kategoria: Technologia   dodane: 07/12/2020
Święta tuż tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezenty dla swoich bliskich? Skarpetki i świąteczne sweterki wydają się zbyt oklepane? Wybierz coś, co szczerze uszczęśliwi nie tylko dziecko, ale i dorosłego. Sprawdź nasze propozycje.

Dla dziecka i nastolatka...

Twoje dzieci mają dosłownie wszystko? Nie wiesz, co wybrać na prezent dla nich? Nie od dziś wiadomo, że młodzież i dzieci najbardziej cieszą się z gadżetów elektronicznych! Czy da się jednak sprawić, by takie prezenty nie okazały się pożeraczami ich wolnego czasu, ale miały także inny wymiar? Oczywiście! Poznaj nasze pomysły na trafione prezenty świąteczne.

Gadżety elektroniczne otaczają nas zewsząd. Z elektroniką stykamy się nie tylko podczas korzystania z rozrywki, ale wkracza ona niemal w każdy obszar naszego życia - czy to podczas korzystania z domowych sprzętów, podczas aktywności fizycznej lub nawet podczas zdalnej nauki i pracy. Warto przekuć swoje stereotypowe myślenie o elektronice jako o pożeraczu czasu naszych dzieci na myślenie o korzyściach, jakie może ze sobą przynieść świadome i właściwe korzystanie z tego rodzaju gadżetów. Dzieciaki i młodzież najbardziej ucieszą się z prezentów elektronicznych. Choć zapewne komputery lub laptopy, smartfony czy tablety mogą już znajdować się w ich własności, to warto podczas wyboru prezentu zwrócić uwagę  na gry lub sprzęt zachęcający do aktywności fizycznej i ruchu na świeżym powietrzu. Chcąc wybrać grę na komputer lub konsolę, wybierz na prezent taką, która będzie wymagała od dziecka lub nastolatka myślenia, planowania, podejmowania decyzji i przyjmowaniem konsekwencji tychże. Wybierz więc gry strategiczne lub postaw na gry, które pozwolą rozwinąć talent - czy to wokalny, instrumentalny, taneczny.

Innym pomysłem na prezent dla dziecka może być elektryczna deskorolka lub hulajnoga! Taki sprzęt wywoła z pewnością wiele radości i pozwoli na częstsze spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu! I to przez cały rok! Tego rodzaju prezent to inwestycja na lata, z której mogą korzystać także dorośli! Zachęć dziecko do aktywności fizycznej obdarowując go takim sprzętem.

A dla dorosłych...

Elektronika to także doskonały dział do wybrania prezentów dla siebie lub partnera, rodziców, rodzeństwa. Każdy z nas korzysta każdego dnia ze swojego smartfona. Telefon, który jest dla nas nie tylko urządzeniem służącym do nawiązywania połączeń z rodziną i znajomymi, ale także komputerem, który w razie konieczności wyznaczy nam trasę do punktu docelowego, komputerem, przy pomocy którego będziemy mogli odpisać na maile, sprawdzić newsy czy uczestniczyć w wykładach, bardzo szybko w ciągu dnia rozładowuje się. Zapewnij swoim bliskim komfort korzystania ze smartfona i spraw im na prezent świąteczny powerbank! Wybierz taki, który posiada akumulator o wysokiej pojemności, dzięki któremu nawet kilkukrotnie będzie można całkowicie naładować baterię w awaryjnej sytuacji, bez konieczności podłączania do prądu i bycia uziemionym na pewien czas. Bank energii cieszy się dużym powodzeniem wśród wszystkich tych, którzy np. z racji zawodu muszą być stale online.

Innym pomysłem na prezent dla bliskich Ci osób mogą być gadżety do samochodu - profesjonalna nawigacja, zestaw głośnomówiący, który pozwoli na bezpieczną jazdę i jednoczesną rozmowę telefoniczną.

Możesz także postawić na świąteczny prezent dla całej rodziny - oczyszczacz lub nawilżacz powietrza pozwoli odczuć lepszą jakość powietrza i lepsze samopoczucie.

Bogaty wybór sprzętów elektronicznych a także najciekawszych gadżetów w jednym miejscu znajdziesz np. na Allegro - największym sklepie internetowym.