kategoria: Technologia   dodane: 15/06/2020
Programy w AppGallery mogą z początku onieśmielać. W sieci można znaleźć liczne rankingi programów z AppGallery, które pokazują, na jakie aplikacje warto zwrócić uwagę. Tu jednak trzeba brać pod uwagę kilka czynników oraz własne preferencja. Bowiem nie każdy ranking programów z AppGallery pokazuje to, czego mogło się szukać. Na co więc zwracać uwagę, szukając dla siebie odpowiedniej aplikacji w AppGallery od Huawei? 

Programy w AppGallery

W AppGallery, czyli odpowiedniku Google Play Store czy Apple Store, znajdziemy wiele programów, które mogą pasować do naszych gustów i potrzeb. Co więcej, ciągle dodawane są nowe aplikacje, więc wybór staje się z czasem jeszcze trudniejszy. Można opierać się na rankingach programów, które pojawiają się w sieci, ale należy pamiętać, że te opierają się na indywidualnych gustach redaktorów, którzy je przygotowują. To sprawia, że nie zawsze znajdziemy w nich to, czego akurat potrzebujemy.

Liczba programów w AppGallery może z początku przyprawić o zawrót głowy, ale nie ma powodów do zmartwień. W końcu duży wybór oznacza duże możliwości. Jak więc wybrać najlepsze programy z AppGallery, by nie zwariować? Przede wszystkim zacząc od tego, co jest polecane.

Najlepsze z AppGallery – jak wybrać?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego konkretnie się szuka. To wiele pomaga, bo pozwala spojrzeć na AppGallery z szerszego punktu widzenia. W przypadku np. aplikacji bankowych (których w AppGallery nie brakuje), wybór jest bardzo prosty. Sięgamy po prostu po aplikację naszego banku. Jednak w przypadku innych programów, może nie być już tak łatwo. Faktycznie, tutaj dużo pomagają rankingi programów, które skupione są na konkretnym produkcie (np. najlepsze gry w AppGallery czy nawigacja w AppGallery). 

Dobrze też korzystać z podpowiedzi innych użytkowników. Komentarze odnośnie działania czy optymalizacji aplikacji znajdują się w AppGallery. Patrząc na takie odpowiedzi innych użytkowników, bez trudu podejmiemy decyzję o tym, czy chcemy zainstalować je na swoim urządzeniu Huawei.

Szeroki wachlarz programów w AppGallery

Rankingi programów z AppGallery dobrze pokazują, że rozwiązanie od Huawei, jest stale rozwijane i zyskuje coraz większą popularność. Firma sama o to dba, bo dla posiadaczy nowych telefonów, regularnie przygotowuje promocje związane ze swoim sklepem. Warto próbować nowych aplikacji, które trafiają do AppGallery, bo można trafić tam prawdziwe perełki jak np. AdGuard. To program, który pozwala na przeglądanie Internetu bez nachalnych reklam.