Chcesz kupować za mniejsze pieniądze? Zaoszczędź z Kuplio.pl
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 19/02/2021

Nie chcesz przepłacać? Nie musisz! Z Kupilo.pl kupisz więcej za mniejsze pieniądze. Na naszej stronie internetowej znajdziesz największą bazę kodów rabatowych, promocji i ofert, z którymi zakupy będą prawdziwą przyjemnością! Modne ubrania, sprzęt AGD, perfumy, zabawki czy książki to tylko garść pomysłów na zakupy z rabatami Kupilo.pl. Jak skorzystać z okazji?

Ile kosztuje polisa na życie i co warto wiedzieć?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 05/02/2021

Jesteś jedynym lub głównym żywicielem rodziny? Na Twoich "barkach" spoczywa obowiązek dbania o bezpieczeństwo finansowe najbliższych? Wykonujesz zawód obciążony ryzykiem wypadku? A może masz kredyt hipoteczny? Niezależnie od Twojej sytuacji, powinieneś zadbać o przyszłość swoją i ukochanych osób. Dowiedz się, ile kosztuje ubezpieczenie na życie i co musisz o nim wiedzieć.

Produkty bankowe – nieoceniona pomoc w różnych sytuacjach życiowych
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 03/02/2021

Podjęcie pracy i konieczność podania numeru konta do przelewu wynagrodzenia, chęć uzyskania dodatkowych środków czy znalezienia dobrego sposobu na ulokowanie oszczędności – to tylko niektóre przypadki „z życia wzięte”, w których produkty bankowe okazuję się pomocne, a nawet niezbędne. Za jakimi ofertami powinieneś się rozejrzeć w konkretnych sytuacjach?

Opakowania z logo firmy? To doskonała reklama!
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 19/01/2021

Jednym z podstawowych elementów reklamy każdej firmy jest pewna identyfikacja wizualna. Dotyczy ona nie tylko logo czy dominujących kolorów, ale także ich zastosowanie na opakowaniach produktowych. Dlaczego to takie ważne i w jaki sposób wpływa to na identyfikację i rozpoznawalność marki? Czy warto zamówić pudełka z logo firmy i w jaki sposób wpłynie to na jej reklamę?

Lokata czy rachunek oszczędnościowy – jak wybrać?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 18/01/2021

Myśląc o skutecznym oszczędzaniu, zastanawiamy się, co wybrać. Lokata czy też rachunek oszczędnościowy? Co będzie lepszym rozwiązaniem? Jak oszczędzać w skuteczny sposób? Wszystkie wątpliwości rozwiejemy w tym właśnie artykule!

Kredyt gotówkowy online – wniosek złożysz bez wychodzenia z domu
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 01/12/2020

Ofertę kredytów gotówkowych znajdziesz obecnie chyba w każdym banku. Są kredyty tanie i drogie w obsłudze, łatwe i trudniejsze do uzyskania. Z punktu widzenia klienta najwygodniejszym rozwiązaniem jest wnioskowanie o kredyt gotówkowy online, bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest to, że w przypadku pozytywnej decyzji pieniądze znajdą się na Twoim koncie po naprawdę krótkim czasie.

iluzjonista
Jeden pokaz iluzjonisty - cały wachlarz korzyści dla firmy
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 23/11/2020

Iluzjonista i impreza firmowa to hasła, które początkowo niezbyt łączą się w jakąkolwiek całość. W końcu co iluzjonista może robić na takim przyjęciu? Czy to jest w ogóle dobre miejsce na jego pokaz? Czy będzie się on mieścił w granicach jakie wytycza impreza firmowa? Oczywiście, że tak. Oto kilka argumentów, które was o tym przekonają.

Czym jest zasada Pareto? Zwiększanie zysków w firmie i w biznesie.
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 19/11/2020

Zwiększanie produktywności przy minimalizowaniu wysiłków nie musi być utopijną ideą. Bardzo duże znaczenie ma charakter podjętych działań, które doprowadzają do zwiększonych efektów. Jednym z przydatnych narzędzi, może być rozkład Pareto w biznesie. Wiele zjawisk zachodzących w ekonomii, zarządzaniu, a także finansach i życiu społecznym, możemy opisać za pomocą zasady , czy też rozkładu Pareto.

black friday
Na czym polega fenomen Black Friday?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 10/11/2020

Każdy z nas lubi kupować nowe ubrania, sprzęty czy książki. Jeszcze bardziej cieszy możliwość nabycia tych produktów w niższej niż zwykle cenie. Dlatego wydarzenia takie jak Black Friday czy Cyber Monday cieszą się tak dużą popularnością. Czy faktycznie warto wtedy wybrać się na zakupy?