Nowości w PRV.PL
 1. 2017-05-09

  Nowe szablony i grafika do kreatora stron

  Miło jest nam zakomunikować, że w odpowiedzi na Wasze prośby wzbogaciliśmy nasz kreator stron o dodatkowe, gotowe elementy graficzne (szablony i bannery), które możecie w każdej chwili wykorzystać na swoich stronach.
 2. 2017-04-24

  Domeny z polskimi znakami IDN

  Do tej pory korzystanie z domen z polskimi literami (IDN) w ramach PRV.PL było możliwe, jednak wymagało od użytkowników nieco większej wiedzy na ten temat.

  Miło jest nam zatem zakomunikować, że od dzisiaj korzystanie z takich domen (zarówno wewnętrznych domen PRV.PL jak i domen z zewnętrznych serwisów) jest w wygodny sposób wspierane przez PRV.PL, a rejestracja nowego adresu z polskimi literami nie różni się niczym od rejestracji domeny bez takich znaków.

 3. 2017-02-22

  Zarządzanie plikami na hostingu - webowy klient FTP.

  W dniu dzisiejszym udostępniliśmy funkcjonalność zarządzania plikami na stronie z poziomu panelu bez konieczności wykorzystywania zewnętrznych programów do komunikacji FTP.

  Dzięki temu rozwiązaniu w prosty i szybki sposób możecie zarządzać plikami na swojej stronie, zyskując m.in. takie funkcjonalności jak dodawanie i kasowanie plików, zakładanie folderów czy zmiana nazwy lub uprawnień.

  Aby skorzystać z powyższego narzędzia wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto i panelu zarządzania stronami wybierzecie opcję: "Zarządzanie plikami".
 4. 2017-02-06

  Darmowa domena Wex.pl

  W dniu dzisiejszym, w ramach naszego darmowego hostingu udostępniamy Wam nową, darmową domenę: wex.pl. Zapraszamy do korzystania z tej domeny ze względu na dostępność wielu ciekawych adresów - kto pierwszy ten lepszy ;)
 5. 2016-12-21

  Kilka dobrych zmian.

  Wprowadziliśmy kilka dodatkowych modernizacji technicznych, które powinny zwiększyć wydajność usług przy zachowaniu lub ulepszeniu funkcjonalności.

  Najbardziej widoczną zmianą jest aktualizacja phpMyAdmina wraz z poprawieniem wydajności.