...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-24 20:52:17 Url:chłe, chłe grafika Wpis:Witam was wszystkich najdroższi księgowicze.
Ubolwewam szczerze, nad tym, że przez kilka dni nie można się było ze mną skontaktować co,

spróbuję nadrobić. Niestety, nie mogę już tak często wchodzić do neta, więc moje wpisy, nie

dość, że piszę w notatniku, odłączony od internetu, to przez to, moje wpisy będą jeszcze

dłuższe. Może to dobrze, może źle, ale jak będą za długie to piszcie.
Dalej, no i jak z tą stronką, macie kogoś kto dobry layout zrobi, bo mój zawodowy

webamster, ma kolokwia teraz i raczej nie mogę layoutu zrobić.
Stronę możemy robić, proszę bardzo, ja mogę 40 tekstów na godzinę napisać, ale "We need

GRAFIKA INTERNETOWEGO".
Kontynując, wiecie co się z Shadem stało???(miałem się w tym wpisie pytać o Thorina ale się

odezwał). AAA, możecie mi powiedzieć gdzie jest ten płszcz co wszystkie czary ofensywne

odbija, co???

Ma ktoś na zbyciu książki z KANE??? Jak ktoś ma to bym prosił o podanie ceny, z chęcią

zakupię.

Żebym nie zapomniał, napiszę z przyzwyczajenia:SPAMIK: CZYTAJCIE ACTION MAGA, MAGAZYN LUDZI

INTELIGENTNYCH.(ja tego już nie czytam piszę wyłącznie daltego, że czytałem go przez kilka

ładnych lat więc piszę z sentymentu)

Nio, włączyłem te mody: Valen, Solaeufin i Tactics. Powiem, krótko są interesujące, lecz

przez nie gra mi się znudziła i muszę od niej odpocząć przez kilka ładnych tygodni.

Dobra, żeganjcie na kilka dni.

PS. Thorin niech ci wakacje pomyślnie przejdą, niech Cię tam nie obrabują i wracaj zdrów,

spaecjalne całuski wakacyjne dal Ciebie PIERZASTY CI składa.

POZDROWIENIA I CAŁUSKI, władca zamku Drakoliszów z Doliny Cienia, wasz złodziej:

I jeszcze słowami poety: To na razie zbierajcie, bazie.
Nick:Thorin Dodano:2004-06-24 14:21:40 Wpis:Dziś pisze po raz ostatni, gdyż wyjeżdżam na wakacje za 2 tygodnie wracam. Więc w robieniu strony wam nie pomoge, ale mam pocieszającą wieść w wakacje wpuszczam na Internet moją stronkę o Baldur's Gate I i oficjalnie daje uprawnienia Pierzastemu do kopiowania wiadomości z mojej strony i zawarcia jej na swojej stronie, jeśli uzna je za odpowiednie:) (Myślę, że w wakacje zdąże, choć nie jestem pewien, bo jak narazie mam tylko działy NPC,PORADY,TAKTYKI,MAPY,KLASY i KSIĄŻKI a zostały mi jeszcze RASY i PRZEDMIOTY. Aha pierzasty mam nadzieje, że ta twoja strona będzie też o BG 1. Czyli nara za 2tygodnie!)
Nick:Artuad Dodano:2004-06-23 20:17:20 Wpis:Okay panowie ja znam się na robieniu stronek, ale lepiej będzie powiedzieć, że dopiero zaczynam się z tym poznawać. Będe poszerzał swoje umiejętności w zakresie html-a.
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-23 08:45:40 Url:kto ją zrobi??? Wpis:Wielkie przeprosiny, dla Thorina, że mu całusków i pozdrowień nie podesłałem. Będzie krótko, bo piszę, że szkoły.
Najpierw ktoś musi zrobić layout strony, a resztę wyśle się na stronę później.
Poszukajcie kogoś kto się zna na robiniu stron, bo moje umiejętności są też małe.

Pozdrowienia i całuski wasz zodziej Zierajcie bazie,
Nick:Thorin Dodano:2004-06-22 22:36:40 Wpis:O mnie to widze, że już zapomniano!? Hę?! W każdym razie pierzasty obejde się bez twoich całusków. Zgadzam się załóżmy nową stronke ale o równierz o BG 1!! Ja proponuje, żeby każdy zamieścił w tej księdze gości jakieś porady, taktyki, recenzje, opisy klas i.t.d. Dzięki temu uzbierało by się kilka materiałów na strone. Aha! Pierzasty jak coś to ja moge co najwyżej kilka tekstów ci podesłać bo na robieniu stron internetowych to zbytnio się nie znam.
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-22 21:48:09 Url:ogólno światowa Wpis:Na początek apel do wszystkich, którzy to czytają, a się nie wpisują. Co wam szkodzi napisać kilka słów, które przeczyta kilka(-naście,-dziesiąt)osób co???
Dalej, wiecie co, postanowiłem opowiadania pisać, jedno jest w fazie testów i już wkrótce chyba zamieszczę tu fragmencik(chłe, chłe).
Nio, najsilniejszy przeciwnik powiadasz Rincewindzie, to napiszę, że dla mnie najsilniejszymi przeciwnikami były Spaczone Runy, czy jakoś tak, a póżniej Kangaxx i Draconis. Z Runami miałem taki problem, że mnie wszyscy naraz zaatakowali, a ja miałem ledwo dwunasty poziom wojownika i z życiem nie uszedłem(póżniej włączyłem swojego złodzieja i, że tak powiem padali jak gobliny hehe:)).
A wiecie co się stało z Shadem i innymi co byli stałymi bywalcami tej strony, bo mi brakuje, tych ich wpisów, jak będziecie coś wiedzieli to piszcie.
Mail Cromwella nie działa, więc mi plan z zapchaniem mu skrzynki, nie wyjdzie.
Aaa, właśnie gdzie jest ten płaszcz odzwierciedlenia, co odbija te wszystkie czary, bo go znaleźć nie mogę, powiedzcie gdzie jest co???
Rincewindzie: Czemu Cię nie ma jak ja jestem w necie co???
Artuadzie: Odezwał byś się, a nie nieobecny ciągle i to samo co Rincewind, nie ma cię jak ja jestem.
Golanie: Czemu coś ostatnio zamilkłeś???

AAA WŁAŚNIE TA KSIĘGA NIE JEST ŻADNYM POLEM WALKI, TOŻ TUTAJ ZWYKŁE DYSKUSJE SIĘ TOCZĄ!!!

Ale chwila, mam dużo czasu to co się będę ograniczał do krótkiej przemowy.
Jeśli uznacie, że zdrowo przesadzam, z długością swoich wypowiedzi to piszcie, bo to też trudno tak długą wypowiedź wymyślić.
Stronkę zakładać możemy tylko, trzeba rozdzielić pracę. Trzeba znaleźć kogoś kto się dobrze na htmlu zna, bo moje umiejętności są dość cienkie. Póżniej, jak stronka wizualnie będzie gotowa to możemy spokojnie, publikować, ale trzeba znaleźć serwer, na którym się ją opiblikuje. Najpierw trzeba się zająć wyglądem tejże stronki, później teksty to szybko się napisze i luzik. A o reszcie póżniej się pomyśli.
Dalej, jeśli znalazłby się ktoś na tej stronie z Podkarpacia to niech pisze.
Pozdrowienia i całuski samotny zdobywca i władca byłego zamku Dragoliszów z Doliny Cieni i wasz złodziej:
Jestem na baziach:)

To na razie zberajcie bazie.(słowa poety elfickiego)

Taki PS. teraz będzie: Czy ma ktoś w swoich zbiorach książkowych, książki z Kanem w roli głównej, lub takoweż czytał, bo ja mam niestety tylko jedną, a chciałbym przeczytać do końca sagę o tymże złym bohaterze.

Jak ktoś chce pogadać jestem zazwyczaj w godzinach, wieczornych i późno wieczornych.(7-24)(jak się poszczęści to mnie nawet o 2 w nocy spotkacie, ale to podczas wakacji:>)
A zapomniałbym ZŁODZIEJ RULEZZZ!!!
Nick:Artuad Dodano:2004-06-22 18:15:14 Wpis:Tak pierzasty odebrałem wiadomość i musze ci też powiedzieć że gadałem też z innymi osobami z tej księgi i możemy zakładac stronke i klan co ty na to??
Nick:sir Aritandil Tiredanis Dodano:2004-06-22 14:47:56 Url:www.klanbns.republika.pl Wpis:wporzo stronka jest tu miło i przytulnie ale task ogoolnie spox . zajrzyjcie na moją stronke i cosik na piszcie na mój nr gg
Nick:Hod_Bler Dodano:2004-06-22 13:24:27 Wpis:kto jest chętny do zasłożenia klanu w bg1 lub bg2 niech wyśle wiadomość na mój numer gygy 4395434 lub e mailem HodBler@op.pl prosze was zgłośscie sie !!!! he nara wam :p
Nick:Rincewind Dodano:2004-06-21 21:41:00 Wpis:Pierzasty z ta stronką to całkiem pomysł dobry jest, kazdy mógłby dac cos od siebie chocby porady, taktyki itp.
Wspominałeś zeby7 zarzucic jakis temat na dyskusje. Moze by najtrudniejszy przeciwnik. ???
Jesli masz i mozesz podaj gg numer .Kiedys pogadamy. Z powodu braku czasu musze konczyc komenta.
I JESZCZE JEDNO - DZIKI MAG RULES.
Nick:tup Dodano:2004-06-21 21:39:37 Wpis:Kagain
Czy ktos wie jak rozwiazac quest z odnalezieniem karawany dla kagaina z baldura 1? pomozcie:)
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-21 21:13:09 Url:hehe górnolotna myśl Wpis:Witam wszystkich księgowiczów.
Zacznę nietypowo pozdrowienia dla wszystkich, którzy kiedykolwiek wpisali lub wpiszą się na tą księgę(chociaż jeślibyśmy zrobili własną stronę z własną księgą gości też by było fajnie, ne???). Dalej, będę reklamował i propagował stworzenie tej naszej, podkreślam NASZEJ strony, dzięki której rozpowszechnianie opinii i innych takich stałoby się łatwiejsze. Po wtóry, zauważyliście, że zamiast pisać na czymś co przeczyta większe grono, wypowiadamy się na byłym zadupiu, teraz centrum jakiejś nieaktualizowanej strony co??? Kontynując wywód, księga gości nie powinna was zadowalać, powinniście szukać nowych możliwości, które gwarantuje nowa strona(mówię jak o jakiejś sekcie:)).
SPAMIK: CZYTAJCIE ACTION MAGA, (uwaga może się wydawać nieciekawy, ale to tylko pozory), można go ściągnąć ze strony WWW.ACTIONMAG.PL.
Dobra odchodząc od tematu strony, może by tak klan stworzyć hę???.
Ostanio zacząłem grać magiem jak mi polecono i muszę przyznać, że złodziej tylko w kilku przypadkach, tak samo jak i wojownik, potrafi pokonać maga, mag z zaklęciami 9 poz. potrafi dużo ale i tak nie ma szans, jak ktoś się zacznie bawić możliwościami każdych z klas, bo jak to powiedział jeden z programistów BG II "wszystkie klasy są wyważone."

Artuad, odebrałeś wiadomość ze skrzynki???

Kończąc: ZŁODZIEJE RULEZZ I BASTA:)

Pozdrowienia i całuski wasz złodziej.(poszedłem zbierać bazie, na razie):).
Nick:Artuad Dodano:2004-06-21 20:35:32 Wpis:To jest wspaniała idea. uznia nie jest aktualizowana już chyba 6 miesięcy. TO PRZESADA CZY NIE MŻNABY DODAĆ NAWET WPISU OD AUTORÓW????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-20 20:40:55 Url:co sądzicie o moim pomyśle?? Wpis:Dobra, nadejszla wiekopomna chwila, powstała nowa idea, której nie przesadzając jestem pomysłodawcą. Musimy stworzyć stronę wiekową i wspaniałą. No może trochę przesadziłem, ale niech więcej osób wyrazi opinię na temat tejże stronki, bo nie wiem, jak to będzie, czy się zgadzacie czy nie.
Reasumując, jak się nie zgłosi przynajmniej kilka osób to nici z naszej strony, która być może była by jedną z lepszych w necie.
Pozdrawiam wszyskich księgowiczów, wasz złodziej.
(na razie będę zbierać bazie)
Nick:Artuad Dodano:2004-06-20 18:24:03 Wpis:Pantalony złote są w BGI w gospodzie pod pomocną dłonią ma je szlachcic na na najwyższym poziomie gospody, następne pantalony są w BGII a ich zdobycie wiąże się z pewnym Questem: w dzielnicy cmentarnej jest otwarty grób. Naciskając na niego pojawia się gość który mówi o porwaniach ludzi. Idziemy do grabarza a on zdradza miejsce pobytu szajki- dzielnice mostów. Gdy załatwisz tam kolesi idziesz na góre i jest dama. Przed nią udajesz porywacza i dowiadujesz sie z dokumentów gdzie odebrać okóp- w tym wypadku slamsy a z okupem dostajesz pantalony. Ostatnie pantalony zdobywa się w kryjówce abazigala musisz wyzwolic z kamienia druzyne dac jej zadanie i przyniosoą pantalony później lecisz do miasta Akermanth i tam jest kowal proste
Nick:Igły Dodano:2004-06-20 17:57:06 Wpis:czy ktos mugl by napisac jak sie robi zbroje z golema (i gdze te cholerne pantalony sa????)
Nick:Artuad Dodano:2004-06-20 13:01:43 Wpis:Pierasty to świetny pomysł aby stworzyć nową często aktualizowaną stronkę o BG. Wiem, że będzie ona tylko dla pasjonatów a w ogóle to pierzasty prześlij mi jakies uwagi na e-mail
Nick:Hod_Bler Dodano:2004-06-20 12:17:37 Url:w budowie :D Wpis:kto jest chętny do zasłożenia klanu w bg1 lub bg2 niech wyśle wiadomość na mój numer gygy 4395434 lub e mailem HodBler@op.pl prosze was zgłośscie sie !!!! he nara wam :p
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-19 21:01:20 Url:witamy we Wrotach Baldura Wpis:Heh. Przyznaję, pomyliłem się, po kilkugodzinnym zapoznaniu się z ciosem w plecy stwierdzam ostatecznie: CIOS W PLECY WYMIATA!!!.
Lecz stwierdzam także, że używanie przemiany w Zabójcę(potworka)jest dowodem na brak wiary we własne możliwości. Jeśli ktokolwiek użył kiedykolwiek tejże umiejętności, może się uważać za przegrańca i niegodnego miana gracza. Zdania nie zmienię, chyba, że wysuniecie jakieś przekonujące dowody na obalenie mej tezy.
Kontynujmy, kiedyś dokładniej kilka wpisów temu zapytano mnie o taktyki, lecz tego mojego małego sekretu nie zdradzę, bo bazuje ona na wykorzystaniu wszystkich błędów jakie udało mi się znaleźć w ciągu tych kilku lat jak gram w BG.:).Jak chcecie taktykę to macie: Dwie pułapki czasowe, młyniec, buty szybkości i po ciosie w plecy każdemu na ekranie, i wygrana murowana.
Wpis ciągle za krótki, więc ciągnę wywód dalej. Ponawiam prośbę o wyrażenie swojego zdania na temat, o którym wspomniałem w poprzednim wpisie(chodzi o tą stronkę co byśmy ją wszyscy robili).
Ach kiedś były czasy, Twórcy tej stronki wpisawli się na tą księgę gości, strona była aktualizowana, miałem 10 lat ekhm... zboczyliśmy z tematu. Jak sądzicie robimy wileki apel do Cromwella i Solauefina, żeby zaczęli aktualizować stronę co???(zapachamy im maile hehe!!!).
Do wszystkich, którzy kiedyś byli tutaj na tej stronie, a się nie wpisują apeluję, o wpisywanie się.(sentymentalny jestem).:>.
SPAMIK: Czytajcie Action Maga, magazyn ludzi inteligentnych właśnie zamieszczony został 52 numer na stronie WWW.ACTIONMAG.PL
Dobra dajcie jakiś temat do dyskusji bo nie mam co robić, a tematy wypowiedzi się same nie wysuwają.
To na razie, idę zbierać bazie: Wasz złodziej.
Nick:Pierzasty Dodano:2004-06-19 13:41:45 Url:ojć... nieciekawie Wpis:Powracam, właśnie z wielkiej wyprawy złodziejskiej do Doliny Cieni, gdzie miałem bardzo ważną misję do wykonania i widzę, że księga gości nie śpi.
A na początek, powtarzam kolejny raz w poprzednich wpisach, mówiłem o formie zabójcy jaką może przybierać postać po wyssaniu duszy.
Kontynując swoje poprzednie wypowiedzi, wybierając klasę, nie kierujmy się wypowiedziami innych, nie stosujmy się do z góry narzuconych standardów przez innych doświadczonych już graczy.
A Rincewindzie czemu stwierdzasz fakt, który ja powiedziałem wcześniej(dyskusja będzie trwać dopóki ktoś będzie innych podjudzał do myślenia).
Strona ta jest nieaktualizowana od bynajmniej półtora roku:( i nic się nie zapowiada, że będzie. podobno miała być jakaś letnia reaktywacja, ale co przyszło z obietnic sami widzicie. W zwiąku z tym wpadłem na pewien pomysł. Mianowicie: gdybyśmy wszyscy razem stworzyli jedną stronę, to czyżby nie była najlepsza ze wszystkich w necie całym???(Jeśli ktoś się ze mną zgadza to niech swe zdanie wypowie na ten temat).
A właśnie, czemu jak wpisałem się drugi raz w ciągu jednego dnia na księgę to przez kilka następnych dni nie mogłem się wpisać, co???
Zgodność co do najlepszości będzie, kiedyś. A tymczasem wszystkie klasy są najlepsze, bo każdy ma inne zdanie, tylko dlaczego nie spotkałem nikogo kto by grał mnichem???
SPAMIK: Czytajcie Action Maga.

To na razie zbierajcie bazie.

Powodzenia w grze, życzy i całuski śle wasz złodziej.