Nowości w PRV.PL
 1. 2017-12-13

  Jak przenieść bloga do PRV.PL?

  Ponieważ znany serwis blogowy zamierza wkrótce zakończyć swoją działalność, zaczęliśmy otrzymywać dużą liczbę zapytań o możliwość przeniesienia swojego bloga do PRV.PL.

  Informujemy zatem, że przeniesie bloga do PRV.PL jest możliwe i łatwe. Na dodatek przenosiny, jak i dalsze utrzymanie bloga są w pełni darmowe.

  Zainteresowanych zapraszamy na stronę: http://www.prv.pl/jak-zaczac,przenosiny-bloga.html, gdzie znajdziecie szczegółowy opis jak tego dokonać.
 2. 2017-11-07

  Poprawki i usprawnienia.

  W dniu dzisiejszym udostępniliśmy w obrębie PRV.PL kilkadziesiąt zmian i poprawek. Są to drobne, ale przydatne modernizacje, które są efektem Waszych zgłoszeń i propozycji.
  Dotyczą one m.in. kreatora stron (upload zdjęć, publikacja), obsługi zewnętrznych skrzynek pocztowych (m.in. eliminacja problemu z gmail.com), obsługi połączeń FTP, obsługi zewnętrznych domen oraz zwiększenia wydajności usług.
 3. 2017-09-06

  Obsługa poczty w domenie PRV.PL na zewnętrznych serwerach.

  W odpowiedzi na Wasze prośby udostępniamy nową usługę - jeżeli macie w PRV.PL stronę/alias, to od dzisiaj na zewnętrznych serwerach (poza PRV.PL) możecie obsługiwać pocztę w domenie takiej, jak adres Waszej strony, bez ograniczeń dotyczących ilości i pojemności skrzynek. I to wszystko bez żadnych opłat ze strony PRV.PL.

  Jak skorzystać z tej usługi? Wystarczy wybrać opcję "Przekierowanie poczty" w ustawieniach Waszej strony w panelu zarządzania usługami PRV.PL

  Obsługa jest bardzo prosta, ale jeżeli macie wątpliwości, to polecamy Wam skorzystanie z opisu usługi wraz z przykładem
 4. 2017-07-13

  Kontakt bezpośredni z właścicielem strony.

  W odpowiedzi na Wasze prośby udostępniliśmy możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielem strony. Jeżeli chcecie skontaktować się bezpośrednio z właścicielem strony/aliasu w PRV.PL, to zapraszamy Was do zapoznania się ze szczegółami tej procedury:

  Kontakt z właścicielem strony »
 5. 2017-07-05

  Kilka dobrych zmian.

  Pomimo, że staramy się "nie angażować w politykę", to jednak wprowadziliśmy kilka dobrych zmian ;)

  Dokonaliśmy między innymi przebudowy wyglądu panelu zarządzania usługami. Kierując się Waszymi sugestiami, jak i analizując przejrzystość i dostępność naszych usług dokonaliśmy zmian w panelu, dzięki czemu uzyskaliśmy lepszą przejrzystość, pomimo zwiększenia dostępnych funkcjonalności.

  Dokonaliśmy także kilkunastu drobnych zmian i poprawek (czy już je dostrzegliście?), w tym m.in. automatycznego generowania sitemap dla stron stworzonych kreatorem.