Nowości w PRV.PL
 1. 2021-07-27

  Wyłączenie reklam na wszystkich stronach.

  Jeżeli posiadacie więcej niż jedną usługę na PRV.PL, niezależnie od tego czy są to strony, aliasy, czy księgi gości, to nie musicie aktywować usługi wyłączenia reklam dla każdej z nich - wystarczy, że aktywujecie pojedynczy pakiet w promocyjnej cenie, reklamy na Waszych stronach znikną, niezależnie ile ich posiadacie w ramach swojego konta.

  Szczegółowe informacje znajdziecie w panelu zarządzania usługami.
 2. 2020-12-23

  Świąteczno-noworoczna promocja.

  Pomimo, że Nowy Rok często kojarzy się z podwyżkami cen, to my chcemy Wam zaproponować świąteczno-noworoczną OBNIŻKĘ CEN! Od dzisiaj dostępne są nowe, niższe ceny na większość usług Premium (np. wyłączenie reklam czy hotlink), a ceny te także będą obowiązywać w Nowym Roku.
 3. 2020-12-09

  Rejestracja domen

  "Czarny Piątek" i "Cyber Poniedziałek" zakończyły się, minął czas "sztucznych promocji i okazji", dlatego właśnie teraz chcemy Wam zaproponować prawdziwą okazję.

  Udostępniliśmy rejestrację domen funkcjonalnych w bardzo niskich cenach. Takich domen funkcjonalnych nie oferuje nikt poza naszym serwisem.

  Dodatkowo jako jeden z niewielu rejestratorów (jeśli nie jedyny) oferujemy koszt przedłużenia domeny równy kosztom rejestracji.

  Szczegóły znajdziecie tutaj
 4. 2020-11-26

  Nowy panel i serwer DNS

  Miło jest nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym udostępniamy nowy panel zarządzania usługami w obrębie PRV.PL. Nowa wersja panelu jest bardziej intuicyjna i przyjazna dla urządzeń mobilnych. Ponieważ przebudowa (a w zasadzie stworzenie "od nowa") panelu wymagała dużego nakładu pracy, przez dłuższy czas nie informowaliśmy Was o "nowościach" w naszym serwisie. Nowy panel umożliwi nam udostępnienie kolejnych, zaplanowanych funkcjonalności. Pierwsza z nich, która jest także od dzisiaj dostępna jest serwer DNS dla domen zaparkowanych w PRV.PL. Wkrótce udostępnimy Wam kolejne rozwiązania, obserwujcie naszego bloga i profil na FB ;)
 5. 2019-11-27

  Czarny Piątek czyli Black Friday!

  Jeżeli zakupicie usługę abonamentową w serwisie Prv.pl lub Blogi.pl, dokładnie dnia 29.11.2019 to okres jej trwania zostanie przedłużony dwukrotnie.

  Przykład: Jeżeli ktoś zakupi usługę wyłączenia reklam na stronie, na okres 30 dni, to bez żadnych dodatkowych działań okres ten zostanie przedłużony do 60 dni.

  Promocja dotyczy następujących usług:

  - wyłączenie reklam

  - pakiet hotlink

  Uwaga! Ponieważ nie wszyscy użytkownicy posiadają dostęp do systemów natychmiastowych płatności online przedłużenie promocyjne będzie aktywowane w ciągu kilku dni po zakupie.