...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Shade Dodano:2003-09-23 14:52:38 Wpis:Do Wolanda:Mój "święty"przyjacielu na walke z długobrodymi moczymordami przyjde napewno.Możesz na mnie i moje katany liczyć!!!
Poza tym chwała to nie dla mnie jak mówiłeś.Wystarczy mi tylko satysfakcja.Ni i poczucie krwi(bez urazy dla tych co unikają walki).Mathaiosie do tej walki musimy dołączyć!!!Do Bofura:
Mówisz że krasnale nie są złe(w większości)
przecie Ronil i Orkrist wypowiedzieli z nami wojne a ten wasz mniemany przywódca Durin tylko się zgodził.Jak to wytłumaczysz???

Wasz niższo sferowy przyjaciel Shade
Nick:sir Samot Dodano:2003-09-23 08:56:12 Wpis:mam tylko jedną prośbę. gdy po wyjściu z podmroku mam zabić bohdi to zaraz po wejściu na dzielnicę cmentarną ona zaminenia mi Anomena w wampira i zabiera go. potem gdy z nią walczę to go zabijam. biorę trupa. w dzienniku napisane bym, udał się do elfickiego mędrca a ten mi gada że mam do światyni Oghmy iść w Athkatli. no i idę tam. jedyna świątynia Oghmy jaką znalazłem jest w dokach ( no chyba że przegapiłem jakąś ) i dupa. jest tam dwóch mnichów z czego jedne nic nie gada a drugi tylko chce mi pokazać swoje usługi. I co ja teraz mam zrobuić ?????????? błagam pomóżcie. czekam na maila i z góry dziękuję. pozdrawiam
Nick:HoLL Dodano:2003-09-22 23:48:35 Wpis:Jedno pytanko mam, gdzie jest dokladnie ten lisz w bramach miasta ? bo qrcze znalesc nie moge, sie gra tyle a pierwszy raz o tym miejscu slysze :| prosze o odp. :P
Nick:Woland Dodano:2003-09-22 22:14:56 Url:www.republika.pl/matuswamsieniepodoba Wpis:Do Shade'a:

Przykro mi że bezpośednio do nas nie dołączysz (oczywiście może każdy, nie tylko prawożądny dobry, tak jak pokazuje to Derhar), mam jednak nadzieje, że pojawisz się w kluczowych momentach bitwy by okazać męstwo, a potem wrócisz do niższych sfer rozkoszując się zwycięstwem i wspominając świetną walkę.
Szanowny Mathaiosie:
Wiedz że staram się stworzyć sojusz ponadrasowy i szanuje wszystkich którzy staną po stronie słusznej sprawy, więc i Ciebie. Jeżeli więc chcecie z Shadem walczyć jako wolni strzelcy to będe Wam tak samo wdzięczny jak byście przyłączyli się bezpośredno do dróżyny. Wypatrywał będe Was na polu bitwy i oby bogowie wam sprzyjali. Pamiętajcie że każdego kto stanie przeciwko Durinowi i jego bandzie, będe darzył szacunkiem, przyjaźnią i dozgonną wdzięcznościa niezależnie od przekonań rasy czy charakteru.

Pozdrowienia Paladyn Woland, na pochybel Długobrodym!
Nick:Diabler Dodano:2003-09-22 22:08:55 Url:diabler.blog.pl Wpis:Ej gościu zgłaszałem chęć do uczestniczenia w Drużynie kużnie a ty mi nie odpowiedziałes.Czekam juz 2 miesiaki ... nie ładnie.....
Nick:Mathaios Dodano:2003-09-22 19:18:47 Wpis:Wollandzie !
A więc jesteś Paladynem, hę ? A więc wiedz, że mam w głębokiej pogardzie Paladynów i ich przekonania. Jednakże będę walczył, przeciwko Durinowi i innym. Ale będę walczył nie w imię dobra i prawa, a w imię chaosu i neutralności ! I na chwałę Czarnych Magów z Netheril, mojej organizacji.
Durinie !!
Sam widzisz, że nie wygrasz, przyznaj to ! Ale jeżeli zaoferujesz mi więcej niż moi obecni sojusznicy, to mogę się zastanowić. A wiedz, że mój talent i umiejętności magiczne godne są uwagi.
Jakby ktoś mnie szukał, to jestem pod adresem matipazdurson@interia.pl
Piszcie !
Nick:yxunomei Dodano:2003-09-22 18:57:54 Wpis:magg0t: Latarnia jest trumnie Bodhi. Powinnas ją znaleźć po wbiciu kołka w jej serce. W skrzynce będzie Czarne Serce Bodhi, Latarnia i chyba coś jeszcze, nie pamiętam. Jesli znalazłas skrytkę, sprawdziłaś i było serce a reszty nie- to wczytaj. To moze byc jakiś błąd. Solucji jest mnóstwo-poszukaj w wyszukiwarce.
Nick:Zaknafein Do'Urden Dodano:2003-09-22 16:02:55 Wpis:Bofurze ! Oczywiscie masz racje, ale podczas naszej rozmowy odzywaly sie w wiekszosci "złe" krasnale... Zwracam honor ! A co do DD, to nawet ZŁY może walczyć w DOBREJ sprawie !
Nick:Amber Dodano:2003-09-22 14:27:25 Wpis:Jest pewien modzik który daje walkę min z 23 poz zabujcą Vendurisem - koleś jest naprawdę wypasiony. Towaźyszy mu jeszcze min kapłan Cyrica -24 lvl, czarownik , barbarzyńca itd. Wszyscy mają po 3000000XP
Walka jest bardzo trudna. jak chcesz Artemisie to ci go prześle z instrukcją - to taki mały modzik dołączony do Rouge Rebalancing.
Amber
Nick:Shade Dodano:2003-09-22 13:40:38 Wpis:No tak widać że beze mnie wszystko się góbi.Niestety Wolandzie nie przyłącze się do ciebie ponieważ moja rasa oprócz krasnoludów nienawidzi także Palladynów.PRZYKRO MI!Dergharze widać że Soranin miał racje(chwała mu)zdarzają się wyjątki Korgan,Kagain,Kromwell ni widać że ty Dergharze.Masz racje Durin jest miernym dowódcom jego klan w mieście Belegost(nawet o nim nie słyszałem)pewnie się niedługo rozpadnie.Dergharze pozdrawiam może kiedyś napijemy się piwka,może.Gladdenie przyjacielu wiem jedno te moczymordy(oprócz tych które wymieniłem jako wyjątki)ośmieszają się mówiąc że dadzą nam rade.Ha śmieszne.Pozdrowienia od Shade'a.
Nick:magg0t Dodano:2003-09-22 12:59:27 Wpis:Mam małą prośbę...
Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ta latarnia o której wspomina Ehan. Mówił coś, że ukradła ją Bodhi ale zadziobałem ją i nie ma :( Nie moge dalej iść. Proszę o pomoc. Najlepiej jakby ktoś miał solucję bo nigdzie ni moge takowj znaleźć. Jest wprawdzie u Cromiego świetna solucja ale nie dokończona :( Z góry dziękuję...
Nick:Artemis Dodano:2003-09-22 10:30:28 Wpis:chciałem zwrócić honor amberowi i xarevolowi, zaiste czarownik jest potężniejszy od zabójcy i z pewnością jest jedną z najpotężniejszych postaci w grze ja pozostaje przy łuczniku ale zwracam wam honor

pozdro abbile!
Nick:Derghar Trollslaughter Dodano:2003-09-21 21:45:32 Wpis:Shadzie!
Jeżeli tylko wstrzymasz na chwile swoj miecz to razem staniemy do walki z Durine Ronilem i Orkristem tako jak rzecze Woland. (Dobrze gada dać mu wódki!) A potem może się zmierzyć lub rozjeść cz co tam innego chcesz.
Gladdenie! Ja też dobry nie jestem lecz do drózyny się przyłaczam! Czeka nas masa zabawy, mocne piwska, skarby do złupienia, chętne dziewki i na take coś to ja się pisze w ciemno! No i można nakopać do rzyci paru gnojkom!
Bofurze mam nadzieje ze jednak się do nas przyłączysz, choćby po to by właśnie usunąć zakały naszego rodu i pokazać jakie są prawdziwe krasnae!
Ty taki owaki krolu Durinie!
Cienki z ciebie bolek wnuków wychować nawet nie umiesz, nie nauczyłeś ich porządnie walczyć i jeszcze za to ze dobrej rady udzielam przepraszac mi kazesz... Prawdziwym wrogiem krasnloudow jestes ty twoj klan i twoja rodzina. Bardzo chetnie wbije ci moj topor do twojej rzyci!!! Azeby ci broda wypadla! Podejrzewałem juz ze Ronil i Orkrist maja domieszke orczej krwi.. teraz juz wiem po kim!
Nick:Bofur Clawhammer Dodano:2003-09-21 20:48:43 Wpis:Jacy z Was bohaterzy skoro oceniacie całą rasę krasnoludów po wypowiedziach dwóch młodych i porywczych krasnoludów podbudzani dodatkowo łgarstwami bestii z innej sfery... teraz zapominacie,że nasza rasa bardzo często pomagała utrzymać pokój na Torilu w czasie najostrzejszych konfliktów oraz o tym, że to my jesteśmy najlepszymi kowalami w całym Faerunie (choćby nasz dumny reprezentant Cromwell) i wielu z Was włada bronią i nosi zbroje wyprodukowane w naszych kuźniach... radze Wam się jeszcze raz zastanowić nad słowami wypowiadanymi zbyt pochopnie w atakach szału... i jeszcze jedno my machami naszymi toporami i młotami (a nie topowami) z wielką gracją i uwielbieniem godnym samych bogów, a ty Drizztcie powinieneś o tym wiedzieć dość dobrze od swojego bliskiego przyjaciela (chociaż obraziłeś go hańbiąc całą rasę krasnoludów) Bruenora Battlehammera...
Nick:Gladden Dodano:2003-09-21 20:41:24 Wpis:Durinie jeżeli myslisz ze morzesz mi podskoczyc to sie mylisz. Nawet gdybys wyslal na mnie caly oddział zapijaczonych krasnali nic by to nie dalo, bo wiesz jak to magowie zatrzymanie czasu i zdmuchne cie z powierzchni ziemi.

A co do "Drużyny Dobra" to ja sie do niej nie nadaje (neutralny zly) ale z pijusami i tak sie rozprawimy.
Nick:Zaknafein Do'Urden Dodano:2003-09-21 18:51:41 Wpis:Wolandzie ! Zgłaszam się na wezwanie! Oto Ja, Zaknafein Do'Urden, i moje 2 miecze, ŚMIERĆ i ZAGŁADA (;]) stoimy za Tobą w walce z tymi... tymi... tymi... tymi podstawkami do kufli, nie wyrastającymi ponad ladę gospody HUMANOIDAMI...
Krasnoludy ! Strzeżcie się ! Woland i Jego DD (Drużyna Dobra) skrócą was jeszcze około wysokości głowy ! Na nic sie zdadzą wasze topowy i młoty bojowe przy sile Dobra!

PS. Cromwellu, przykro mi, że w stronę krasnoludów tak wiele przykrych słów. Mam nadzieję, że Ty stoisz po dobrej stronie sporu! Jeżeli zechcesz, zaakceptujemy Twój wzrost, w końcu to, że należysz do rasy krasnoludów, nie oznacza, że jesteś jak wszystkie! (Przykład: Drizzt & Zaknafein - Dobre Drowy !)
Nick:Phoenix Dodano:2003-09-21 15:24:53 Wpis:Hejka! Niech mi ktoś powie co z stroną klanu, u mnie wciąż nie wchodzi... Czyżbym tylko ja miał takie kłopoty?
Nick:Soranin Dodano:2003-09-21 15:24:16 Wpis:Rasa krasnoludzka od wieków sprawiała kłopoty. Nikt nie wie czy są one wytworem pomyłki jakiegoś pijanego boga, czy też mieszanką Ogrów Pustogłowych z Zkacowanymi Wielbłądami. Sam nie raz miałem do czynienia z tym przedziwnym gatunkiem podludzi, jednak jak wszędzie na świecie bywają wyjątki - miałem kiedyś przyjaciela krasnoluda o imieniu Rugu. Nie raz wzajemnie ratowaliśmy sobie życie, nie raz także próbowaliśmy je sobie odebrać, choć przyznam szczerze - była to głupota. Jednak Rugu zginął, a w dodatku jego krew przetoczył z głowy na ziemie KRASNOLUDZKI TOPÓR. Od tamtego czasu nienawiść ludzka to tych wybryków natury osiągnęła szczyt - nie ustanę ani ja ani mój klan wojowników nim wytępimy ten robaczywy ród. Wasze jaskinie posłużą nam za składowisko śmieci, wasze dzieci będą workiem treningowym dla naszych, a żony i matki poświęcimy naszemu ojcu - Baalowi.
Nick:Drizzt Dodano:2003-09-21 15:22:35 Wpis:Czy ktoś zna charakterystykę Drizzta Do'Urdena?
Ja stworzyłem takiego Łowcę:
si - 18/57
zr - 19
kon - 17
int - 10
mdr - 18
ch - 17
styl walki dwiema brońmi +++
Katany i Sejmitary ++
Krótkie miecze +

Zrobię z niego wojaka na miarę Drizzta :P
Nick:baldur Dodano:2003-09-21 10:31:48 Wpis:Witam wszystkich. CZY KTOS CHCE ZAGRAĆ W BG II PRZEZ SIEĆ PISZCIE NA GG 3374186