Nowości w PRV.PL
 1. 2016-02-02

  Domeny ze stroną w PRV.PL i z zewnętrzną pocztą.

  W dniu dzisiejszym udostępniamy nową funkcjonalność. Jeżeli posiadacie domenę zewnętrzną (czyli domenę z innego serwisu niż PRV.PL), to od dzisiaj możecie ją skonfigurować tak, że strona w Waszej domenie będzie dostępna w ramach hostingu PRV.PL, natomiast poczta w tej domenie może być zlokalizowana w innych serwisie/na innych serwerach. Oczywiście poniższa funkcjonalność jest w pełni darmowa.

  Aby poznać szczegóły takiej konfiguracji swojej domeny, zalogujcie się do panelu zarządzania usługami, przejdźcie do zakładki "Domeny" i tam w ustawieniach swojej domeny wybierzcie opcję: "Pomoc".
 2. 2015-12-23

  Wesołych Świąt

  Z okazji zbliżających się świąt życzymy Wam dużo zdrowia, pogody ducha i hojnego Mikołaja.

  Przy okazji w ramach prezentów publikujemy kilka małych nowości, m.in. moduł licznika odwiedzin do kreatora stron, a także kilka ułatwień związanych z korzystaniem z narzędzi. Miłego korzystania :)
 3. 2015-12-14

  PHP7 na serwerach hostingowych.

  Jako pierwszy darmowy hosting udostępniamy Wam PHP w wersji 7!

  Ponieważ Wasze dotychczasowe strony mogą nie działać prawidłowo z PHP7 domyślną wersją PHP na Naszych serwerach jest PHP w wersji 5.
  Aby aktywować PHP7 wystarczy zalogować się do panelu zarządzania usługami i w ustawieniach stron zmienić wersję PHP - przełączenie następuje natychmiast. Oczywiście, w każdej chwili możecie przywrócić poprzednią wersję PHP.

  Oczywiście dostęp do PHP7 jest całkowicie darmowy.

 4. 2015-12-02

  Kilka przydatnych zmian.

  Dbając o podnoszenie jakości naszych usług dokonaliśmy kilku zmian w zakresie naszych usług hostingowych. Oto najważniejsze z nich:

  1) Podnieśliśmy limit pamięci dla skryptów PHP do 48MB.

  2) Dokonaliśmy kilku poprawek pod kątem lepszego wsparcia w działaniu stron z naszych hostingów na urządzeniach mobilnych.

  3) Dodaliśmy kilka ozdobnych czcionek do edytora kreatora stron.

  Ponadto zmodyfikowaliśmy działanie naszej infrastruktury pod kątem stabilności i wydajności, co powinno pozytywnie wpłynąć na szybkość działania stron i aliasów.
 5. 2015-11-04

  Strony responsywne i mobilne.

  Od kilku dni zaczęliśmy w pełni wspierać rozwiązania sprzyjające publikowaniu stron responsywnych, czyli takich, które automatycznie dopasowują się np. do urządzeń mobilnych (np. smartfony czy tablety).
  Od tej chwili strony tworzone naszymi kreatorami stron są stronami responsywnymi. Dotyczy to wszystkich stron, także tych, które utworzono w przeszłości.

  Wsparcie dotyczy także zgodności z "responsywnością" środowiska hostingowego i mechanizmu aliasów.