Nowości w PRV.PL
 1. 2020-12-23

  Świąteczno-noworoczna promocja.

  Pomimo, że Nowy Rok często kojarzy się z podwyżkami cen, to my chcemy Wam zaproponować świąteczno-noworoczną OBNIŻKĘ CEN! Od dzisiaj dostępne są nowe, niższe ceny na większość usług Premium (np. wyłączenie reklam czy hotlink), a ceny te także będą obowiązywać w Nowym Roku.
 2. 2020-12-09

  Rejestracja domen

  "Czarny Piątek" i "Cyber Poniedziałek" zakończyły się, minął czas "sztucznych promocji i okazji", dlatego właśnie teraz chcemy Wam zaproponować prawdziwą okazję.

  Udostępniliśmy rejestrację domen funkcjonalnych w bardzo niskich cenach. Takich domen funkcjonalnych nie oferuje nikt poza naszym serwisem.

  Dodatkowo jako jeden z niewielu rejestratorów (jeśli nie jedyny) oferujemy koszt przedłużenia domeny równy kosztom rejestracji.

  Szczegóły znajdziecie tutaj
 3. 2020-11-26

  Nowy panel i serwer DNS

  Miło jest nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym udostępniamy nowy panel zarządzania usługami w obrębie PRV.PL. Nowa wersja panelu jest bardziej intuicyjna i przyjazna dla urządzeń mobilnych. Ponieważ przebudowa (a w zasadzie stworzenie "od nowa") panelu wymagała dużego nakładu pracy, przez dłuższy czas nie informowaliśmy Was o "nowościach" w naszym serwisie. Nowy panel umożliwi nam udostępnienie kolejnych, zaplanowanych funkcjonalności. Pierwsza z nich, która jest także od dzisiaj dostępna jest serwer DNS dla domen zaparkowanych w PRV.PL. Wkrótce udostępnimy Wam kolejne rozwiązania, obserwujcie naszego bloga i profil na FB ;)
 4. 2019-11-27

  Czarny Piątek czyli Black Friday!

  Jeżeli zakupicie usługę abonamentową w serwisie Prv.pl lub Blogi.pl, dokładnie dnia 29.11.2019 to okres jej trwania zostanie przedłużony dwukrotnie.

  Przykład: Jeżeli ktoś zakupi usługę wyłączenia reklam na stronie, na okres 30 dni, to bez żadnych dodatkowych działań okres ten zostanie przedłużony do 60 dni.

  Promocja dotyczy następujących usług:

  - wyłączenie reklam

  - pakiet hotlink

  Uwaga! Ponieważ nie wszyscy użytkownicy posiadają dostęp do systemów natychmiastowych płatności online przedłużenie promocyjne będzie aktywowane w ciągu kilku dni po zakupie.
 5. 2019-04-23

  PHP w wersji 7.3.4

  Od dzisiaj w ramach naszego darmowego hostingu dostępna jest najnowsza wersja PHP serii 7.x.x czyli 7.3.4.

  Ponieważ jednak wiele stron korzysta wciąż ze skryptów, które mogą nie działać poprawnie z najnowszymi wersjami PHP, to z myślą o nich równolegle wspieramy istnienie PHP serii 5.2.x. Dzięki temu każdy użytkownik hostingu PRV.PL może w dowolnym momencie wybrać, czy jego strona powinna opierać się na PHP serii 5 czy też PHP serii 7.

  Oczywiście możliwość wyboru wersji PHP jest bezpłatna.

  Przypominamy również, że PRV.PL jest pierwszym darmowym hostingiem, który udostępnił swoim użytkownikom PHP w wersji 7.