Nowości w PRV.PL
 1. 2016-02-24

  Przekierowanie na inne strony

  W odpowiedzi na Wasze prośby uruchomiliśmy nową funkcjonalność. Jest to szybka modernizacja strony (hostingu) w przekierowanie na inny adres.

  Czasami zdarza się sytuacja, że stajecie się posiadaczem nowej strony w innym serwisie niż PRV.PL (np. chcecie zrezygnować z tradycyjnej strony na rzecz facebookowego fanpage-a), a chcecie, żeby osoby, które wchodziły na Waszą dotychczasową stronę na PRV.PL trafiły bez problemów na nową.
  Od tej chwili wystarczy, że zalogujecie się do panelu użytkownika i w zarządzaniu stroną skorzystacie z opcji: "Stwórz alias". Wystarczy podać adres docelowej strony, a po chwili pod adresem starej strony pojawi się Wasza nowa strona.
 2. 2016-02-17

  Kilka drobnych funkcjonalności.

  Wychodząc na przeciw Waszym prośbom wprowadziliśmy kilka drobnych funkcjonalności, wśród nich najważniejsze to:

  1) Gotowy mechanizm do oznaczania stron "dla dorosłych" - jeżeli posiadacie stronę lub alias, którego zawartość nie jest zalecana dla osób niepełnoletnich, to wystarczy, że przejdziecie do "Ustawień głównych" strony/aliasu (w panelu zarządzania) i zaznaczycie opcję "Dla dorosłych", a po wejściu na Waszą stronę pojawi się ostrzeżenie informujące o wymaganej pełnoletności.

  2) Strona, która zawiera podsumowanie aktualnych informacji technicznych oraz zbiór zasad co można, a czego nie w ramach hostingu PRV.PL - strona jest dostępna dla zalogowanych użytkowników serwisu PRV.PL i jest dostępna tutaj.
 3. 2016-02-02

  Domeny ze stroną w PRV.PL i z zewnętrzną pocztą.

  W dniu dzisiejszym udostępniamy nową funkcjonalność. Jeżeli posiadacie domenę zewnętrzną (czyli domenę z innego serwisu niż PRV.PL), to od dzisiaj możecie ją skonfigurować tak, że strona w Waszej domenie będzie dostępna w ramach hostingu PRV.PL, natomiast poczta w tej domenie może być zlokalizowana w innych serwisie/na innych serwerach. Oczywiście poniższa funkcjonalność jest w pełni darmowa.

  Aby poznać szczegóły takiej konfiguracji swojej domeny, zalogujcie się do panelu zarządzania usługami, przejdźcie do zakładki "Domeny" i tam w ustawieniach swojej domeny wybierzcie opcję: "Pomoc".
 4. 2015-12-23

  Wesołych Świąt

  Z okazji zbliżających się świąt życzymy Wam dużo zdrowia, pogody ducha i hojnego Mikołaja.

  Przy okazji w ramach prezentów publikujemy kilka małych nowości, m.in. moduł licznika odwiedzin do kreatora stron, a także kilka ułatwień związanych z korzystaniem z narzędzi. Miłego korzystania :)
 5. 2015-12-14

  PHP7 na serwerach hostingowych.

  Jako pierwszy darmowy hosting udostępniamy Wam PHP w wersji 7!

  Ponieważ Wasze dotychczasowe strony mogą nie działać prawidłowo z PHP7 domyślną wersją PHP na Naszych serwerach jest PHP w wersji 5.
  Aby aktywować PHP7 wystarczy zalogować się do panelu zarządzania usługami i w ustawieniach stron zmienić wersję PHP - przełączenie następuje natychmiast. Oczywiście, w każdej chwili możecie przywrócić poprzednią wersję PHP.

  Oczywiście dostęp do PHP7 jest całkowicie darmowy.