Nowości w PRV.PL
 1. 2022-12-08

  Biblioteka zdjęć i ilustracji

  Wprowadziliśmy dzisiaj nową funkcjonalność, "Bilbliotekę mediów", dostępną w menu kreatora stron - jest to potężna baza różnego rodzaju zdjęć i ilustracji tematycznych, które mogą Państwo wykorzystać (oczywiście bezpłatnie) na swoich stronach. Wyszukując fotografie lub ilustracje mają Państwo do dyspozycji różnego rodzaju filtry, które mogą m.in. zawęzić tematykę, jak i typ wyszukiwanych obrazów. Gdy interesująca nas grafika zostanie już wybrana, to wystarczy kilka kliknięć, aby trafiła na Państwa stronę.

  Oprócz tego udostępniliśmy także kilkanaście drobnych usprawnień i funkcjonalności, o które Państwo prosili. Są to rozwiązania dotyczące przede wszystkim kreatora stron, ale nie tylko.
 2. 2022-05-25

  Najnowszy WordPress na PRV.PL

  Miło jest nam zakomunikować, iż od dzisiaj w instalatorze dostępna jest najnowsza wersja WordPressa serii 5.9.

  Nowa wersja bez problemów wspiera obsługę połączeń HTTPS, jak i "responsywność" czyli "dopasowywanie się strony" do rozmiaru ekranu urządzenia na którym jest wyświetlana, co pozytywnie wpływa pod kątem obsługi urządzeń mobilnych, takich jak telefony czy tablety.

  Ponadto najnowsza wersja WordPressa to również możliwość korzystania z najnowszych szablonów i wtyczek.
 3. 2022-03-21

  Katalogi stron - dodawanie własnych stron i linków

  Od dzisiaj w ramach hostingu PRV.PL dostępna jest nowa funkcjonalność - możliwość dodawania zewnętrznych stron do katalogów PRV.PL.


  Atutem katalogów PRV.PL jest wszechstronność. Osoba, która pragnie zamieścić link do promowanej strony ma do dyspozycji wiele lokalizacji domenowych.


  Lokalizacje domenowe katalogów oparte są na domenach o długiej historii w internecie, dzięki czemu ich siła promująca jest bardzo duża - w czasach, gdy wyznacznikiem siły promocji był wskaźnik Page Rank te domeny posiadały ten wskaźnik na poziomie od 3 do 6. Siłą domen jest również duża ilość zaindeksowanych stron opartych na subdomenach tych domen - odpowiednio od kilkudziesięciu tysięcy po kilka milionów.


  W każdej lokalizacji domenowej znajduje się struktura ponad 200 kategorii tematycznych, przez co można dobrać odpowiednie położenie w katalogu, aby było tematycznie powiązane z promowaną stroną.


  Czas aktywności linku zależy od wybranego okresu abonamentowego (najkrótszy to 3 miesiące), przy czym w każdym przypadku istnieje możliwość przedłużenia wybranego wariantu.


  To wszystko powoduje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - zarówno osoby, które dysponują oszczędnym budżetem (koszt najtańszego abonamentu to 15zł za 3 miesiące), jak i osoby, które liczą na największą efektywność siły promocyjnej, a także osoby, które pragną znaleźć odpowiednie dla siebie opcje pomiędzy tymi najbardziej zróżnicowanymi przypadkami.


  Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.prv.pl/katalog-linki/

   

 4. 2021-12-09

  Nowe funkcjonalności w kreatorze stron

  W dniu dzisiejszym udostępniamy naszego kreatora stron wzbogaconego o dodatki/funkcjonalności, o które Państwo prosili. Najważniejsze z tych funkcjonalności i zmian to:

  - moduł bloga/aktualności
  - zarządzanie rozmiarem i wyrównaniem strony
  - bardziej elastyczne zarządzanie nagłówkiem
  - większa szybkość i mniejszy rozmiar ładowanej strony (przy zachowaniu istniejących treści i funkcjonalności)
  - moduł wyszukiwarki
  - poprawione drobne błędy

  Udostępnienie funkcjonalności było poprzedzone wcześniejszymi testami.

  Gdyby jednak okazało się, że pojawiły się jakieś nieprawidłowości, które nie zostały dostrzeżone podczas fazy testów, to prosimy o kontakt za pośrednictwem strony: https://www.prv.pl/kontakt/
 5. 2021-07-27

  Wyłączenie reklam na wszystkich stronach.

  Jeżeli posiadacie więcej niż jedną usługę na PRV.PL, niezależnie od tego czy są to strony, aliasy, czy księgi gości, to nie musicie aktywować usługi wyłączenia reklam dla każdej z nich - wystarczy, że aktywujecie pojedynczy pakiet w promocyjnej cenie, reklamy na Waszych stronach znikną, niezależnie ile ich posiadacie w ramach swojego konta.

  Szczegółowe informacje znajdziecie w panelu zarządzania usługami.