Czy czytnik ebook to dobry pomysł na prezent?
kategoria: Technologia   dodane: 01/07/2024

Szukając prezentu dla bliskiej nam osoby, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej zainteresowania. Dzięki temu łatwiej nam będzie znaleźć podarunek, który spełni jej oczekiwania. Od pewnego czasu wśród propozycji prezentowych, często zauważamy czytniki e-booków. Z pewnością taka opcja może być świetnym pomysłem na prezent dla miłośników czytelnictwa, ale również innych osób, na przykład uczniów lub studentów. Czy czytnik ebook to dobry pomysł na prezent? Podpowiadamy.

Internet światłowodowy - rewolucja w domowym dostępie do sieci
kategoria: Technologia   dodane: 26/06/2024

Internet światłowodowy to technologia, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki korzystamy z internetu domowego. W erze cyfrowej, gdzie szybki i niezawodny dostęp do sieci stał się niezbędny, światłowód oferuje niezrównane możliwości. Przyjrzyjmy się bliżej, dlaczego internet światłowodowy jest uważany za przyszłość internetu domowego i jakie korzyści przynosi użytkownikom.

Usługi informatyczne - audyt infrastruktury informatycznej
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 18/04/2024

W dzisiejszych mocno zdigitalizowanych czasach praktycznie każde przedsiębiorstwo bazuje w swoich procesach na szeroko rozumianej infrastrukturze informatycznej. Systemy, sprzęt, oprogramowanie, chmura obliczeniowa - wszystko to ułatwia nam pracę, ale także rodzi ryzyko związane z podwyższonymi kosztami, nieefektywnością i przede wszystkim zagrożeniami. W jaki sposób usługi informatyczne i audyt IT zwiększą bezpieczeństwo naszych zasobów cyfrowych?

Przeniesienie numeru – jak przenieść numer do innej sieci i kiedy warto to zrobić?
kategoria: Technologia   dodane: 22/03/2024

Od dawna korzystasz z usług tego samego operatora? Przeniesienie numeru bywa naprawdę opłacalne. Sprawdź, co możesz zyskać na zmianie operatora. Podpowiadamy też, jak przenieść numer do innej sieci i co warto wiedzieć, zanim to zrobisz.

Flagowy telefon – co to znaczy? Przykłady flagowców
kategoria: Technologia   dodane: 13/03/2024

Gdy mowa o smartfonach często powtarzają się określenia „telefon flagowy” lub „flagowiec”. Sprawdź, jakie modele nazywa się w ten sposób i czym różnią się one od innych urządzeń. Zobacz też przykłady flagowców Samsung, Xiaomi czy OPPO. Z artykułu dowiesz się również, co flagowe telefony mają wspólnego z marynarką wojenną.

Czy smartwatch może działać bez telefonu?
kategoria: Technologia   dodane: 01/03/2024

Smartwatche, czyli inteligentne zegarki cieszą się coraz większą popularnością, co w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę ich funkcjonalność, ale też wygodę użytkowania. Tutaj pojawia się pytanie – czy smartwatche działają bez telefonu?

Jakie umiejętności wpisać do CV i dlaczego warto to zrobić?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 24/11/2023

Napisanie dobrego życiorysu zawodowego w dużym stopniu ułatwia zdobycie pracy. CV powinno być więc jak najbardziej profesjonalne. Poza opisaniem w nim swojego doświadczenia zawodowego warto zwrócić uwagę na dodanie umiejętności. Dlaczego jest to takie ważne i jakie kompetencje najlepiej umieścić w dokumencie aplikacyjnym?

Jak doładować konto w Play?
kategoria: Technologia   dodane: 09/11/2023

Konta telefoniczne typu prepaid wykorzystuje ponad 25% użytkowników smartfonów na terenie Polski. Konsumenci, którzy należą do tej grupy, muszą zasilać regularnie swoje numery wybranymi kwotami. Operator telekomunikacyjny Play dostarcza kilka metod na doładowanie, aby zapewnić klientom wygodę w utrzymaniu dostępu do sieci. O których z nich warto dowiedzieć się już teraz?

Cena Google Workspace – ile kosztuje pakiet aplikacji dla firm
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 07/08/2023

Aby wyposażyć firmę we wszystkie narzędzia potrzebne pracownikom do wykonywania codziennych zadań można wykupić wiele licencji u kilku producentów. Ale można też postawić na jeden, wygodny pakiet aplikacji chmurowych, który dostępny jest w ramach comiesięcznej opłaty subskrypcyjnej. Tego, czym jest Google Workspace i jak przedstawia się cena tej usługi, dowiesz się z poniższego artykułu.