Jakie programy wchodzą w skład pakietu biurowego Office 2021?
kategoria: Technologia   dodane: 22/12/2022

Pakiet Office 2021 to najnowsza propozycja od firmy Microsoft. Funkcjonalne narzędzia znajdą zastosowanie zarówno w odniesieniu do klienta biznesowego, jak i prywatnego. Oprócz systemu operacyjnego jest to obowiązkowe oprogramowanie każdego urządzenia. Konkretne aplikacje umożliwiają realizację codziennych czynności pracowniczych w wielu firmach. Jakie aplikacje wchodzą w skład pakietu biurowego?

Ile trwa zrobienie strony internetowej?
kategoria: Technologia   dodane: 22/11/2022

Masz już firmę, ale jeszcze nie zdecydowałeś się na uruchomienie strony internetowej? To błąd. Własna witryna to duże wzmocnienie dla biznesu: szansa na pozyskiwanie nowych klientów i budowanie opinii eksperta w swojej branży. Jednym z podstawowych pytań przedsiębiorców w tym kontekście jest: ile trwa zrobienie strony WWW – i o tym piszemy w dzisiejszym artykule.

Najlepsze procesory AMD — wybierz najwyższą jakość! Co wyróżnia procesor amd?
kategoria: Technologia   dodane: 18/11/2022

Wybór procesora to ważna decyzja przy składaniu nowego komputera. Musimy dokładnie przemyśleć jego zakup, ponieważ zaważy to na jakości jego pracy. Poznaj zalety procesorów AMD, czym różnią się od innych firm. Wybierz mądrze!

W jaki sposób działa odkurzacz samojezdny?
kategoria: Technologia   dodane: 18/11/2022

Zakup odkurzacza samojezdnego jest inwestycją, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Urządzenie działa w 100% autonomicznie, samodzielnie poruszając się po domu i odkurzając podłogi. Jest to wygodne rozwiązanie, pozwalające zapomnieć o odkurzaniu. 

Jak prezentuje się wydajność MacBooków z procesorem M1?
kategoria: Technologia   dodane: 25/10/2022

Wybieranie sprzętu elektronicznego nie jest łatwe. Oprócz konieczności sprawdzenia i odpowiedniego dobrania parametrów pod potrzeby czy też dobrania jego strony wizualnej, prawdziwe schody zaczynają się w momencie, gdy nie za wiele rozumiemy z języka stosowanego w opisach produktów. Zanim przejdziemy się do sklepu i wypytamy miłego pana lub panią, warto cokolwiek wiedzieć na temat dostępnych sprzętów związanych z elektroniką, za którymi się rozglądamy.

Sprawdź zalety oferty łączonej od współpracujących dostawców
kategoria: Technologia   dodane: 06/10/2022

Oferta łączona daje możliwość korzystania z wielu usług i opłacalnych rabatów. To atrakcyjne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dostawcy udostępniają rozwiązania dla całego domu. Praktyka pokazuje, że coraz chętniej decydujemy się nie tylko na połączenie telewizji z Internetem, ale szukamy usług dla całego domu. Przykładem takiej oferty jest m.in. smartDOM

Na co zwrócić uwagę przy wyborze abonamentu telefonicznego?
kategoria: Technologia   dodane: 17/08/2022

Obecnie najlepsi operatorzy na rynku udostępniają wiele elastycznych ofert abonamentu telefonicznego. Tak duży wybór sprawia, że nie każdy wie, na co się zdecydować. Okazuje się, że dla klientów szczególne znaczenie ma dziś nie tylko cena, ale ilość transferu danych oraz dopasowanie oferty do konkretnych potrzeb.

Darmowy hosting stron WWW: 7 rzeczy, na które warto uważać
kategoria: Technologia   dodane: 11/08/2022

Darmowy hosting dla stron Internetowych - taka oferta zawsze będzie brzmiała intrygująco dla każdego potencjalnego klienta. Jednak zanim zdecydujesz się na zarejestrowanie swojej domeny lub serwera na danym "darmowym" hostingu. Takie miejsca powinny zapalić "red flag" już na samym początku, bo całość nie jest tak kolorowa na jaką wygląda. Warto mimo wszystko postawić na swój kawałek miejsca w sieci, gdzie poczujesz się bezpiecznie. Jak zatem "czytać" i rozumieć oferty darmowego hostingu i nie nabić się w butelkę?

Pozycjonowanie stron ‒ na czym polega? Dlaczego jest ważne?
kategoria: Technologia   dodane: 23/07/2022

Pozycjonowanie stron ‒ zwiększ widoczność w sieci i zacznij zarabiać. Skuteczne pozycjonowania to droga do większej konwersji i rozpoznawalności firmy. Na czym polega cały proces? Zachęcamy do lektury!