Dlaczego produkty Apple są takie drogie?
kategoria: Technologia   dodane: 10/02/2021

Oczywiście, pytanie z tytułu jest trywialne. Płaci się za markę i jest to teza nie do podważenia. Ale jakby tak przyjrzeć się nieco bliżej, każdy producent (z każdej dziedziny) dolicza sobie niemałą marżę za swoją markę, więc czy zarzucanie firmie Apple, że płaci się za brand jest w pełni uzasadnione?

Ile kosztuje polisa na życie i co warto wiedzieć?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 05/02/2021

Jesteś jedynym lub głównym żywicielem rodziny? Na Twoich "barkach" spoczywa obowiązek dbania o bezpieczeństwo finansowe najbliższych? Wykonujesz zawód obciążony ryzykiem wypadku? A może masz kredyt hipoteczny? Niezależnie od Twojej sytuacji, powinieneś zadbać o przyszłość swoją i ukochanych osób. Dowiedz się, ile kosztuje ubezpieczenie na życie i co musisz o nim wiedzieć.

Produkty bankowe – nieoceniona pomoc w różnych sytuacjach życiowych
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 03/02/2021

Podjęcie pracy i konieczność podania numeru konta do przelewu wynagrodzenia, chęć uzyskania dodatkowych środków czy znalezienia dobrego sposobu na ulokowanie oszczędności – to tylko niektóre przypadki „z życia wzięte”, w których produkty bankowe okazuję się pomocne, a nawet niezbędne. Za jakimi ofertami powinieneś się rozejrzeć w konkretnych sytuacjach?

Laptop czy komuter? Co wybrać?
kategoria: Technologia   dodane: 20/01/2021

Komputer czy laptop? Takie pytanie czasami dręczy osoby chcące kupić sobie nowy sprzęt. Jednak oba sprzęty mogą być równie przydatne co momentami zawodne. Lecz wszystko zależy od sytuacji.

Drukarka laserowa czy atramentowa- jak dobrze wybrać drukarkę?
kategoria: Technologia   dodane: 19/01/2021

Wybór drukarki nie należy do najłatwiejszych. W sklepach znajdziemy wiele modeli drukarek, które różnią się od siebie wieloma funkcjami, sposobem drukowania, rozmiarem czy oprogramowaniem. Najważniejsze pytanie jakie nurtuje konsumentów, szukających nowego urządzenia drukującego jest pytanie: drukarka laserowa czy atramentowa? To jedno z podstawowych pytań, na które koniecznie należy sobie odpowiedzieć, aby dokonać właściwego wyboru.

Oscary w tym roku nas zaskoczą
kategoria: Ciekawostki   dodane: 19/01/2021

Stało się, a w zasadzie ogłoszono, że w tym roku Oscary również zostaną rozdane i to prawdopodobnie w typowej dla tej uroczystości otoczce, czyli na czerwonym dywanie przy pełnej sali, ale kontrolnie w maseczkach. Jednak na pewno będzie to wydarzenie całkiem inne, niż do tej pory, bo w końcu filmów nie było w tym roku w kinach za dużo, a i poza standardową dystrybucją działo się mniej.

Odkurzacz - nowy wymiar czystości w Twoim domu!
kategoria: Technologia   dodane: 19/01/2021

W dzisiejszym świecie nikt już nie mógłby sobie wyobrazić sprzątania bez odkurzacza. To urządzenie jest podstawą, która gwarantuje porządek w domu. Odkurzacze szybko i wydajnie wyczyszczą wszelkie powierzchnie płaskie, takie jak podłoga, wykładziny czy dywany, a także tapicerkę. Na polskim rynku znaleźć można wiele różnych modeli, różniących się zastosowaną przy produkcji technologią, głównymi parametrami, dodatkowymi akcesoriami i gadżetami, a także różnymi możliwościami zastosowania. Przed zakupem warto zapoznać się z najpopularniejszymi modelami i wybrać ten, który najlepiej dostosuje się do potrzeb naszego domu czy mieszkania. 

Opakowania z logo firmy? To doskonała reklama!
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 19/01/2021

Jednym z podstawowych elementów reklamy każdej firmy jest pewna identyfikacja wizualna. Dotyczy ona nie tylko logo czy dominujących kolorów, ale także ich zastosowanie na opakowaniach produktowych. Dlaczego to takie ważne i w jaki sposób wpływa to na identyfikację i rozpoznawalność marki? Czy warto zamówić pudełka z logo firmy i w jaki sposób wpłynie to na jej reklamę?

Masażery - czy warto je mieć? Na jakie postawić?
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 18/01/2021

Wady postawy, częsty i wyczerpujący trening, rehabilitacja. Masażery sprawdzają się na wielu płaszczyznach. Dlatego też na rynku występują ich różne rodzaje. Dziś dowiesz się, o czym pamiętać wybierając jeden z nich. Poznasz także zalety stawiania na masażery w życiu codziennym. Przedstawimy Ci także konkretne propozycje cenionych producentów, abyś wiedział, na co powinieneś stawiać, co przełoży się na długą, bezproblemową i skuteczną eksploatację.