Jak działają lajki na Facebooku?
kategoria: Technologia   dodane: 08/02/2023

Lajkowanie postów na Facebooku to jeden z najpopularniejszych sposobów interakcji na Facebooku. Lajkowanie jest sposobem na wyrażenie sympatii do określonego postu lub strony. Gdy klikniesz „Lubię to”, oznacza to, że lubisz to, co zostało umieszczone na stronie lub w poście. Im więcej lajków, tym większa szansa, że treści dotrą do szerokiego grona odbiorców. W mediach społecznościowych trudno zaistnieć bez zainteresowania innych. Sprawdź, jakie znaczenie mają polskie lajki i dlaczego warto je zamówić.

Orange Love bez tajemnic
kategoria: Technologia   dodane: 10/01/2023

Orange Love to nieprawdę niezwykła oferta. Internet, telewizję, telefon komórkowy i stacjonarny możesz mieć w jednym pakiecie i opłacać tylko jedną fakturę i. Przy okazji pozwala sporo zaoszczędzić. Przeczytaj, na czym dokładnie polega oferta Orange Love i jak możesz na niej zyskać!

Tani dobry smartfon, czy to możliwe? Sprawdź proponowane modele
kategoria: Technologia   dodane: 27/12/2022

Poszukiwanie nowego smartfona nie zawsze jest łatwe. Producenci dają wiele możliwości, dlatego często zakup przyprawia nas o zawroty głowy. Najczęściej telefon wymieniamy na nowy wtedy, gdy starszy już się zużył lub zniszczył. Tani dobry smartfon to propozycja, która cieszy się dużą popularnością na rynku. Z pewnością każdy zastanawia się nad tym, czy jest możliwy zakup smartfona niedrogiego i nowoczesnego. Przyjrzyjmy się temu, jakie propozycje czekają na nas na rynku. Jak wybrać najciekawszą ofertę?

Jakie programy wchodzą w skład pakietu biurowego Office 2021?
kategoria: Technologia   dodane: 22/12/2022

Pakiet Office 2021 to najnowsza propozycja od firmy Microsoft. Funkcjonalne narzędzia znajdą zastosowanie zarówno w odniesieniu do klienta biznesowego, jak i prywatnego. Oprócz systemu operacyjnego jest to obowiązkowe oprogramowanie każdego urządzenia. Konkretne aplikacje umożliwiają realizację codziennych czynności pracowniczych w wielu firmach. Jakie aplikacje wchodzą w skład pakietu biurowego?

Ile trwa zrobienie strony internetowej?
kategoria: Technologia   dodane: 22/11/2022

Masz już firmę, ale jeszcze nie zdecydowałeś się na uruchomienie strony internetowej? To błąd. Własna witryna to duże wzmocnienie dla biznesu: szansa na pozyskiwanie nowych klientów i budowanie opinii eksperta w swojej branży. Jednym z podstawowych pytań przedsiębiorców w tym kontekście jest: ile trwa zrobienie strony WWW – i o tym piszemy w dzisiejszym artykule.

Najlepsze procesory AMD — wybierz najwyższą jakość! Co wyróżnia procesor amd?
kategoria: Technologia   dodane: 18/11/2022

Wybór procesora to ważna decyzja przy składaniu nowego komputera. Musimy dokładnie przemyśleć jego zakup, ponieważ zaważy to na jakości jego pracy. Poznaj zalety procesorów AMD, czym różnią się od innych firm. Wybierz mądrze!

W jaki sposób działa odkurzacz samojezdny?
kategoria: Technologia   dodane: 18/11/2022

Zakup odkurzacza samojezdnego jest inwestycją, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Urządzenie działa w 100% autonomicznie, samodzielnie poruszając się po domu i odkurzając podłogi. Jest to wygodne rozwiązanie, pozwalające zapomnieć o odkurzaniu. 

Jak prezentuje się wydajność MacBooków z procesorem M1?
kategoria: Technologia   dodane: 25/10/2022

Wybieranie sprzętu elektronicznego nie jest łatwe. Oprócz konieczności sprawdzenia i odpowiedniego dobrania parametrów pod potrzeby czy też dobrania jego strony wizualnej, prawdziwe schody zaczynają się w momencie, gdy nie za wiele rozumiemy z języka stosowanego w opisach produktów. Zanim przejdziemy się do sklepu i wypytamy miłego pana lub panią, warto cokolwiek wiedzieć na temat dostępnych sprzętów związanych z elektroniką, za którymi się rozglądamy.

Sprawdź zalety oferty łączonej od współpracujących dostawców
kategoria: Technologia   dodane: 06/10/2022

Oferta łączona daje możliwość korzystania z wielu usług i opłacalnych rabatów. To atrakcyjne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dostawcy udostępniają rozwiązania dla całego domu. Praktyka pokazuje, że coraz chętniej decydujemy się nie tylko na połączenie telewizji z Internetem, ale szukamy usług dla całego domu. Przykładem takiej oferty jest m.in. smartDOM