pokona siły Wyrównywacza Dusz i Anglolda, Miecza światła, dierżonych przeze mnie. Nie wyzywaj nikogo kogo nie możesz pokonać.

Dobra to już był ostatni raz.

JEDYNY PRAWOWITY ZŁODZIEJ FAERUNU, PIERZASTY.

ZBIERAĆ BAZIE SZUMOWINY.
Nick:Windriver Dodano:2004-08-20 13:00:21 Wpis:czarny kaptór i pożeracz dusz w moje ręce to śmierć na zawołanie kto stanie wyzwaniu
Nick:Pierzasty Dodano:2004-08-19 19:38:18 Wpis:Wasza sprawa, jedyny człowiek, który coś chciał zrobić, a nie pogrążać się w stanie uśpienia, odchodzi. olewacie mnie, ja olewam was(tyczy się to wszystkich oprócz kilku znajomków,"pozdro dla GOLANA i ARTUADA")Żegnajcie, kiedyś powrócę, wraz z baziami, całuskami i pozdrowieniami, a ma armia Drakoliszy powróci ze mną.

Żegnam was, więc ja, który chciałem stworzyć wspaniałą stronę, którą wielu z was zlekceważyło. STWORZĘ JĄ POWIADAM STWORZĘ, A WY MARNE ISTOTKI NIE ZWYCIĘŻYCIE.

CHWAŁA MASK'OWI, wasz(i nie wasz złodziej) PIERZASTY.

Żegnajcie, i niech was piorun walnie jeśli ussłyszycie o baziach i nie pomyślicie o mnie. ŻEGNAM WAS.
Nick:Alf Dodano:2004-08-18 14:15:58 Wpis:moglibyście umieścić mape całego świata bg2 ??
Nick:Pierzasty Dodano:2004-08-15 19:03:08 Url:ojć, ojć... Wpis:Witam
Znów nikogo nie ma ale pozdrowienia i tak ślę.
*Damianczyk, strona jest zrobiona najwyrażniej w PHP i częściowo w HTML. I nie wychwalaj jej pod niebiosa bo np. Bezpieczna Przystań, Krypta, są lepsze, a tej strony autor nie aktualizuje więc jej nie wychwalaj bo i tak tego autor nie przeczyta bo stronę olał. A jak bardzo zaawansowany jesteś, bo większość z nas(w tym ja) gra tylko na najtrudniejszym poziomie trudności i to dość długo, pochwal się ile razy grę przeszedłeś, co???(phi!!!)
*Windriver, nie możesz wysłać screeena bo Cromwell jest chamem i olał stronę i jego email nie działa.
Pozdrowienia i całuski, składa wasz złodziej.

Golan nie bij, nie wyrobiłem się i nie miałem czasu, nie bij.

To na razie zbierajcie BAZIE.
Nick:Damianczyk Dodano:2004-08-15 12:28:31 Wpis:Właśnie gram na SIECI Z KUMPLEM W Balduira 2 .. gra się świetnie !
Ja gram PALLADEYNEM WOJOWNIKIEM I KAPLAN/ZLODZIEJ
on gra WOJOWNIKIEM WOJOWNIKIEM i MAGIEM.
Aha.. chciałbym wiedziec w jakim programie strona zostala zrobiona ?