...Wkraczając głębiej do pokoju Cromwella, zauważasz starą księgę, postanawiasz ją otworzyć i czytasz...

Nick:Drizzt Dodano:2003-09-20 20:45:41 Wpis:Do Durina: Szukasz nowych członków :)?Brodaci odchodzą na emeryturę?
Ja jestem po stronie Paladyna Wolanda - w końcu prezentuje dobro.
Dla superekstrakultowego :P klanu krasnali i sierotki orkrista mam radę. Trzymajcie się jak najdalej Wolanda i jego Krasomira.

Jeszcze jedno - przypominam: Drow to znaczy mroczny elf. ELF!!! Nie zaliczajcie go do oddzielnej rasy.
Pozdrowienia dla wszystkich Paladynów i innych bohaterów walczących w służbie Dobra.
Nick:Shade Dodano:2003-09-20 20:21:47 Wpis:Do Mathaiosa:Witamy na pokładzie półelfi przyjacielu, widze że twój cień będzie oglądać pełno krasnoludzkich ścierw nazywających się wojownikami.Ba wszystkich ich wytępmy.Albo lepiej niech się schowają do tego Belegost.Gówno im to da ponieważ ten mniemany zabójca smoków o imieniu Durin.On myśli że tfu Baal by bzyknął kobiete krasnoluda ha.Przecież by nawet nie rozróżnił kobiety krasnoluda od mężczyzny.Durinie to wy zapłacicie że w ogóle się odezwaliście.Zuvassin nie jest zadowolony z waszego postępowania, krasnoludy(oprócz duergarów)strzeżcie się mnie i mych pobratymców którzy poprzysięgli śmierć wszystkim brodaczom.Durinie myślisz że Gladden będzie trząsł portkami kiedy wy wymac***ecie toporkami mu przed pasem.Nigdy tfu moczymordy zwane krasnoludami nawet nie mają magów.A ich kapłani nie mogą się równać z ludzkimi.Ronil nawet nie był pewnie w podmroku!Upił się i rozpowiada że był w podmroku(naprawde był tylko w kiblu)Chwała Zuvassinowi!
Nick:Woland Dodano:2003-09-20 20:16:36 Url:www.republika.pl/matuswamsieniepodoba Wpis:Myśle że nadszedł czas zebrać wszystkick który tylko wierzą w naszą słuszą sprawę i zmieść te bękarty mieniące się mianem prawdziwych krasnoludów!!!
Nadszedł czas zaprzestać sporów i waśni rasowych! Nie ważne czy jesteś człowiekiem, elfem, półelfem, drowem, diablestwem, gnomem, niziołkiem czy prawdziwym krasnoludem jak Derghar czy Bofur, stań ramię w ramię z najszlachetniejszymi bohaterami Krain i wspomóż ich w walce z nędznym pomiotem klanu Dlugobrodych i ich wladcą Durinem (tfu! jak można kalać tak wspaniałe imię!). My herosi z Kuźni Cromwella kontra te zabijaki z Belegostu.
Półelfie Mathaiosie, Shandelarze, Yxunomei, Sahdedzie, Xaverolu, magu Gladdenie, krasnoludzie Dergharze, Zakanafeinie i uczniu jego Drizzycie, krasnoludzie Bofurze, Aberichu, Balduranie, Amberze, druidzie Kacu, Artemisie, macieju_KO, Darkazzie, Soraninie, Devorze de'Ann i wszyscy inni bohaterowie! Wzywam Was i stańmy do boju!

Si Torm nobiscum quis contra nos!

Paladyn Woland
Nick:Durin Dodano:2003-09-20 18:04:27 Wpis:Jam jest Durin Zabójca Smoków, władca Belegostu, król klanu Długobrodych.
Do mych uszu doszły wieści, iż moi wnukowie rozrabiają...
Bofurze Clawhammerze! Ronil i Orkrist są jeszcze młodzi, a ponadto w ich krwi tętni Chaos, plugawa krew Pana Zbrodni nie da o sobie zapomnieć, dlatego tak łatwo poddają się emocjom...
Wypowiadali się oni w imieniu klanu "Długobrodych", czego też nie powinni robić bez mojej zgody...
Bofurze! Stań po naszej stronie! Razem sprawimy, że Shade i inni zapłacą za zniewagę naszej szlachetnej rasy!!!!!
Dergharze Trollslaughterze jeśli śmiesz się nazywać krasnoludem, przeproś mych wnuków i stań po naszej stronie...
Jeśli nie, gnij w swym marnym domu, nazywając siebie wojownikiem, a bojąc się podnieść topór przeciwko wrogom krasnoludów...
Gladden! Twoje magiczne sztuczki są niczym przy ostrzach naszych toporów...
Mathaiosie! Nie potrzebujemy pomocy duergarów, choć nią nie wzgardzimy. Co do Twojego cienia, jeśli spotkamy się w polu, to jedyną rzeczą, którą zobaczę to Twój cień, który zgubisz podkulając ogon, uciekają przed potęgą krasnoludzkiego oręża...
ORKRIŚCIE! RONILU! przybądźcie do Belegostu musimy się naradzić, Urgan już przybył, podobnie Thorin, Dain i Jergen...
Ronilu słyszałem, że Twa wyprawa do Podmroku powiodła się, musisz mi zdać relację!...
Chwała Długobrodym!
Nick:Mathaios Dodano:2003-09-20 15:34:02 Wpis:Shade, Woland i inni :
Dlaczego robicie wojnę beze mnie ? Czyż nie jesteście świadomi, że bez mojego talentu magicznego g***o zrobicie ? Jestem gotów służyć wam swą wiedzą w walce z tymi półtorametrowymi brodatymi tchórzami, zwanymi popularnie krasnoludy !
Do krasnoludów :
Już Drowy są lepsze od was, choć też nie wszystkie. Ale gdy mój cień padnie na was, to nawet wasi szarzy kuzyni z Podmroku wam nie pomogą. Zresztą oni nikomu nie pomagają.
Tako rzecze Mathaios, półelfi mag.
Nick:Shandalar Dodano:2003-09-20 10:59:50 Wpis:Bardzo fajna stronk. Wiele ciekawych informacji. Przydałoby się trochę informacji n temat świata Forgotten Realms, np ksiązki, mapy, bestiariusze. Mogę na ochotnika ocenić wybrane pozycje książkowe, gdyż przecztytałem ich całkiem sporo. W razie info. piszcie na mail.
Nick:baldur Dodano:2003-09-19 21:51:41 Wpis:jak ktos chce pograc przez siec piszcie na gg 3374186
Nick:yxunomei Dodano:2003-09-19 20:15:20 Wpis:Nieco spóźnione,ale... takk.. z Icewinda :P
Ehhh... MĘŻCZYŹNI :) krasnoludy,diabelstwa,ludzie wszyscy tacy sami :P Jako elfka apeluję do Waszej inteligencji: zaprzestańcie bezowocnych sporów! Pogódźcie sie, podajcie sobie łapki :P , a żeby utwardzić sojysz międzysferowo-międzyrasowy proponuję "niewielki" ( :) ) wypad na gobliny :)
Nick:Shade Dodano:2003-09-19 20:10:55 Wpis:Hmm...
A więc to tak
Do Derghar TrollSlaughter(napewno trolla na oczy nie widział)Ronil,Bofur Clawhammer,Orkrist Zamknijcie się nieznośne niedorosty
Widze że dawno nikt wam nie przetrzepał skóry.Moczymordy ku chwale ZUVASSINA pozwalam wam ujść z życiem z naszego następnego spotkania.Ja Diabelstwo z Gladdenem wyzywamy was kurduple na pojedynek.Wy pijaki jeżeli wstaniecie od kufla będzie dobrze.No ale trudno.Wszystkie Krasnoludy to Koniowały(oprócz Kromwella i duergarów)waż uniżony sługa Shade
Nick:Xarevol Dodano:2003-09-19 18:31:46 Wpis:Ku... nie macie co robić krasnolud to krasnolud tamto a po ch.. mi to wiedzieć.
Nick:Gladden Dodano:2003-09-19 17:18:39 Wpis:Do Wolanda i Shade'a
Jeżeli będziecie kiedys potrzebować potężnego maga w walce z tymi chlorami zgłaszam sie na ochotnika. Trzeba wytępić całe pokolenie krasnali.
Nick:Derghar Trollslaughter Dodano:2003-09-19 15:12:41 Wpis:Och wy gupie gnollowe zadki!!!
Moj klan poteznych krasnoludow nie moze scierpiec ze taki w rzyc chedorzone psy jak Orkrist i Ronil wypowiadaja sie w imieniu wszystkich długobrodych!!!
Wy sie macie za dobrych wojownikow!!!
Nie wiem gdzie sie wychowywaliscie ale w moich rodzinnych gorach kazdemu młodemu krasnloludowi wpaja sie trzy zasady:
1. Nigdy nie okazuj pychy.Pycha to powoduje ze nawet slabi moga nas pokonac!
2. Nigdy nie lekcewaz przeciwnika. To pierwszy krok do dania sie zaskoczyc!
3. Nie poddawaj sie gniewowi. Wtedy zaczynasz walczyc jak zwierze i dasz sie zabic jak zwierze mysliwemu.
U nas to takie goblinskie posladki szoruja nocniki a nie walcza.
Gora krasnoludy (Orkrist i Ronil to jakies orkowskie bekarty ot co!), gora Bofur, gora Woland, gora Cromwell, gora długobrodzi a Shadem sie jeszcze policze!
Nick:Ronil Dodano:2003-09-19 15:07:05 Wpis:ugrraaaa!!!! Nie! nie pozwole ponizac tak mojego klanu, mojej szlachetnej rasy! RASY KRASNOLUDZKIEJ! moj berserkerski szal opanowuje powoli moj umysl!strzezcie sie! a ty Zaknafein skonczysz jak twoj krewniak Drizzt! a przed smiercia zobaczysz maja magiczna zbroje z magicznymi runami, ktore glosza "NA POCHYBEL S****YSYNOM!" Orkriscie! Bofurze Clawhammerze! wzywam was, i reszte braci! zabijmy te cale plugastwo!!!!!!!!!!!!! cholerne drzewoluby, czarnuchy(drowy) i (odziwo) popierajace ich paladynskie scierwo!
Nick:Zaknafein Do'Urden Dodano:2003-09-19 14:34:24 Wpis:Wolandzie !
W zupelnosci sie z Toba zgadzam... W razie jakiejkolwiek potyczki z krasnoludzkimi klanami masz moje miecze !
Nick:Bofur Clawhammer Dodano:2003-09-19 13:52:58 Wpis:No może nie podabają mi się wypowiedzi moich pobratymców... ale Shade twoje słowa są troche jakby to powiedzieć nie na miejscu i są równoznaczne z samobójstwem bo nikt nie będzi obrażał potężnej rasy krasnoludów, a już napewno nie jakiś bękart z innych sfer... a to, że lubie od czasu do czasu zanurzyć nos w kuflu to już moja sprawa... ;)
Nick:Orkrist Dodano:2003-09-19 12:30:50 Wpis:Do Shade'a, Wolanda i innych psubratów podobnych koboldom....
Nie jestem moczymordą, w porównaniu z innymi klanami krasnoludów my jesteśmy raczej "abstynentami"(no może nie tak bardzo)...
Kolejny raz radzę nie zadzierajcie z nami, nie jest nas jedynie dwóch... Cały klan DŁUGOBRODYCH czeka tylko na jedno moje skinienie aby wyrżnąć Wasze osady i powbijać na pal Wasze tchórzliwe tyłki.
DO CROMWELLA, Mistrzu! nie ścerpimy obelg Shade'a odnośnie naszej rasy, więc jeśli chcesz aby Twoja kuźnia pozostała czysta(nie zabrudzona wnętrznościami paladyna i diabelstwa) to uspokój ich...
Sprawa była poważna, teraz stała się śmiertelnie poważna, Shade obraża całą rasę..
Wzywam każdego żywego krasnoluda, wyciągnijcie topory, młoty, ruszcie na pierwszą w historii krucjatę przeciw Sferowcom...
Chwała DŁUGOBRODYM!!!
Nick:Aberich Dodano:2003-09-18 21:28:40 Wpis:Hey ! Czy ktoś może mi rzec, czy krasnolud może romansować ?
Nick:Baldur Dodano:2003-09-18 21:26:13 Wpis:Witam wszystkich fanów BG II. Czy jest ktoś zainteresowany zagraniem przyz sieć?? Piszcie blood_brothers@wp.pl
Nick:Shade Dodano:2003-09-18 19:41:41 Wpis:Do Therion i Mol:Może bym se pogadał ale forum mi nie działa
Do Blump: Złote pantalony musisz wziąść z BG1
A poza tym to powiedział gnom nie krasnolud!!!!!!!!!!!!1
Nick:Mol Dodano:2003-09-18 17:32:11 Url:http://guardian.gry-online.pl/bgclan/phpbb/index.php Wpis:No właśnie. Masz rację Therion. Takie ładne forum a wy w księdze piszecie. Co się jeszcze patrzysz? Już na forum! ;-).

pozdrowienia