Krzesła obrotowe – funkcjonalne i wygodne
kategoria: Ciekawostki   dodane: 25/04/2022

Wygodne i praktyczne, do biura oraz domu – takie właśnie są krzesła obrotowe. Obecnie w sprzedaży znajdują się ich trzy rodzaje, z których każdy dedykowany jest innym odbiorcom. Mamy zatem krzesła gabinetowe, krzesła dziecięce oraz krzesła dla graczy. Czym różnią się poszczególne modele pomiędzy sobą? Wyjaśniamy i doradzamy, gdzie kupić najlepsze. 

Terminarz grupowych meczów Polaków na MŚ 2022
kategoria: Ciekawostki   dodane: 21/04/2022

Do rozpoczęcia MŚ 2022 w Katarze zostało jeszcze kilka miesięcy. Znani są już jednak grupowi rywale reprezentacji Polski. Z kim “Biało-Czerwoni” zmierzą się w pierwszej kolejności? Gdzie i kiedy zostaną rozegrane spotkania? Jak przedstawiają się składy pozostałych grup? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście. Zapraszamy do lektury!

Jaki nawóz wapniowy wybrać?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 09/03/2022

Zbyt małe ilości minerałów kluczowych dla rozwoju roślin oraz wysokie zakwaszenie gleb mogą niekorzystnie odbić się na ilości plonów. Brak nawożenia lub nieprawidłowe użycie nawozów może przyczyniać się ich słabego krzewienia, skrócenia okresu wegetacyjnego, osłabienia roślin lub spadku poziomu chlorofilu we wszystkich jej częściach.

Baraże MŚ 2022 - najważniejsze informacje przed decydującymi meczami
kategoria: Ciekawostki   dodane: 17/02/2022

Do pierwszych spotkań barażowych o awans na MŚ 2022 zostało niewiele czasu. Przypominamy, kto z kim zmierzy się w decydujących meczach oraz kiedy zostaną one rozegrane. Wskazujemy też, na jakich stadionach przyjdzie walczyć o Mundial w Katarze “Biało-Czerwonym” i kto poprowadzi ich w decydujących starciach. Zapraszamy do lektury!

Czym jest Chiński Nowy Rok?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 08/02/2022

Za niedługo najliczniejsze państwo świata będzie obchodziło kolejny rok. Poznaj szczegóły Chińskiego Nowego Roku

Funkcjonalny pokój dzienny w małym mieszkaniu
kategoria: Ciekawostki   dodane: 04/02/2022

Obecnie na rynku mieszkaniowym deweloperskim przeważają małe mieszkania. Wynika to z dwóch rzeczy: po pierwsze jest coraz mniej miejsca na wybudowanie apartamentowca w dobrej lokalizacji; po drugie ceny mieszkań rosną z roku na rok. Małe mieszkanie nie musi oznaczać niepraktycznej przestrzeni i braku pomysłu na konkretne wnętrze. Wystarczy kilka nowoczesnych rozwiązań, które sprawią, że nasze mieszkanie będzie funkcjonalne i gustowne.

Tych języków niedługo może już nie być!
kategoria: Ciekawostki   dodane: 27/01/2022

Świat się zmienia, a wraz z nim zmieniają się ludzie. Zobacz, którym językom grozi wymarcie.

Kosze cargo – zalety, charakterystyka i zastosowanie
kategoria: Ciekawostki   dodane: 23/12/2021

Szuflady cargo są świetnym pomysłem na zagospodarowanie każdej przestrzeni w taki ważnym miejscu w domu, jakim jest kuchnia. Można powiedzieć, że jest to grupa produktów, która jest o wiele bardziej ergonomiczna i wydajna od klasycznych szuflad kuchennych. Sprawdzą się w kuchniach wykonywanych na wymiar i w małych pomieszczeniach. Co powinniśmy o nich wiedzieć i jakie są ich zalety?

Układanie puzzli to prawdziwy zastrzyk energii dla mózgu!
kategoria: Ciekawostki   dodane: 23/11/2021

Granie w na telefonie komórkowym, oglądanie seriali, surfowanie bez końca po portalach społecznościowych i tak dalej. To wszystko sprowadza się do spędzania czasu przed ekranem! Ale co by się stało, gdybyśmy zamiast tego zaczęli układać puzzle składające się z tysiąca elementów? W ostatnich latach układanki przeżywają swój powrót i nie jest to przypadek.