Ubezpieczenie turystyczne – co gwarantuje i dlaczego warto je wykupić
kategoria: Turystyka   dodane: 06/10/2021

Czasy są niespokojne i nikt chyba nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Koronawirus szaleje, a zagraniczne wyjazdy są trudniejsze, niż miało to miejsce w przeszłości. Na każdym kroku wymagane jest zrobienie testu lub okazanie dowodu zaszczepienia. Co, jednak kiedy zaplanowałeś już urlop poza Polską i chcesz się dokładnie przygotować do tego, co może Cię spotkać? Najlepszym sposobem jest wykupienie polisy turystycznej. Z tego tekstu dowiesz się więcej o polisie wakacyjnej.

Egzotyczne wczasy – dowiedz się gdzie możesz jechać tej zimy
kategoria: Turystyka   dodane: 03/12/2020

Jak nie podróżować, skoro świat ma tyle do zaoferowania? Poznaj najlepsze kraje na zimowy wypoczynek 2021. Zobacz polecane kierunki na niezapomniany rodzinne wakacje bądź romantyczną eskapadę we dwoje w środku zimy. Przedstawiamy kierunki polecane przez Ekspertów Wakacyjnych z biura podróży luksusowych i niebanalnych CARTER® www.carter.eu

galeria sztuki
Skarby włoskiego wybrzeża: Ferrara
kategoria: Turystyka   dodane: 04/11/2020

Włochy to piękne zabytki, imponujące galerie sztuki oraz plaże, na których można spędzić niezapomniany urlop. Gdzie warto się wybrać? Jednym z tych ośrodków, których potencjał dostrzegły biura podróży, jest Ferrata. Jakie atrakcje czekają tu na turystów?

Namiot, all inclusive czy mieszkanie w przytulnej wiosce? Różne sposoby spędzania wakacji. Sprawdź, który pasuje do ciebie!
kategoria: Turystyka   dodane: 29/01/2020

Form podróżowania i zwiedzania świata jest naprawdę wiele. Począwszy od transportu, skończywszy na miejscu zakwaterowania. W zależności od tego, czy jesteś nastawiony na odpoczynek, kontakt z naturą, zwiedzanie lub poznanie miejscowej kultury i obyczajów, w odpowiedni sposób planujesz swoje wakacje. Zastanawiasz się, czy zdecydować się na wygodną opcję all inclusive, a może samemu przygotowywać posiłki na kempingowej kuchence gazowej? Nie wiesz jaka opcja będzie najbardziej odpowiednia dla ciebie? Poznaj 3 formy wypoczynku, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak za niewielkie pieniądze zwiedzać świat
kategoria: Turystyka   dodane: 19/09/2019

Podróże to często marzenie wielu. Niewielu jednak może sobie na nie pozwolić. Czy na pewno?