Nowości w PRV.PL
 1. 2019-04-23

  PHP w wersji 7.3.4

  Od dzisiaj w ramach naszego darmowego hostingu dostępna jest najnowsza wersja PHP serii 7.x.x czyli 7.3.4.

  Ponieważ jednak wiele stron korzysta wciąż ze skryptów, które mogą nie działać poprawnie z najnowszymi wersjami PHP, to z myślą o nich równolegle wspieramy istnienie PHP serii 5.2.x. Dzięki temu każdy użytkownik hostingu PRV.PL może w dowolnym momencie wybrać, czy jego strona powinna opierać się na PHP serii 5 czy też PHP serii 7.

  Oczywiście możliwość wyboru wersji PHP jest bezpłatna.

  Przypominamy również, że PRV.PL jest pierwszym darmowym hostingiem, który udostępnił swoim użytkownikom PHP w wersji 7.
 2. 2019-01-16

  Nowa domena hostingowa.

  Po dłuższej przerwie spowodowanej pracami przy innych projektach powracamy do działań związanych z rozbudową PRV.PL.

  Na początek udostępniamy Wam kolejną domenę hostingową - jest to domena refy.pl. Domena ta posiada dość długą historią w internecie i jest bardzo przyjazna dla wyszukiwarek i dobra do pozycjonowania.

  W chwili obecnej prowadzimy prace nad dużym pakietem funkcjonalności, który znacząco rozszerzy możliwości naszego hostingu - na dzień dzisiejszy etap prac szacujemy na poziomie 60% i premiera prawdopodobnie będzie miała miejsce w drugiej połowie marca. Jednak pewne funkcjonalności mogą zostać udostępnione nieco wcześniej, dlatego zachęcamy do regularnego śledzenia naszego fanpage-a oraz działu "Aktualności" na stronie głównej.
 3. 2018-09-10

  Promocja!

  Wprawdzie PRV.PL jest darmowym hostingiem, ale jak pewnie wiecie oferujemy także dodatkowe, płatne usługi.

  W chwili obecnej wszystkie płatne usługi można aktywować w promocyjnych cenach - w tym celu zapraszamy do panelu zarządzania usługami.
 4. 2018-08-29

  Obsługa połączeń szyfrowanych (HTTPS)

  Od dzisiaj dostępna jest obsługa połączeń szyfrowanych. W panelu zarządzania usługami możecie ustalić, czy Wasza strona (lub alias) ma być dostępna tylko w trybie szyfrowanym (tzw. bezpiecznym, https://), czy może być także dostępna w tradycyjny sposób (gdy np. jej budowa nie pozwala na poprawne działanie w trybie szyfrowanym).

  Usługa jest wciąż w fazie testów, ale powinna być dostępna dla ok. 95% stron i aliasów. Jeżeli ta opcja jest niedostępna dla Waszej strony, to nie przejmujcie się, gdyż będzie dostępna dla wszystkich stron po zakończeniu prac.
 5. 2017-12-13

  Jak przenieść bloga do PRV.PL?

  Ponieważ znany serwis blogowy zamierza wkrótce zakończyć swoją działalność, zaczęliśmy otrzymywać dużą liczbę zapytań o możliwość przeniesienia swojego bloga do PRV.PL.

  Informujemy zatem, że przeniesie bloga do PRV.PL jest możliwe i łatwe. Na dodatek przenosiny, jak i dalsze utrzymanie bloga są w pełni darmowe.

  Zainteresowanych zapraszamy na stronę: http://www.prv.pl/jak-zaczac,przenosiny-bloga.html, gdzie znajdziecie szczegółowy opis jak tego dokonać.