Naładuj baterię i odzyskaj energię! - Medytacja
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 04/11/2020

Ciężko wstać rano z łóżka a kolejny dzień wydaje się udręką? Brzmi znajomo. Na co dzień staramy się działać w pełni aktywnie, uczestnicząc w wydarzeniach, które mają miejsce w okół nas. Niestety w wielu przypadkach nasz umysł ulega poważnemu zmęczeniu, co może w konsekwencji doprowadzić do różnego rodzaju chorób.

Jak wybrać szczoteczkę soniczną?
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 27/10/2020

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna. Nie tylko ze względów czysto estetycznych, ale także tych zdrowotnych - i to nawet jest dużo ważniejsze. W końcu nikt nie lubi wizyt u dentysty. Nie warto ich jednak unikać za wszelką cenę - zawsze warto udać się na regularną kontrolę i reagować szybko w razie takiej konieczności. Zdrowe zęby to życie bez bólu i bez żadnych przeszkód, a także możliwość jedzenia wszystkiego, na co ma się ochotę. O zęby trzeba dbać codziennie, dlatego tak ważne jest ich szczotkowanie w prawidłowy sposób, a także używanie odpowiedniej pasty. Ogromne znaczenie ma też odpowiedni rodzaj szczoteczki. W ostatnich latach prawdziwą furorę robią szczoteczki soniczne. Czym są? Co warto o nich wiedzieć? Jak wybrać szczoteczkę soniczną idealną dla siebie? Dowiedz się!

Kto powinien wybrać materac sprężynowy do spania? Zapytaliśmy ekspertów z Hilding Anders
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 28/09/2020

Wybór materaca to jedna z najważniejszych kwestii podczas kompletowania wyposażenia sypialni. Zapewnienie komfortu podczas snu wiąże się z inwestycją, która będzie miała wpływ również na cały układ kostno-szkieletowy, ponieważ dobrej jakości materac powinien podtrzymywać kręgosłup w odpowiedni sposób, aby uniemożliwić wystąpienie kontuzji. Zdaniem ekspertów skandynawskiej firmy Hilding Anders selekcja materaca powinna uwzględniać wiele czynników, przede wszystkim indywidualne preferencje dotyczące stopnia miękkości podłoża sypialnianego.

Hilding Anders jest jednym z wiodących producentów materacy w Europie.
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 10/09/2020

Szwedzka firma Hilding Anders działa już od 80 lat i wciąż jest wiodącą firmą w produkcji i sprzedaży materacy. Swoją działalność rozszerzyła na wszystkie kontynenty, a na polski rynek wkroczyła już w 2001 roku. Sekretem ich sukcesu jest zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki innowacyjnym pomysłom i wieloletniemu doświadczeniu, wciąż opracowują nowe technologie. Mimo wieloletniej działalności firma wciąż dba o jak najlepszą jakość i zadowolenie klientów.

Niekonwencjonalne terapie. Poznaj najciekawsze z nich
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 18/08/2020

Medycyna tradycyjna bazuje na metodach naukowych, które są powszechnie znane, a co do ich działania nie ma najmniejszych wątpliwości. Okazuje się jednak, że istnieje jeszcze wiele innych sposobów leczenia, których leżąc w szpitalnym łóżku nie doświadczymy. Niekonwencjonalne terapie często bazują naturalnej zdolności człowieka do samoregeneracji oraz czerpią z kultur Wschodnich. Jak wyglądają poszczególne z nich i czy naprawdę działają?

Materac kieszeniowy czy lateksowy. Porównanie materacy 120x200 na przykładzie materacy Hilding Anders
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 06/08/2020

Dowiedz się, który z tych dwóch typów materacy lepiej odpowie na Twoje potrzeby.

Materace dla dzieci – jak znaleźć najlepszy rodzaj materaca dla dziecka? Zapytaliśmy ekspertów z Hilding Anders
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 28/07/2020

Sen to jeden z kluczowych aspektów życia każdego człowieka, dlatego wybierając materac niezwykle istotne jest dobranie konstrukcji, która zapewni odpoczynek dla mięśni i będzie jednocześnie podparciem dla kręgosłupa na całej jego długości. Nie inaczej jest w przypadku materacy dziecięcych, które powinny być dostosowane do potrzeb najmłodszych na wielu płaszczyznach – rozmiaru, twardości czy właściwej wentylacji, zapobiegając namnażaniu się szkodliwych bakterii czy pleśni. Sprawdź, co w temacie materacy dziecięcych, mają do powiedzenia eksperci grupy Hilding Anders, lidera wśród producentów, który został doceniony przez wielu branżowych specjalistów.

Bioenergoterapia. Na czym polega i czy naprawdę działa?
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 25/06/2020

Bioenergoterapia określana jest jako dziedzina medycyny niekonwencjonalnej. Nie została natomiast uznana przez lekarzy, którzy wskazują na brak wiarygodnych badań świadczących o jej skuteczności. Na czym polega i czy faktycznie działa? Dlaczego wzbudza tyle kontrowersji?

Materac termoelastyczny czy z kokosem? Poznaj innowacyjne materace Hilding
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 19/06/2020

Jedną z podstaw wartościowego snu, który pozwoli na odpoczynek umysłu i regenerację organizmu, jest odpowiednio dobrany materac. Rynek wypełniony jest ofertami wielu renomowanych producentów, a dystrybutorzy proponują coraz to lepsze warunki zakupu nowoczesnych materacy piankowych czy przystosowanych dla alergików modeli lateksowych. Marka Hilding wprowadziła niedawno zupełnie nową konstrukcję z wkładką utwardzającą wykonaną z włókien kokosowych. Czym jednak model ten różni się od popularnych materacy termoelastycznych? Poznaj zalety obu konstrukcji i sprawdź, która lepiej sprawdzi się w sypialni.