...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Therion Dodano:2003-09-18 12:50:33 Url:http://195.150.18.20/bgclan/phpbb/ Wpis:Załatwiać wszystko na forum

http://195.150.18.20/bgclan/phpbb/
Nick:blurp Dodano:2003-09-17 22:14:12 Wpis:Pantalony !!! oto moj problem gdzie moge zdobyc zlote pantalony w BG 2 - pewien krasnolud obiecal mi zbroje. Gnebi mnie tez pytanie co zrobic z nimi ( zlotymi ) w BG 1.
Nick:Shade Dodano:2003-09-17 19:09:51 Wpis:Do Orkrista i Ronila:
Coś wam chyba się w łbach poprzekręcało.
Krasnoludy rasą waleczną?
Kiedy o tym powiedziałem moim przyjaciołom z niższych sfer zaczeli się tak głośno śmiać że uszy zaczęły mnie boleć.
Nie rozśmieszajcie mnie.
Teraz wiem że jak spotkam krasnoluda to musze go ciachnąć.I po kłopocie.
Ha ha ha ha.
Tak trzymaj Woland.
Może nie jestem Palladynem ani też Dobry(nawet człowiekiem nie jestem)to wiem że Krasnoludy to MOCZYMORDY PIJAKI I D*****.
pozdrowienia waż uniżony sługa Diabelstwo Shade.
Nick:Ronil Dodano:2003-09-17 16:20:52 Wpis:Bracie! Orkriscie! przybywam na Twa prosbe! Zdziwila mnie jednak zniewaga i brak zrownowarzenia ze strony Wolanda. Jesli dobrze przeczytalem to paladyna oddanego sluzbie Torma! Dziwie sie, bowiem moj bracie spotkałem wracajac przez ziemie Tethyru dwoch starych i madrych paladynow. Mimo tak sprzecznych mojemu pogladow, pomogli mi, gdy jakis zakapturzony, czerwony mag bawiac sie magia przypadkowo wezwal poterznego biesa! Dloga to byla walka bowiem czerwony mag ....eh .. ten scierwojad zaczal wrzeszczec zebysmy nie zabijali jego \"maskotki\", tak, tak chyba powiedzial. Powiem, ze zamin skrocilem go do wlasciwych (mi) rozmiarow...chyba cos powiedzial...hm... niewazne. Fakt jest faktem ... i powiem ze Woland bardzo nierozsadnie postepuje! I jesi bardzo chce pokonwersowac z moim runicznym mlotem i jego kolega - toporem nieuleglosci to prosze bardzo! obaj sa zawsze chetni do rozmowy!!! Obawiam sie jednak, ze ZACNY PALLAdyn nie zdazy nawet powiedziec...\"uff...witam!\" bo jego glowa spadnie na ziemie i potoczy sie wprost pod mojego buta! Tak Klan Dlugobrodych nie pozwala sobie na zniewage!
Bracie niedlogo sie spotkamy! opowiem ci o przygodach które przezylem na \"krucjacie\" w podmroku!
Ronil
(p.s: dobrze od teraz piszmy na forum! przekaze to memu bratu! )
Nick:Woland Dodano:2003-09-17 13:36:15 Url:www.republika.pl/matuswamsieniepodoba Wpis:Ciągle szanowny (choć już nie tak bardzo) krasnoludzie Orkriście!!!
Mam wrażenie, że nigdy nie słyszałeś o słowie sarkazm. No coż ubogie słownictwo zawsze było cechą wszystkich moczymord podobnych do Ciebie. Nie lubie się powtarzać więc Twoje wyobrażenia na temat olbrzymiego klanu krasnoludzkich-zabijaczy-wszystkiego-co-się-tylko-rusza, pozostawie przemilczane (juz i tak za długo strzepie język). Powinieneś mniej pić, może wywietrzałyby Ci z głowy takie wizje... A może kiedyś za bardzo oberwałeś. Za większe psucie nastroju uważem pisanie bzdur w stylu:
"A my przyjedziem, na***iem zeżrem wasze organy i ło." Co wam odbiło ze zjadaniem wnętrzności? Zwykłego jedzenia zabrakło czy co? Żony wam nie chcą gotować? Nie boje się ani Ciebie, ani twojego brata, ani śmierci. Hańbisz imię wszystkich krasnoludów, rasy bardzo szlachetnej i dostojnej. Ty robisz z nich szalonych psychopatów zabijających wszystko co tylko można zabić.

Odi profanum vulgus et arceo.
Pozdrowienia: Paladyn Woland

PS. Brody się nie wypiorą w krwi tylko bardziej zabrudzą i zaczną się lepić.
Nick:Shade Dodano:2003-09-16 18:43:18 Wpis:Do Bartosh: Napewno się nie myle!
Mnich jest the Best
A poza tym do Orkrist:
PRZESTAŃ zAŚMIECAĆ KSIĘGE TAKIMI DŁUGIMI WPISAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Słuchajcie Słuchajcie MNISI śą THE BEST!!!
Nick:Amber Dodano:2003-09-16 17:42:23 Wpis:Do Drizzta - jesli wojownik to tylko kensai i powinien wymiatać
Amber
Nick:Mol Dodano:2003-09-16 15:32:24 Url:http://guardian.gry-online.pl/bgclan/phpbb/index.php Wpis:Ludzie (i nie tylko)! Przestańcie wpisywać isę do księgi. Wpadnijacie na nowe forum i tam się kłućcie ;).

pozdrowienia
Nick:Orkrist Dodano:2003-09-16 14:58:08 Wpis:Wolandzie nawet najznamienitsi kowale mojego klanu nigdy nie słyszeli o głowicach nuklearnych...
Nasz król- Durin Zabójca Smoków, choć zabił dziesiątki bestii, nigdy nie słyszał o czarno- różowych smokach!
(pomyliłeś chyba strony, to nie jest strona Falout'a, jeśli chcesz psuć klimat to chyba lepiej będzie dla wszystkich jeśli opuścisz tę stronę i wejdziesz na http://www.army.fr.pl/video/video3.php)
Kiedyś powiedziano mi, że paladyni to mądrzy ludzie...
Do Twojej wiadomości Wolandzie każdy szanujący się samiec posiada prostatę, skoro jednka ty jej nie masz, to znaczy, że również nie masz jaj, a sądząc po tym, iż jesteś paladynem to wielce prawdopodobne...
Haha...! Jestem w świetnym humorze dziś z wyprawy do Podmroku wraca mój brat Ronil...
Wolandzie jeśli rzeczywiście chcesz powalczyć to zgłoś się do mego brata, ostrzegam Cię jednak, on nie będzie tak uprzejmy jak ja...
Możesz się jescze wycofać, mój brat z pewnością podejmie Twe wyzwanie, a wtedy biada Tobie, Twej drużynie, rodzinie, miastu oraz bogu (jak on się tam zwał... Torm?)
Pamiętaj imię Twej śmierci- RONIL
Pożegnaj się dziś ze swym sercem, po spotkaniu z Ronilem już nigdy nie usłyszysz jego bicia...
Ronil przyniesie mi Twe serce a wtedy ja je zjem...
Ronilu przybądź, wzywam Cię bracie, pomścij zniewagę jaką śmiał wypowiedzieć niejaki Woland (paladyn niezwykle niemądry skoro pragnie zadrzeć z naszym klanem!)
Chwała DŁUGOBRODYM! chwała królowi Durinowi!, chwała naszym brodom, które wypierzemy w krwi naszych wrogów!!!!....
Nick:BaRtosH Dodano:2003-09-15 21:08:03 Wpis:Shade chyba sie mylisz jak cos to plz o duela post jeszcze nie skonczony ale do walki jako tako sie juz nadaje :)) moj GyGy 14171282
Nick:Drizzt Dodano:2003-09-15 19:15:17 Wpis:Witam

Postanowiłem stworzyć bohatera:
wojownik, człowiek
si - 18/95
zr - 18
kon - 18
int - 18
mdr - 10
cha - 6
około 16 poziomu (żeby miał pożądne trako i 3 ataki) przekonwertuję go na maga. Zastanawiam się - będzie wymiataczem?

pozdro.
Nick:Shade Dodano:2003-09-15 18:29:39 Wpis:Widze że często trwa debata o najlepszą klase.Najlepszą klasą jest Mnich.
Bez gadania.
Poza tym Shade wyzywa was na pojedynek.
3vs3
Piszcie rhoppe@wp.pl.
Nick:waldus Dodano:2003-09-15 18:14:09 Wpis:mam problem: jak mozna zaczac gre w OzWM ? przeszedlem BG I i nie moge uruchomic w zaden sposob opowiesci ! HELP !
Nick:Woland Dodano:2003-09-15 16:29:30 Url:www.republika.pl/matuswamsieniepodoba Wpis:Szanowny krasnoludzie Orkriście!!!

No, wymyślić sobie coś takiego to każdy potrafi. Hmm... Bo ja na ten przykład dysponuje legionami półbogów, uzbrojonych w obrotowe wyrzutnie głowic nuklearnych, dosiadających czarno - różowych smoków wysysającyh dusze. I co? A jak do Ciebie przyjedziemy to zjemy twoje skarby, okradniemy dzieci, porwiemy kobiety i zgwałcimy trzode!!! Hahahahahahaha!!! Z taki tekstami to można najwyżej należeć do klanu megalomańskich schizofremików z prostatą. Jeżeli natomiast chcesz prawdziwej walki to Paladyn Woland i jego dróżyna w składzie: Elf złodziej Del Danlov, druid Furion Stormrage, czarownik Lazarus, krasnolud barbarzyńca Deghar Trollslaughter oraz kapłan Temos Lightbearer są do Twoich usług! Więc jeżeli tylko chcesz zawalczyć zawiadomie moich przyjaciół i chętnie pokażemy Ci na czym prawdziwa walka polega.

Si Torm nobiscum quis contra nos!!!

Paladyn Woland
Nick:Amber Dodano:2003-09-15 15:59:11 Wpis:Nie moge za czesto już wpadać ale spróbuję ale teraz na nowopowstałe forum. Nie jest to może Forum Forgottenwars ale jest polskie i ma jeszce czas by nabrać właściwych rumieńców
Amber
Nick:Orkrist Dodano:2003-09-15 14:47:08 Wpis:Gram krasnoludem, podczas drugiego pobytu w Candlekeep odnajdujemy wiadomość Goriona, w której jest napisane,że miał on romans z moją matką... Swoją drogą para ta musiała wyglądać dość zabawnie- Gorion wysoki człowiek i moja matka- krasnoludzica, która ma ok. 130cm wzrostu:)
Jedynym klanem, który godzien jest gościć mnie- jest mój własny, krasnoludzki klan Długobrodych...
Do mego klanu należeli wyśmienici bohaterowie krasnoludzcy Wybrzeża Mieczy- Urgan, Thorin, Dain, moi kuzyni walczyli w wielkiej krainie skutej lodem i smaganej lodowatym wichrem- opanowali oni Głębię Dorna, Lodowiec Ząb Gada oraz Niższą Głębię Dorna czyniąc z tych miejsc fortecę, która stała się dumą naszego klanu. Stary nasz król Durin Zabójca Smoków siedzi na górze złota w twierdzy Belegost w Chmurnych Sczytach, chroni go tysiąc najlepszych siepaczy uzbrojonych w magiczne topory i młoty, których pochodzenie zostało zapomniane w mrokach dziejów Faerunu, okuci są w niezniszczalne zbroje płytowe... Wejścia do twierdzy strzegą dwa olbrzymie posągi, spływająca z gór woda tworzy długie, niebieskie brody- cechę charakterystyczną naszego klanu. Do klanu należy również RONIL, tak jak ja dziecię Bhaala, który sieje postrach wśród możnych rodów elfów, gdyż każdy elf, którego spotka przed śmiercią zdoła zobaczyć swoje tętniące serce...
Nasz klan jest wszechmocny i niezwyciężony dlatego żądamy od każdego elfa, człowieka i orka- podajcie nam namiary swoich marnych twierdz i miast- nie omieszkamy tam wpaść i zbrukać kamienie waszych pałaców Waszą krwią, z waszych magicznych zbroi i mieczy zrobimy sobie kufle do piwa, a z serc i wątrób ugotujemy zupę dla naszych dzieci...
Nick:Lonny Dodano:2003-09-15 08:24:18 Url:------ Wpis:Pół-elfka z Karnaceum szuka zagubionych myśli.
Nick:}Dessert-Bow{ Dodano:2003-09-14 23:14:09 Wpis:Jaby co to jestem chetny do gry w necie, gram lucznikiem...czy dobrze...to sie okaze.
Brak mi tylko do szczescia dodatku TOB :-(
GG
1392269
Nick:Baldur Dodano:2003-09-14 18:57:21 Wpis:Jest ktoś chętny do gry przez sieć piszcie
Nick:Zaknafein Dodano:2003-09-14 16:12:32 Wpis:Ja powiem tylko tyle: niedlugo chetnie z kims pogram na NECIE ;]. ale to nop za tydzien, narazie mnie nei bedzie, wiec nie podaje GG :D ale jak ktos ze4chcfe to i tak mnie znajedzie ;d
Pozdro 4 all (szczegolnie dla magów bo sie ich boimy ;ddd)