Czy czytnik ebook to dobry pomysł na prezent?
kategoria: Technologia   dodane: 01/07/2024

Szukając prezentu dla bliskiej nam osoby, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej zainteresowania. Dzięki temu łatwiej nam będzie znaleźć podarunek, który spełni jej oczekiwania. Od pewnego czasu wśród propozycji prezentowych, często zauważamy czytniki e-booków. Z pewnością taka opcja może być świetnym pomysłem na prezent dla miłośników czytelnictwa, ale również innych osób, na przykład uczniów lub studentów. Czy czytnik ebook to dobry pomysł na prezent? Podpowiadamy.

Internet światłowodowy - rewolucja w domowym dostępie do sieci
kategoria: Technologia   dodane: 26/06/2024

Internet światłowodowy to technologia, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki korzystamy z internetu domowego. W erze cyfrowej, gdzie szybki i niezawodny dostęp do sieci stał się niezbędny, światłowód oferuje niezrównane możliwości. Przyjrzyjmy się bliżej, dlaczego internet światłowodowy jest uważany za przyszłość internetu domowego i jakie korzyści przynosi użytkownikom.

Przeniesienie numeru – jak przenieść numer do innej sieci i kiedy warto to zrobić?
kategoria: Technologia   dodane: 22/03/2024

Od dawna korzystasz z usług tego samego operatora? Przeniesienie numeru bywa naprawdę opłacalne. Sprawdź, co możesz zyskać na zmianie operatora. Podpowiadamy też, jak przenieść numer do innej sieci i co warto wiedzieć, zanim to zrobisz.

Flagowy telefon – co to znaczy? Przykłady flagowców
kategoria: Technologia   dodane: 13/03/2024

Gdy mowa o smartfonach często powtarzają się określenia „telefon flagowy” lub „flagowiec”. Sprawdź, jakie modele nazywa się w ten sposób i czym różnią się one od innych urządzeń. Zobacz też przykłady flagowców Samsung, Xiaomi czy OPPO. Z artykułu dowiesz się również, co flagowe telefony mają wspólnego z marynarką wojenną.

Czy smartwatch może działać bez telefonu?
kategoria: Technologia   dodane: 01/03/2024

Smartwatche, czyli inteligentne zegarki cieszą się coraz większą popularnością, co w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę ich funkcjonalność, ale też wygodę użytkowania. Tutaj pojawia się pytanie – czy smartwatche działają bez telefonu?

Jak doładować konto w Play?
kategoria: Technologia   dodane: 09/11/2023

Konta telefoniczne typu prepaid wykorzystuje ponad 25% użytkowników smartfonów na terenie Polski. Konsumenci, którzy należą do tej grupy, muszą zasilać regularnie swoje numery wybranymi kwotami. Operator telekomunikacyjny Play dostarcza kilka metod na doładowanie, aby zapewnić klientom wygodę w utrzymaniu dostępu do sieci. O których z nich warto dowiedzieć się już teraz?

Praca programisty: jak się wyróżnić i zdobyć posadę w wymarzonej firmie?
kategoria: Technologia   dodane: 01/08/2023

Szukasz pracy jako programista, ale nie wiesz, jak się dobrze zaprezentować? Chcesz się wyróżnić z tłumu kandydatów i zdobyć dobrze płatną posadę w wymarzonej firmie? Oto, co musisz zrobić! Wyjaśniamy, gdzie szukać ofert pracy dla programistów i jak zwiększyć szansę na znalezienie zatrudnienia.

TOP 3 Bezpłatne sieci VPN w 2023
kategoria: Technologia   dodane: 31/07/2023

Wraz z postępem technologii i coraz większą ilością danych przesyłanych przez internet, ochrona naszej prywatności i bezpieczeństwo online staje się coraz bardziej istotne. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi, które pomagają nam zachować anonimowość i bezpieczeństwo w sieci, są sieci wirtualne VPN (Virtual Private Network). W 2023 roku mamy dostęp do wielu różnych usług VPN, w tym zarówno płatnych, jak i bezpłatnych. W tym artykule skupimy się na trzech najlepszych bezpłatnych sieciach VPN, które zapewniają wysoką jakość, bezpieczeństwo i wydajność.

Technologiczny duet: Jak wykorzystać iPhone S i iPad Mini do zwiększenia produktywności
kategoria: Technologia   dodane: 24/07/2023

Marka Apple to Twój ulubiony dostawca sprzętu elektronicznego i cenisz sobie oferowane przez nią rozwiązania technologiczne? Sprawdź jak dobrać urządzenia od tego producenta w taki sposób, by móc w pełni wykorzystać ich wszystkie możliwości i zwiększyć przy tym swoją produktywność. Dowiedz się więcej na ten temat, zapoznając się z naszym artykułem!