kategoria: Technologia   dodane: 06/08/2021
PlayStation5 to konsola najnowszej generacji, która oferuje wiele nowych możliwości dla fanów gier. Na tym nowoczesnym urządzeniu będzie można zagrać w grę FIFA 22, której premiera została zapowiedziana na październik 2021. Sprawdź, dlaczego warto kupić PS5!

Konsola PS5 prezentuje zupełnie nową jakość i oferuje wiele ciekawych funkcji. Powinien ją przetestować każdy miłośnik gier. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto kupić najnowszą konsolę, zapoznaj się z naszym artykułem.

 

Konsole nowej generacji. Zalety PlayStation5

 

Konsola nowej generacji PlayStation 5 oferuje wiele możliwości, które z pewnością zostaną docenione przez każdego fana gier. Najnowsza wersja urządzenia PlayStation pojawiła się na rynku w 2020 roku. Sprzęt umożliwia grę na telewizorach 4K, a także oferuje tryb HDR, który zapewnia lepszy kontrast i intensywne barwy. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w technologię śledzenia promieni, generującą realistyczne obrazy. Z kolei kontroler bezprzewodowy DualSense do konsoli PS5 oferuje realistyczne efekty dotykowe, adaptacyjny opór przycisków oraz ulepszony system wibracyjny. Konsola została również wyposażona w ultraszybki dysk SSD, dzięki czemu możesz liczyć na szybkie ładowanie zainstalowanych gier. Zastosowany w PlayStation5 silnik Tempest 3D Audio Tech sprawia, że możesz zachwycać się wielokierunkowym, wysokiej jakości dźwiękiem.

 

FIFA 22 – gratka dla fanów piłki nożnej!

 

FIFA 2022, wyprodukowana przez EA Sports, to najnowsza edycja popularnej gry, na którą z niecierpliwością czeka wielu miłośników piłki nożnej. Premiera nowej wersji gry przewidziana jest na październik 2021. Gra będzie dostępna m.in. na konsoli PlayStation5. Jeżeli zastanawiasz się, co nowego czeka na Ciebie w grze FIFA 22, to już spieszymy z odpowiedzią. Jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości będzie technologia HyperMotion, umożliwiająca przeniesienie realistycznych ruchów piłkarzy do świata gry. W nowej odsłonie FIFY znajdziesz również zdecydowanie większy wybór drużyn, zawodników, stadionów i lig. Nowa edycja gry oferuje szeroki wybór trybów gry - zarówno dla kilku, jak i dla jednego gracza. Przedpremierowe zamówienie FIFA Ultimate Team umożliwia uzyskanie ciekawych dodatków do gier oraz pozwala na dostęp do gry już na 4 dni przed premierą.

 

Konsola PlayStation5 – gdzie szukać?

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś posiadaczem najnowszej konsoli PS5, koniecznie zastanów się nad jej zakupem. Zadajesz sobie pytanie, gdzie kupić urządzenie? PlayStation5 znajdziesz zarówno u sprzedawców stacjonarnych, jak i online.

PlayStation5 to najnowsza konsola o świetnych parametrach. Każdy miłośnik gier z pewnością będzie zadowolony z jej zakupu. W przyszłości warto również rozważyć zakup gry FIFA 22, której premiera zaplanowana jest na październik br.